?AKCJA ULOTKOWA JSM KRAKÓW 18.05.2019 Sobota – DOŁĄCZ‼ Tego dnia, Posłańcy JSM będą roznosić ulotki w Krakowie. Można się dołączyć do wspólnej AKCJI‼☎Dla zainteresowanych szczegóły: tel. 796 785 683 ?kontakt@jasnastronamocy.info

Dodaj komentarz

4 komentarzy do "?AKCJA ULOTKOWA JSM KRAKÓW 18.05.2019 Sobota – DOŁĄCZ‼ Tego dnia, Posłańcy JSM będą roznosić ulotki w Krakowie. Można się dołączyć do wspólnej AKCJI‼☎Dla zainteresowanych szczegóły: tel. 796 785 683 ?kontakt@jasnastronamocy.info"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Barblo
Gość
Kochany królu większość ludzi w Polsce to osoby z niską świadomością i są słabi z logiki co potwierdza historia było tyle rozbiorów i powstań oczywiście w intresie okupantów. Niemcy jak i Rosjanie czy Francuzi są silniejsi z logiki a ten kto lepiej myśli zawsze wygrywa. Więksość osób choć by im tłumaczyć i wyjaśniać wiele spraw i zachęcać do samodzielnego i logicznego myślenia to działa przez chwilę ale suma jest niezmienna tzn. dalej chodzą do kościoła. mam znajomego z pracy któremu tłumaczyłem i wjaśniałem a on dalej chodzi i wspiera te satanistyczne kiecki ma trochę wyżaszą świadomośc od zwykłych cmentarniaków bo… Czytaj więcej »
Edyta
Gość

Może po filmie ,,Tylko nie mów nikomu.” T. Sekielskiego coś się zmieni, ale na efekty trzeba będzie jeszcze poczekać , a może to tylko atrapa działań przed wyborami? To co można robić, to apostazja, nie udzielanie sakramentów, nie finansowanie, nie posyłanie dzieci na rel. w szkołach, a podstawą tych działań i przykładem hipokryzji z ich strony jest Konstytucja RP.

wpDiscuz