Dodaj komentarz

3 komentarzy do "Wybory 2019 – Kto durny ten do urny‼ Kolejny teatr dla gojów"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Yaa
Gość

Oglądam film, a za oknem widzę na niebie największy wysyp chemtrailsów. Samolot za samolotem, to w przeciwnych kierunkach, to równolegle jeden obok drugiego. Rano niebo było czyściutkie, a po chemtrailsach zasnuło się białą chmurą, by po pewnym czasie rozpłynąć się równomiernie. I ta chmura powoli blednie, a niebo odzyskuje niebieskość. Nie wiem co w tej chmurze jest, ale może jakieś ukryte komendy: głosuj, idź na wybory, bądź posłuszny, itd.

Yaa
Gość
Wybijanie Słowian na ogromną skalę zaczęło się od 1914 roku. (…)Korwin i spółka zagospodarowują jedynie (Korwin robi to etatowo od 1989) nieco inteligentniejszych, nieco bardziej rozgarniętych Polaków, wpuszczając ich w dziurę, przez którą psy przechodzą. I ci nieco inteligentniejsi dają się tak nabierać już tyle lat. I jeszcze uważają się za wybraną elitę Polski w odniesieniu do ciemnego ludu. Tak Korwin poniewiera (pewnie przy okazji dobrze się bawiąc) ,,elitą”. Wszystkie tzw. partie i grupy typu anty są opanowane przez CSM. Czyż nie lepiej kierować buntem przeciw samemu sobie? I skierować go do dziury przez którą psy przechodzą? A dyktatury typu… Czytaj więcej »
Barblo
Gość

Problem jest taki że ludzie uzależnieni są od systemu i jego praw jak by dawali każdemu 600 zł co miesiąc i maił swoje pole i dom to nie był by zależny od systemu bo pracował by na roli uprawiał warzywa i owoce a jego duch był by spokojny, a ze sprzedaży jeszcze by odkładał pieniądze i nie musiał by chodzić do roboty która go niszczy. Zresztą ludzie powinni stworzyć sami system który nie żerował by na nich tzn. mówię tutaj o podatkach.

wpDiscuz