Agentura w panice! System się sypie Niezwyciężony Król Lehji Sanjaya z Jasnej Strony Mocy VS Oficer polityczny LWP agent Janusz Zagórski z NTV

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bogumił
Bogumił
4 lat temu

SANJAJA tu masz informacje o układzie odniesienia na którym bazuja repery w PL https://pl.wikipedia.org/wiki/Uk%C5%82ad_wysoko%C5%9Bci_Kronsztad Faktem jest to że wszystkie wysokości na terenie polinu odnoszą sie do poziomu morza. Jest jeszcze jeden temat który mi jako geodecie nie daje spokoju, a mianowicie powieżchni ekwipotencjalnej która jest ocean i ogólnie każdy zbiornik wodny. Oznacza to że każdy punkt na wodzie ma ta sama wysokość i np zbiornik wodny o wielkości kilku km ma tą sama wysokość na całej powierzchni. Jednak tu system wprowadził kolejne systemy wysokości aby zagmatwać i tak mamy wysokości dynamiczne ,geopotencjalne ortometryczne i normalne. Jest to tak zrobione aby… Czytaj więcej »

Piotr
Piotr
4 lat temu

Król jest jeden!Mistrz.

Barblo
Barblo
4 lat temu

A co powiecie o Jacku Sokalu moim zdaniem to agent i zna się z Januszem Zagórskim który pracował dla TVN czyli dla telawizji mówił to Eter Tv na livie. Pan Jacek S. występuje w kanale wiedza dla wszystkich – dostępny na YouTube. Polecam filmy Hiperfizyka pana Jacka Sokala oraz rozmowy zaawansowane – to o Hiperfizyce też jest.

Andrzej
Andrzej
4 lat temu

Niech Duch Logosa stale będzie z Wami.
Pozdrawiam Sekcję centralną JSM.

Zuza
Zuza
4 lat temu
Reply to  Andrzej

Niech Duch Logosa odnowi oblicze ziemi, tej ziemi.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
× Napisz na WhatsApp JSM