Dodaj komentarz

13 komentarzy do "Aktualności z kraju i ze Świata – Odcinek 5: Koronawirus w Polsce, mafia medyczna, wojsko, NWO i inne tematy."

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Darko
Gość

Artorias = Art + Oris = Sztuka Ust

Astom
Gość

Szkoda Artoriasa, sprawiał dobre wrażenie. Żeby tańczyć breaka trzeba mieć naprawdę silne ciało i mocny kręgosłup, w bieganiu też robił postępy więc aż dziw bierze na wieść że nie chętnie garnął się do pracy. Myślałem że będzie z niego wojownik.

Darko
Gość

Szkoda, lubiłem go.

Witomysł
Gość

Co do Artoriasa to po zdemaskowaniu zmienił imię na youtube na “Izaak”, czyli wszystko się zgadza, pokazał prawdziwe oblicze. Teraz jak się wpisze w youtube “artorias jasna strona mocy” to wyskakuje jakiś film że sam uprawiał drugi filar na jakimś repti kanale. Lepiej tego nie oglądać.

Darko
Gość

Izaak to symbol ofiarowania i mordu własnego dziecka na żądanie Jahwe. Może Artorias chciał powiedzieć, że jest ofiarą w tej aferze.

Darko
Gość

Może być tak że ktoś, jakiś zazdrośnik lub głęboki agent rzucił fałszywe oskarżenie na Artoriasa lub zastawił na niego wredną pułapkę aby od siebie odwrócić uwagę. Aż trudno w to uwierzyć po tym jak Artorias odwalił kawał dobrego PR-u dla JSM.

Wanda
Gość
Witam, również weszłam z ciekawości na tę stronę pythona, ojjj bardzo mocno tam jadę, to podchodzi pod paragrafy. Śledzą, piszą o mocno prywatnych sprawach życiowych. Liczy się tu i teraz, a nie to co było. Widać duża kasa od agentury na to idzie, żeby mu się chciało:) Jak ludzie chodzą do pracy, mają rodziny i inne obowiązki, to nie mają czasu na takie rzeczy. A tutaj kaska leci i jak to w okupacyjnym kraju złodziej i degenerat jest chroniony, a Słowianin nie. Najważniejsza jest wiedza z JSM, Ja odkąd stosuję się do zasad JSM, to wyszłam z filarów cmen., wege… Czytaj więcej »
Astom
Gość

Za pracę nad sobą w kwestii rozwoju duchowego należy się Pani podziw i szacunek. Pozdrawiam

wpDiscuz