Dodaj komentarz

4 komentarzy do "Wegetarianizm cz.4 Sanjaya NA ŻYWO – PYTANIA I ODPOWIEDZI Dlaczego Zięba, Czerniak, Jaśkowski mają słabe zdrowie?"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
riszi san
Gość

Powiedzcie mi co takiego się dzieje w organiżmie podczas postu że mózg zaczyna lepiej pracować, jak to Sanjaja mówił to nagroda za wytrwałość? Ale co to jest jak to działa

Ania
Gość

Ja w ogródku uprawiam wszystko, mam kąt z ziołami, jeśli chodzi o herbatę trzeba uważać u niektórych herbata powoduje częstsze chodzenie do toalety a tym samym wypłukiwanie cennych mikroelementów.

Gosc
Gość

1.Co sadzi JSM o enzymach zawartych w nieprzetworzonych termicznie zywych pokarmach i czy zatem warto przeciazac trzustke gotowaniem pokarmow ?
2. Jak sie ma sprawa z tzw inhibitorami enzymatycznymi, takimi bioochraniarzami znajdujacymi sie we wszystkich nasionach, i dlaczego nie informujecie o potrzebie moczenia [conajmniej przez noc] przed zjedzeniem wszystkich nasion, w tym wszystkich orzechow, celem pozbycia sie tej biochrony aby pokarm nie przelecial tylko przez jelita 🙂
3. Bylo o spirulinie, chlorelli, a co sadzicie o platkach drozdzowych nieaktywnych

To by bylo na tyle.pzdr.

Gosc
Gość
Witam. Haha, co jest takiego obciazajacego wewnętrzne organy [bioinstrumenty;)] w zapijaniu jedzonego na surowo jablka, surowym sokiem ze świeżo wycisnietych warzyw? Albo inaczej, weźmy takiego zająca wcinajacego na surowo ozimine, gdyby tylko taki umiał sobie z tego ugotowac kapusniak, to pewnie byłby żył co najmniej dwa razy dłużej , i to w dobrym zdrowiu hehehe Rozmawiałem o wage, jakiś czas temu, z młodym rolnikiem handlującym na targowisku warzywami. Opowiadał historie swoich znajomych , jak to rozwalili sobie jelita gotowanym zarciem jarskim [!], tu powiem krótko – lepiej nie przesadzać z gotowanym , zwłaszcza z rzeczami trujacymi na surowo [ziemniaki,jaglana,fasola..], o… Czytaj więcej »
wpDiscuz