Dodaj komentarz

12 komentarzy do "1 rocznica koronowania Sanjayi na króla Lehji"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Bełchat
Gość

Witam,

Mam pytanie: jakie granice miałaby mieć Lehja?

Łukasz
Gość

Chwała dla Króla!!!!!??

paweł syn mirosława
Gość

Jakiś chochlik się chyba wkradł he he. Koronacja odbyła się 3-go w sobotę a nie 4-go. Byłem na koronacji i dobrze to pamiętam.

Bartłomiej
Gość

Wiwat Król i Jasna Strona Mocy! Niech się umacnia i nigdy nie przestaje!

Andrzej
Gość

Sława ciemne siły z ręką w nocniku czyli w zaniku Sława

Władysław
Gość

Niezwyciężony Królu Lehji Sanjaya prowadź Nas do boju z Tobą na czele osiągniemy wiele, dla tak godnej idei jaką jest Jasana Strona Mocy ogłaszam moją pełną gotowość do walki przeciwko ciemnym siłom, cieszy mine fakt że mamy Króla i nasze święta ,tworzymy nasze własne życie na naszej ziemi, pasożyty niedługo nie będą miały na kim żerować 😀 tworzymy nowy,silny,zdrowy organizm i duch naszych przodków jest z nami z każdą chwilą nabieramy mocy! Lehja się odradza!Wiwat Król!
Jasna Strona Mocy nabiera Mocy!

Piotr
Gość
Witam Królu Lehji Sanjaya Gratuluje z całego serca Koronacji i życzę dużo powodzenia i osiągnięcia celu godnego naszego życia. Bardzo dziękuje wraz z moją Rodziną za te bezcenne informacje i przekaz,dzięki temu już od miesiąca nie jemy mięsa czyli trupa i naprawdę rewelacja inaczej się czujemy czyli lepiej.Przyznaje nie wiedziałem że na naszych terenach była jakaś Lehja o Słowianach słyszałem ale za mało informacji nam przekazywano w tym więziennym systemie ale nic straconego wiedzę nie jest za późno pogłębiać.Jeszcze raz dziękujemy JSM za wasz trud i ciężką pracę. Sanjaya mam pytanie odnośnie agenta Jana hrabiego Potockiego llRP kto to jest… Czytaj więcej »
Kamil
Gość

Z tą koronacją to dobrze zrobiliście. Watykaniści wymyślili sobie króla Polski Jezusa Chrystusa i królową Polski Maryję(nawet jest taka pieśń: Maryjo Królowo Polski). To jest robione celowo bo takie melodie działają na podświadomość. W naszym życiu ceremonie odgrywają ważną rolę: śluby, pogrzeby, nawet na studiach dziekan ubiera się w dziwny strój przy ślubowaniu studentów (i też wygląda jak król) i inne tego typu przebieranki, także jest tego sporo…

Barbara
Gość

Szkoda że mnie nie było na tej koronacji:) Pozdrawiam

Robert
Gość

Nareszcie mamy Nasze Święto Wiwat Król.

pawel
Gość

WiWAT Dla KRöla

wpDiscuz