Artykuł JSM nr 10 – Polska sprzedana – święto Chanuka w pałacu prezydenckim

Witam tu Sanjaya  Jasna Strona Mocy. Dzisiejszym tematem będzie sprzedaż Polski.

W Internecie możemy  obejrzeć film, na którym były prezydent Izraela Szimon Peres chwali się, że Izrael kupił Polskę.

Czy naprawdę Izrael kupił Polskę? Czy państwa też można kupować tak jak towary w supermarkecie? A my Polacy nic o tym byśmy nie wiedzieli?

Nasza władza ciągle powtarza nam, że jesteśmy wolnymi ludźmi żyjącymi w wolnym kraju. Coś tu nie pasuje, te informacje wzajemnie się wykluczają.

Zapraszam na wywiad z byłym prezydentem Izraela, przekonajmy się sami o czym on mówi. Bo według mnie, nie jest to jakiś kiepski żart.

cyt. Byłego prezydenta Izraela Szimona Peresa:

-„Z tak małego kraju jak nasz to jest zdumiewające. Widzę, że wykupujemy już Manhatan, Węgry, Rumunię i Polskę. Z tego co widzę to nie mamy z tym problemu. Dzięki naszemu  talentowi, naszym kontraktom oraz mobilności, jesteśmy prawie wszędzie.”

Żeby doszło do transakcji sprzedaży musi być kupiec i sprzedający. Kupujący to Żydzi, towar to Polska. A kto był sprzedawcą? Najpierw zadajmy pytanie kto rządzi obecnie w Polsce?

I okazuje się, że większość najważniejszych  stanowisk zajmują Żydzi. Więc wychodzi na to, że Żydzi byli sprzedającymi a więc Żydzi sprzedali Polskę Żydom.

 

Czy naprawdę Polska została sprzedana? Niestety jest wiele symptomów, które wskazują, że tak. Przyjrzyjmy się na dług publiczny Polski.

To syjonistyczna maszynka, która generuje 1000 złotych na sekundę, a Polak niewolnik pracuje na tą kwotę około miesiąca, jeśli w ogóle ma pracę.

Banki i lichwa, którą podstępnie uprawiają to groźna broń.

W wielu przypadkach dużo skuteczniejsza od najlepiej wyszkolonej armii. Po przez udzielanie pożyczek kraje się specjalnie zadłuża, czyli tak dużo się zaciąga pożyczek, na taki procent żeby państwo nie było w stanie tych pożyczek wraz z odsetkami oddać i to jest sposób na wykupywanie państw.

Bo państwa bankrutują i wtedy za bezcen przechodzą w ręce banków, a banki to Żydzi, to światowy rząd, dlatego nasz rząd zaciąga kolejne nie uzasadnione, bardzo duże kredyty żeby jeszcze bardziej pogrążyć Polaków i żeby banki czyli Żydzi mogli więcej zarobić szekli.

cyt.  poseł Janusz Sanocki:

-„Administracja marnuje te pieniądze, a my kolejne długi zaciągamy,  robimy kolejne 60 miliardów deficytu budżetowego i 100 miliardów będziemy pożyczać. Jest tak rządzone Państwo polskie od góry do dołu. Komuna zaciągnęła 40 miliardów dolarów.”

Lichwa, czyli pożyczki bankowe to jest ważny element satanistycznego programu New World Order.

Słowo Lichwa pochodzi od wyrazu lichy, a lichy to diabeł. Znamy powiedzenie licho nie śpi. Więc te długi publiczne, które mają państwa to wynik diabelskiej operacji.

Uważam, że państwa nie mają obowiązku spłacać długów opartych na lichwie bo to jest podstęp Ciemnej Strony Mocy.

Obecnie każdy Polak, który się rodzi obciążony jest długiem wynoszącym pond 26 tysięcy złotych. Dług Polski przekroczył  jeden bilion złotych (1000 miliardów) i coraz szybciej rośnie.

Prawie wszystkie państwa są zadłużone. U kogo? W bankach, a banki to Żydzi. Popatrzcie, Japończycy taki pracowity naród a został obciążony takim długiem. Amerykanie – USA, u nich dług publiczny wynosi około 20 bilionów dolarów. Czyli na jednego mieszkańca USA wychodzi około 60 tysięcy dolarów czyli 180 tysięcy złotych.

 

Lichwa to złodziejstwo. My ludzie nie mamy obowiązku spłacać diabelskich długów. To nie my je zaciągnęliśmy.

 

 

Ciągle doświadczamy propagandy. Andrzej Duda mówi, że jesteśmy wolnymi ludźmi, że żyjemy w wolnym kraju. Gdyby to była prawda to w Polsce życie by  inaczej wyglądało. Nie było by takie podłe. Byłaby praca dobrze płatna. Młodzi nie  musieliby wyjeżdżać za granicę i nie byłoby tak ogromnego długu publicznego, który z każdą chwilą wzrasta.

Jeżeli niewolnik wie, że jest niewolnikiem to szuka wolności,  bo ten stan rzeczy mu się nie podoba. A jeśli nie wie, że jest niewolnikiem i wmawia mu się,  że jest człowiekiem wolnym to nie szuka i godzi się na wszystko.

W wolnej Polsce praca jeśli jest  to zazwyczaj za najniższa krajową, to jest taka racja głodowa dla niewolnika żeby z głodu nie umarł.

Cyt. z filmu Dzień Świra”

„Nie, no  to  nie do wiary, nie to być nie może.  8 lat podstawówki i cztery liceum. Potem 5 bite  lat studiów potem dyplom z wyróżnieniem. 20 lat praktyki i o to mi płacą jak by ktoś dał mi w mordę. Ja Pier**ole, ku**a… „

Gdybyśmy żyli w wolnym kraju to w sejmie mielibyśmy Polaków i nie byłoby obcej agentury.

11 listopada co roku w Polsce świętowany jest Dzień Niepodległości. Wyraz „niepodległość” oznacza że się nie podlega. Podległy to znaczy niższy pod kimś. A jak się podlega to jest podłe, podłe życie,  żyje się podle.

Politykom w Polsce żyje się wspaniale. Ciągle słyszymy jak sobie lekko żyją za społeczne pieniądze. Afery i tak dalej. A nas karmią pustosłowiem.

Za czasów komuny podlegaliśmy pod reżim Rosji sowieckiej. Od roku 1989 nastąpiła zmiana i wmawiają nam, że od tego roku jesteśmy wolnymi ludźmi, w wolnym kraju. Co jest znowu propagandą, ponieważ podlegamy pod Izrael, Watykan, Brukselę i USA.

Cyt. z  kabaretu:

-„Raben co to było ten okrągły stół? Okrągły stół to tak naprawdę mój drogi Icku,  były dwa trójkąty.

Jeden komunistyczny i przy nim siedzieli: Aleksander Kwaśniewski zwany inaczej Stolzman, Jerzy Urban zwany inaczej Jozef Kłapołuch,  Marek Borowski zwany inaczej Belman.  I trójkąt Solidaruchów. A przy nim siedzieli: Adam Michnik, zwany inaczej Aron Setten, Tadeusz Mazowiecki zwany inaczej Icek Dickman i Bronisław Geremek zwany inaczej Benjamin  Lewand. A dlaczego okrągły stół? Bo Wałęsa latał naokoło tego trójkąta bo nie wiedział zupełnie o co chodzi. Oni po żydowsku mówili.”

A były minister obrony Antoni Macierewicz, prawdziwe nazwisko Izaak Singer, wciąga do Polski obce amerykańskie wojska, ponieważ Polska dla USA jest jak widzimy prywatną kolonią. Państwo to duży towar i trudno go sprzedać za jednym razem. Najczęściej dokonuje się tego krok po kroku.

Cyt. z filmu „Dzień Świra”

„–Mnie dawajcie.  –Nie, tu dawaj, dawaj. – A właśnie że nam najwięcej, wam niczego nie dać. –Nam więcej się należy, ja chcę mieć najwięcej. –A właśnie mnie najwięcej. Nam dawać najwięcej.

Ważnym elementem sprzedania Polski była tak zwana prywatyzacja, reprywatyzacja.

Za bezcen został sprzedany majątek Polski, który pozostał po komunistach.

A co nam budują? Galerie Handlowe, supermarkety i apteki, tego jest coraz więcej, bo Polska jest rynkiem zbytu i tanią siłą roboczą i ciągle wyprowadzają pieniądze z Polski.

Polskę i Polaków na przełomie czasów różni zdrajcy sprzedawali ją wielokrotnie. My Polacy jesteśmy Słowianami Lechitami. W roku 966 tak zwana data Chrztu Polski a faktycznie to Mieszko I zdrajca sprzedał Lehje dla Watykanu.

 

A czym się Watykan zajmuje? To korporacja do zarabiania kasy czyli do ściągania haraczu.

Metod do ściągania haraczu ma wiele. Wierni muszą płacić na tacę, na chrzest, na ślub, za pogrzeb, a to po kolędzie ksiądz chodzi a to na dach a to jeszcze jakieś dodatkowe zbiórki pieniędzy tam ciągle kasa jest ściągana.

Specem od ściągania kasy jest biznesmen z Torunia ojciec Tadeusz Rydzyk. Ludzie płacą i jeszcze po rękach całują, ale sobie zahipnotyzował owieczki.

Tak zwany Potop Szwedzki w 1655 roku bardzo łatwo im to poszło. Widocznie ktoś musiał ze zdrajców sprzedać Polskę Szwedom.

cyt. „–Wiwat Karolus Gustawus. Król Szwecji. –To Zdrajca!”

 

Rozbiorów Polski było znacznie więcej niż nas uczą w budach.  A każdy rozbiór Polski to Polska była sprzedawana.

Ostatni król Polski, August Józef Poniatowski, zdrajca satanista, sprzedał Polskę dla Rosji , Austrii i Niemców. Teren naszego kraju jest bardzo ważny pod względem strategicznym, dlatego czarne siły tak bardzo ten teren zabiegają.

 

Oprócz wielu bogactw naturalnych mamy na naszym terenie dwa duże miejsca mocy, czakramy. Jeden w Krakowie na Wawelu a drugi we Wrocławiu, okolice Ostrów Tumski.

Czym są urzędy, komu służą i dlaczego mamy aż taki rozrost biurokracji. Ich zadaniem jest zniewalać ludzi. Urzędy to strażnicy, pilnują niewolników przy pomocy tak zwanego prawa. Służą również do poboru haraczu  dla okupantów – mafii watykańsko-żydowskiej. Ciągle urzędom musimy płacić i dostawać od nich pozwolenia. Gdybyśmy żyli w wolnym kraju to tej biurokracji wystarczyło by jeden procent z tego co obecnie jest.

Polska nie ma już swoich firm, wszystko jest obce. Nasz prezydent Andrzej Duda coraz częściej chwali Żydów i uczy nas miłości do tak zwanego narodu wybranego. Za czasów komuny uczono nas miłości do Rosji sowieckiej a teraz do Żydów. A czemu ma to służyć?  Widocznie dla światowego rządu jest to konieczne.

cyt. Andrzej Duda: „Polacy i Żydzi na tych ziemiach to tysiącletnia tradycja. Współżycia dwóch Narodów. Dwóch kultur, często małżeństw, pokrewieństwa, przyjaźni, znajomości. Tysiąc lat wspólnej historii. Tysiąc lat trwania razem w Polin, ziemi przyjaznej narodowi żydowskiemu, Polin, tu spocznij, tu jest przyjazne miejsce.”

Kto wybrał Andrzeja Dudę na prezydenta RP? Kneset, który obradował w Krakowie 28 stycznia 2014 roku. Komu służy prezydent RP?

cyt. Piotra Nazjer – „Jestem zdruzgotany tym co zobaczyłem i przeczytałem imprezy jaka odbyła się wczoraj w pałacu prezydenckim. Proszę Państwa, prezydent Rzeczypospolitej polskiej, Pan Andrzej Duda zorganizował wczoraj w pałacu prezydenckim imprezę z okazji żydowskiego  Święta Chanuka. Proszę Państwa Chanuka jest to święto, nie jest święto światła radosne, najbardziej radosne żydowskie święto jak to się przedstawia i jak zresztą nazwał je prezydent Andrzej Duda w swojej wypowiedzi. Jest to święto na cześć ludobójstwa dokonanego przez Żydów w Jerozolimie, na Grekach. W 164 roku przed naszą Erą Żydzi wkroczyli do Jerozolimy i wycięli w pień wszystkich greków, którzy tam byli. Więc z tej okazji, Pan prezydent Andrzej Duda, zorganizował wczoraj radosną imprezę, przy żydowskich przyśpiewkach i śpiewach jakiegoś zawodzącego rabina w pałacu prezydenckim.”

To jest tak zwana gwiazda Dawida.

Faktycznie jest to bardzo ważny symbol syjonistów światowej elity satanistycznej. Słowo Żyd tak naprawdę jest to przykrywka. Dezinformacja, którą stosują syjoniści, sataniści SS, żeby się zakamuflować.

W Nysie też mamy  New World Order czyli zadłużanie miasta.

Nysa jest już niesamowicie zadłużona bo jest 20, 62 miliony w tej chwili zadłużanie, a jak te 20 milionów zostanie zaciągnięte to będzie w sumie 82 miliony zadłużenia, to polega na tym, że burmistrz proponuje zaciągnięcie takiego kredytu, który się zacznie spłacać dopiero po tej kadencji, czyli de facto  spłacać będą następcy.

Burmistrz Nysy Kordian Kolbiarz  ułatwia uprawianie lichwy dla syjonistów i oczywiście został za to doceniony przez prezydenta RP Andrzeja Dudę i odznaczony srebrnym krzyżem zasługi.  A jak zadłuży więcej Nysę to dostanie złoty.

Protokoły mędrców Syjonu zawierają w sobie lucyferyczny plan, światowy spisek syjonistów. Takie zadłużenie państw poprzez udzielanie lichwy przez banki jest zapisane w tych  protokołach. Protokoły zostały spisane 100 lat temu i zgodnie z tym planem działają światowe elity.

Gdyby nagle Polacy zorientowali się kto nimi tak naprawdę rządzi nastąpiła  by destabilizacja państwa. Więc powoli nasza władza oswaja nas ze zmianami. To jest początek  Judaizacji Polski. Kiedyś mieliśmy Rusyfikację, germanizację a za kilka lat można spodziewać się, że posłowie  w sejmie w Warszawie będą ubrani w jarmułki.  A w szkołach  powszechnie dzieci będą uczyć się języka hebrajskiego.

Obecnie w Polsce rządzi partia PIS. Jej główni założyciele to Lech i Jarosław Kaczyńscy. Prawdziwe Nazwisko Kalkstein. Lech Kaczyński, były prezydent RP latał do Izraela po instrukcję. A obecnie mamy informacje, że jako wybitny Żyd został przez rząd żydowski wyróżniony za szczególne zasługi w muzeum żydowskim w Warszawie.

cyt. z tzw. Marszu Niepodległości:

-„Jest prawo i sprawiedliwość, które teraz będzie rządzić  ale trzeba patrzeć im na ręce, bo już raz rządzili. To jest partia, która słucha Washingtonu, Izraela. Żadnych wojen za Izrael. My tu jesteśmy gospodarzami. My tu jesteśmy władcami. My tu będziemy budować. To my będziemy decydować kto w Polsce rządzi, co robi, i  kogo będziemy tutaj przyjmować, a kogo nie. Żadna Bruksela, żadna Angela Merkel, żadna inna partia innego kraju ani żadna banda, która siedzi w kieszeni obcych mocarstw w tym kraju nie będzie decydowała za nas.”

Minęły już  prawie 4 lata rządów PIS. Nowa władza  chwali się  swoimi sukcesami ile to dobra uczyniła dla narodu polskiego. I mówią  że zrobili więcej niż PO przez te 8 lat, a co ja na to?

cyt. z piosenki: „Choć może  szczerze, ja Ci nie wierze, już tyle bajek, wymyślił świat.”

W roku 1945 w Jałcie masoni, sataniści Churchill  i Roosevelt czyli premier Anglii  i prezydent USA sprzedali Polskę i Polaków dla reżimu komunistycznego  czyli dla Stalina czyli dla swojego kolegi satanisty.

Miejmy nadzieję że w nie długim czasie Polacy staną się na tyle świadomi że Polska-Lehja wróci do Polaków-Lehitów i będziemy mogli w pełni tego  słowa znaczenia świętować marsz niepodległości.

To na dzisiaj tyle, dziękuję za uwagę, do usłyszenia, do zobaczenia, pozdrawiam Sanjaya.

kontakt@jasnastronamocy.info

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
× Napisz na WhatsApp JSM