Artykuł JSM nr 11 – Ezoteryka to biznes, kontrolowana opozycja, agentura i inny rodzaj religii – część 1

Witam tu Sanjaya, Jasna Strona Mocy. Dzisiejszym tematem będzie ezoteryka, a dokładnie agentura związana  z ezoteryką.

Z tego co się zapoznałem na Internecie ci tak zwani ezoterycy, uduchawiacze tam nie ma żadnej konkretnej wiedzy, troszkę jakichś informacji.

Nie ma najważniejszej informacji, że Jezus to fikcja literacka i to jeszcze satanistyczna. Nie ma informacji że biblia to pismo satanistyczne.

Mafia żydowsko-watykańska

Nie ma informacji, że jesteśmy pod okupacją Watykanu  i ta okupacja się tylko pogłębia i że Watykaniści czyli chrześcijaństwo watykańskie to są nasi najwięksi śmiertelni wrogowie, tego nie ma.

POPKO

Mówią o jakiejś duchowości, o jakichś wibracjach, o jakimś wychodzeniu z ciała, biorą te wahadełka wahadełkami coś tam kręcą. Jak ja widzę te wahadełka to już wiem że nic dobrego w tym nie ma. Wahadełko ma to do siebie, że ktoś tym wahadełkiem kręci i to jest wszystko kierowane z jakiegoś jednego źródła.

I te wahadełka najczęściej oszukują, w pierwszej fazie coś okazują prawdziwego a potem z tego wahadełkowca  robią szajbusa. Wśród tych polskich ezoteryków co tam widziałem na Internecie to jest Aron Jasnowidz, ja tam nie zauważyłem żeby cokolwiek jasno widział.

Aron Jasnowidz

Też mówił o jakich światach o jakichś wibracjach, o jakichś archontach i też mówi również o Jezusie czyli podtrzymuje tą watykańską fikcję satanistyczną.

 

 

Paulina Moskalik

Paulina Moskalik stworzyłem o niej aż dwa filmy i dużo jej czasu poświęciłem, też jakimiś wahadełkami, też broni biblii, że to jest wartościowa książka to taka czarna bo to jest z Ciemnej Strony Mocy. Też się od niej niczego wartościowego nie dowiemy.

Poćwiartowanie tej biblii na koncercie przez lidera zespołu Behemoth było  tym samym co na przykład widok sponiewieranego pobitego  dziecka.

Anja

Jest jeszcze Anja, Ajia też czarownica oczywiście ona jest dużo wyżej od Pauliny Moskalik. Paulina Moskalik, taka czarownica z niskiej półki to oczywiście agentura. Teraz ostatnio zrobiła taki film, robi portrety osobowościowe takie duchowe. Niby wahadełkiem chwali Nachta, że go bardzo lubi i tam znajduje jakieś takie…

Paulina Moskalik

cyt. Pauliny Moskalik:

„Moi kochani bardzo chciałabym żebyśmy zbadali teraz Romana Nachta.  Jest to postać którą bardzo lubię, jest to osoba bardzo pozytywna bardzo mi się podoba jego przekaz, stara się zawsze pozytywnie nastroić na wszystko, jest to osoba niezwykle świadoma w moim rozumieniu , przekonaniu i odczuciu, a mi wyszło 33000 w skali Bovisa czyli między 31500 a33000 w skali Bovisa.

Roman Nacht

Oczywiście jest to sfera przyczynowa bardzo wysoka, człowiek który ma naprawdę wpływ na masy, człowiek, który jest altruistą, człowiek, który chce dobrze, człowiek, który jak najbardziej pozytywnie pragnie.”

 

Wysokie parametry, agentura się wspiera.  Roman Nacht to też jest taki ezoteryk, też tam o Jezusie mówi, o jakiejś heliocentryzmie o jakichś zaświatach, też się od niego niczego wartościowego nie dowiemy.

Cyt. Roman Nacht: 

Będę dzisiaj mówił na temat Jezusa. Zacznijmy od tego kim był Jezus. Jezus był ciałem ziemskim, w który wcielił się Chrystus, kosmiczny duch eteryczny, który wcielił się po to aby przypomnieć nam wszystkim że jesteśmy tak jak On, synami i córkami stwórcy, który jest duchem.

Agentura się wspiera, tam troszkę między sobą też walczą rywalizują ale nic wartościowego tak naprawdę  od nich się nie dowiemy.

Popko

Jest taki youtuber Popko to już taka się tworzy religia wokół niego, trzeba przyznać że nawet jest dosyć mocny ezoteryk. Wahadełkami tam różne parametry robi, bardzo się nie lubi się z Pauliną Moskalik i rywalizują. On oczywiście jest wyżej, jest dużo mocniejszy, dużo więcej ludzi wokół siebie skupia ale to tak tworzy religię, nową religię taką ezoteryczną, też tam broni Jezusa, broni tej fikcji. Powiedział, że teraz nastała taka moda, że komuś Jezus przeszkadza, że moda.

To nie jest moda tylko ja to nagłaśniam że Jezus to fikcja i to jeszcze satanistyczna i każdy kto broni tej fikcji, jest po Ciemnej Stronie Mocy.

To jest takie proste i oczywiste. Bo za tą fikcją czy  Jezus na krzyżu czy Jezus bez krzyża czy Jezus bez religii to jest zawsze Watykan  bo to jest ich logo.

Co do wahadełek to przechodziłem przez wahadełka ćwierć wieku temu gdzieś i wiem, że to jest bardzo  niepewny sposób pozyskiwania informacji. Ja już dawno to zaniechałem. Ci, którzy wahadełkują prawie wszystkim to bije na dekiel. Bo te wahadełka dla nich znajdują najwyższe parametry i tak na przykład Popko  według swoich pomiarów jest na poziomie 13 a ja jestem zaledwie na 9 także jestem cztery poziomy niżej. Także wahadełka opętują i jeszcze biorą dużo energii i uzależniają.

 

Naszą największą bronią to jest Logika, znajomość  Logosu, Praw Życia i przy pomocy logiki możemy bardzo dużo wiedzy  zdobyć na temat tego świata.

 

 

Od ezoteryków nie dowiemy się czym jest Logos, a już tą informację dałem,  to wcześniej gdzieś tam na Internecie w jakimś tam kąciku było można było dosłownie wziąć. Oni tego nie będą nagłaśniać bo wtedy zobaczą jak w skali życia są nisko. A tym wszystkim ezoterykom to bije na dekiel, oni wszyscy kończą reinkarnację i mają kontakt z najwyższym Bogiem. Kolejna taka cecha ezoteryków to, że mają słabe zdrowie. Nie mają siły ponieważ te różne jakieś tam demony ich obsysają.

Anja

Co do takiej wiedźmy Anji, Anja ją nawet lubię, oczywiście od niej też się tam niczego z wyższej półki nie dowiemy, ale ta przynajmniej ma klasę. Ma taki zmysł artystyczny jak daje te swoje filmiki to  jakieś kwiaty, suknie, jest kilka poziomów wyżej od Pauliny Moskalik.

Zwróćmy uwagę, tam gdzie ezoteryka tam od razu jest Jezus. Są też książki ezoteryczne, mnóstwo tego przeczytałem tam też jest Jezus w różnych  wydaniach, w różnych odcieniach, dla każdego coś miłego.

Są takie książki 5 tomów Mistrzowie Dalekiego Wschodu tak pięknie brzmi. Głupkowate takie fajne bo to się fajnie czyta ale tam również jest Jezus i tam niczego wartościowego się nie dowiemy. Bardzo wielu ludzi tych ezoteryków tymi książkami się zachwycało i zachwyca.

 

Jeżeli chodzi o jakąś poważniejszą literaturę to polecam przeczytać Kybalion. 

Tam jest wiedza na temat Logosu, a ktoś kto zna Logosa potrafi logicznie myśleć i logicznie łączyć fakty. A z łączeniem faktów to tutejsi ludzie mają największe problemy, bo to  jest  pierwsza najwyższa energia.

Również polecam wszystkie książki, które  są związane z Gurdżijewem.

Georgij Gurdżijew

Parę zdań kim był Gurdżijew? To był mason, wstrętny mason, osobowość miał paskudną ale cenię go za wiedzę którą puścił tutaj na ten rynek, puścił trochę jak to się mówi pary z gęby. Był w Ashramie  obiektywnym tam gdzie była bardzo wysoka wiedza. Wrócił tutaj do Europy i przykozaczył.

Czytałem jego książki 20 lat temu i pomimo upływu tego czasu te książki dla mnie mają dużą wartość.

Wcześniej dużo czytałem książek takich ezoterycznych, bo zawsze zaczyna się od ezoteryki i potem tą całą ezoterykę wyrzuciłem na śmietnik, ale dobrze, że to poznałem więc wiem o czym ci ezoterycy pieprzą. Główne ich hasła to takie, Jezus, wyższa świadomość, wibracje, jakieś zaświaty, Bóg, miłość, i żadnych konkretów, nie wiedzą na  czym polega prawdziwa konkretna duchowość. Ale w tym odcinku wykładu na ten temat nie będę robić.

Popko tak kanalizuje ludzi na Jezusa, że oni mają wizję, kontakty z Jezusem.

Rozmowa z jedną z uczestniczek warsztatu Popka, cyt.:

-„A zdarzyła Ci się rozmowa z Jezusem?  – Tak nie jednokrotnie, jestem z tego bardzo dumna i jestem bardzo wdzięczna, że mogę doświadczać Jezusa tu i teraz.

Jak to możliwe? Ponieważ są jakieś demony, które robią takie podróby i są też takie cuda, cudeńka i te ciemne siły żeby uwiarygodnić tą ściemę watykańską wykonują takie podróbki.

My w skali życia, tego ezoterycy nie powiedzą, jesteśmy bardzo nisko bo jesteśmy w siedmiostopniowej skali na drugim poziomie od dołu. To jest bardzo nisko.

My na naszym poziomie w najlepszym układzie możemy mieć kontakt z 3 poziomem i to już jest bardzo wysoko. A ci obłąkańcy coś tam po medytują, coś tam tego i mają kontakt z najwyższym duchem. Nie ma czegoś takiego. A to jest takie śmieszne i tragikomiczne, że wystarczy zadać  kilka bardzo prostych pytań odnośnie Praw Życia i nie wiedzą.

Zdrowie mają słabe, siłę fizyczną mają słabą, ale coś tam poczują, coś jakąś emocję. Po czym się jeszcze ezoteryków rozpoznaje, że oni odwołują się do miłości, nie do rozumu. Emocje są ważne, ale najważniejsze jest rozum i zrozumienie i ani religie ani ezoterycy o tym mówić nie będą. Ale Jasna Strona Mocy o tym będzie mówić, bo my wyjaśniamy zjawiska, także cała ta ezoteryka różnobarwna to jest inny rodzaj religii dla takich alternatywnych i oczywiście musi być Jezus w jakiejś tam, Jezus musi być wkomponowany.

A Jezus według mnie to jest najgorszy wirus, najgorsza trucizna z jaką ja się zetknąłem.

I póki ludzie będą ufać, wierzyć i karmić tego demona czy tą fikcję, bo żyjemy w świecie umysłu to nie ważne, że go nie było ale żyje w umyśle, to będzie tu źle i oni będą sobie psuć życie i innym.

Janusz Zagórski też jest agentem i też prezentuje ezoteryków. Też jak mówił o tej fikcji  Jezus, mówił, że to nauczyciel. Z takim szacunkiem ale to fikcja i to jeszcze satanistyczna  i na swoim kanale wielu gościł ezoteryków, czyli takich obłąkanych ściemniaczy. I na jego kanale nie nie dowiemy się, że jesteśmy pod  okupacją Watykanu i, że biblia jest to pismo satanistyczne. Stary czy nowy, niewiele się to różni.

Ezoteryka kojarzy się z duchowością, coś tam prawdy w tym jest. Są jakieś kawałeczki, są jakieś odrobinki prawdy i dużo jest pomieszanie z poplątaniem. Ezoteryka to jest głównie tak jak religia, biznes, i co jeszcze łączy ezoterykę z religią, że jest tą watykańską to, że w ezoterycy jest Jezus. Jezus Maria. Jezus ta fikcja to jest taki filar ezoteryki. Właściwie z tym co się spotkałem to wszyscy ezoterycy coś tam gadają o tym Jezusie żeby się na nim podwieść. Religia to jest taka, taki biznes, ta watykańska oni się wieźli na tej fikcji i ezoterycy taka filia watykańska też się wiozą. Chodzi o to że owieczki przyzwyczajone były, że Jezus jest Bogiem, że Jezus jest miłością, że Jezus kocha  i jak on słyszy że taki ezoteryk coś tam mówi o Jezusie aha to on jest dobry bo o Jezusie mówi.

A ja mówię krótko, to jest fikcja i to jeszcze satanistyczna, bo ja nie jestem ezoterykiem. 

 

 

 

To  na dzisiaj tyle dziękuję za uwagę, pozdrawiam do usłyszenia do zobaczenia Sanjaya

kontakt@jasnastronamocy.info

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
× Napisz na WhatsApp JSM