Dodaj komentarz

5 komentarzy do "Śmierć – śmieć – hierarchiczność – Wolność i niezależność. Czyli Logiczne znaczenie wyrazów i ich wzajemne powiązanie"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Bogumił
Gość
Sanjaya. Zastanawiam się nad śmiercią. Obecnie żyje w chrześcijańskim środowisku i widzę że osoby te już nie zmądrzeją a zmienić ich nie mogę bo jedyna droga do tego to pustelnia. Jak umrzesz to jak chcesz być pochowany i dlaczego? zastanawiam się nad tym jak to wygląda po śmierci. Jak zrezygnuje z chrześcijaństwa i nie zdecyduje się na żadną z religi – bo żadna z nich nie jest jak dla mnie sensowna co zrobią z moim ciałem. I tu nie obawa moja osobista a o to jak moi bliscy to przeżyją jeśli moje ciało zostanie pochowane np na cmentarzu komunalnym. Na… Czytaj więcej »
Lucjan Dziurgot
Gość

… , koty wstydzą się swojego umierającego ciała i na ostatnią chwilę szukają kryjówki, tak skutecznie, że dopiero po kilku latach znajdowałem ich szczątki, wielu z nich życie odbierały samochody wiedząc o tej ich słabosci grzebałem ich w pobliżu lub pod drzewem, sam też chciałbym być pochowany pod swoim ukochanym Dębem lub/i spalony.
… , też miewam chwile zwątpienia ale chyba trzeba odbyć tę “Szkołę” do NATURALNEGO końca, niech moc będzie z Tobą, trzymaj się.

Paul
Gość
Bardzo dobry , kolejny film, mysle , ze prosciej juz nie mozna wytlumaczyc sensu bycia tu i teraz na tej plaszczyznie fizycznej…chociaz, wiekszosc i tak tego nie zrozumie, bo wszystko zalezy od swiadomosci tego , ktory to oglada…ale , jak wiadomo , jakosc nie idzie w parze z iloscia , dlatego nalezy sie cieszyc , ze trafiasz z tymi przekazami do tych jednostek , ktore sa gotowe , by wychodzic z tych dolnych rejonow egzystencji i chwala Ci Sanjaya za Twoj trud i prace , jaka w to wkladasz wspolnie z Milarem..zycze Wam duzo zdrowia i tworczej energii do tworzenia… Czytaj więcej »
Lucjan Dziurgot
Gość

9:08 Ty to musiałes wykuwać na blachę?… , to dziwne ja miałem odwrotnie, wszystko samo mi przyszło do głowy. To dosć dziwne uczucie jak czujesz Prawa całym sobą a nie potrafisz o tym mówić/pisać bo nie ma na to słownictwa. Nie wszystko Twoje nazewnictwo mnie się podoba ale jestem zbyt zajęty utrzymaniem rodziny żeby jeszcze nad tym dumać, robisz to za mnie ja się tego od Ciebie uczę.
… , Sanjaya (!?!), czas już chyba na Twoją spowiedz/życiorys!

Lucjan Dziurgot
Gość
Nie można edytować-to trochę kłopotliwe. … , podobnie miałem z oczyszczaniem wnęcznosci/flaków, półprzytomny, skręcając się z bólu, pod prysznicem żłopałem wodę z kranu a drugą stroną się to wylewało, tak przez trzy lub cztery godziny poczem, gdy czułem że to koniec doczołgałem się do łóżka zasypiałem a rano budziłem się jak młody bóg bez cienia bólu! Takie naturalne czyszczenie flaków przydarzyło mi się trzy i pół raza, po tym “pół” przestałem jesć mięso i pić alkohol tak naturalnie i bez tęsknoty a bywałem drzewiej pijakiem i mięsożercą zamiłowanym! Z wahadłem to również nie jestem taki przekonany, ten cierpienie duszy o… Czytaj więcej »
wpDiscuz