Artykuł JSM nr 15 – ”Oczyszczanie organizmu – jelita”

Witam tu Sanjaya jasna Strona Mocy. Dzisiejszym tematem będzie oczyszczanie organizmu, a dokładnie oczyszczanie jelit.

Kilka lat temu  ułożyłem film pod tytułem brzuch i oczyszczanie organizmu. Film ten cieszy się dużym zainteresowaniem w sieci i bardzo dobrze.

Żeby mieć zdrowie w tym świecie, w którym jesteśmy należy organizm oczyszczać regularnie i to na wielu płaszczyznach.

Jest pięć systemów oczyszczania naszego organizmu: jelita, wątroba, nerki, płuca i skóra. Najważniejsze są jelita, tam jest najwięcej brudu.

Jeżeli się jelit nie oczyszcza to jest takie bio szambo

Taki duży brzuch to jest wiadro gówien, dwa , a nawet trzy. To są po prostu gówna!  Na tym lęgną się wszelkie choroby. Tego należy się pozbyć jeśli chcemy oczywiście mięć zdrowie. Sam proces oczyszczania jest bardzo prosty, tani i krótki. To jest około 6 godzin. To prawie nic nie kosztuje a korzyści są duże tylko trzeba trochę wysiłku i trzeba trochę podziałać dla swojego organizmu.

Żadne suplementy nie załatwią obżarstwa. Ktoś myśli,  że kupi pastylki i będzie mieć zdrowie że dużo zapłaci, nie ma tego. To są wszystko diabelskie sztuczki. My sami musimy zadbać o siebie, o swoje życie.

Gruby w rdzeniu ma grób, to jest grób dla duszy. Ktoś kto jest  gruby, tam już mu dusza umiera. A za moment, będzie ileś tam chorób. Pierw się zaczyna od nadciśnienia, potem jakieś cukrzyce, to jest w  ogóle zatrute ciało.

Takie oczyszczanie organizmu, który zaraz przedstawię wystarczy raz na miesiąc przeprowadzić, te podwójne uderzenie. Niestety, przyszło nam żyć w systemie diabelskim i diabeł na różne sposoby dezinformuje, okłamuje bo potrzebuje naszych chorób i naszych pieniędzy.

Celem diabła jest uśmiercanie naszej duszy

Obżarstwo jest chorobą duszy. Nie ma lekarstwa na obżarstwo. Nie ma żadnych suplementów które ratowały by przed negatywnymi skutkami obżarstwa. Za obżarstwo się cierpi bo to jest wielki grzech.

 

Nakręciłem kilka filmów o grubasach.

Czyli co to jest i dlaczego tak jest. To będzie się nazywało świat według kiepskich – grubasy. Grób dla asa. Pierwotnie Ci ludzie, dzieci boże to byli Asy. Pozostałość tego w nazwie to jest As. Asja to jest pozostałość po legendarnej krainie asów.

Patologię otyłości uczy System, w którym żyjemy i to jest związane  z tym programem NWO czyli depopulacją ludzkości czyli mordowanie ludzi.

 

 

A teraz zapraszam  na poradnik jak oczyścić jelita.

Nie każdy zdaje sobie sprawę co to jest. To jest jejedno wiaderko gówien. To są dwa, a to są  trzy. Jeśli się żyje z takimi gównami to mamy gówniane życie. Jelito grube służy do oczyszczania organizmu. Jeżeli  jest zapchane starymi gównami nie spełnia swoich funkcji i organizm po prostu cierpi i pojawiają się choroby. Pierwszą chorobą od czegoś takiego pojawia się nadciśnienie, a potem inne, cukrzyca a na końcu rak. Na raka pracuje się latami.

Od czego to się robi? Od ciężkostrawnego nienaturalnego pokarmu. Który jest dostarczany w zbyt dużej ilości i do  braku ruchu. Czyli żeby takie coś wyhodować to po prostu jest ileś lat pracy. To się nie zrobi w tydzień  ani w dwa.

Chodzi o to, że tu są takie rurki. Że  tu się wrzuca pokarm który się ciężko trawi, potem ten się nie strawi, kolejny i następuje rozpychanie. To się po prostu rozpycha. Poza tym jelito grube zanieczyszczone wygląda w ten sposób że się tak rozszerza a światło że coś  tu przechodzi to jest tylko takie maleńkie. To, to się nazywa kamień kałowy tak jak w rurach jest  kamień na rurach się osadza tak tutaj kamień kałowy. Takie coś to jest po prostu bio szambo.

Najbardziej widoczne jest jak to negatywnie działa kiedy się robi upał. Czasami wyjdę na ulicę  w upał, to widzę  jak te szamba się zaczynają gotować i przechodzi to do krwi. Przechodzi to przez mózg i widać jak te osoby są opuchnięte, widać jak cierpią, bo to jest zatruta krew. To szambo wchodzi  im do krwi.

 

Jeżeli chcemy być zdrowi i cieszyć się życiem, cieszyć się ruchem, biegać i żeby nam się dobrze biegało powinniśmy zadbać o zdrowy oczyszczony organizm.

Tylko oczyszczony organizm może być zdrowy.

Natura została tak zaprojektowana, że nam ma pożywienia okresowo  brakować. Pełne najadanie się regularne jest przeciwko  naturze, jest to coś negatywnego.

Spójrzmy na zwierzęta. Nie są takie ooo… one nie są otyłe, a niby są takie głupie, a cieszą się życiem, takie sikorki latają i śpiewają.

Okresowe głodzenie się jest jak najbardziej naturalne. Nienaturalne jest najadanie się.

Jak oczyścić jelita? Metod jest wiele. Można sobie poszukać po Internecie, po księgarniach, jest naprawdę  wiele skutecznych metod. Ja tutaj chcę przedstawić  jedną.

Polega na tym, że się pije gorzką sól, a potem się pije zwyczajną sól z wodą i robi ćwiczenia. Wtedy tu się pije, tu się płucze, tu się pije tu wylatuje, tu się płucze i mamy czyste jelita. Teraz pokażę cztery ćwiczenia do oczyszczania Jelit.

Metodę nazwałem podwójne uderzenie, ponieważ składa się ona z dwóch części, czyli ta gorzka sól i potem starohinduska metoda gest muszli. Teraz ćwiczenia, czyli tak. Pierw pijemy gorzką sól a za godzinę przechodzimy do gestu muszli. Pijemy szklankę słonej wody, tak żeby była przyjemnie słona i robimy wymachy brzucha w jeden i drugi bok i tak dziesięć razy. Bez pośpiechu chodzi o to żeby wykonać te ruchy. Tradycja starohinduska ułożyła te cwiczenia. To chodzi o to żeby  się te klapki lepiej pootwierały żeby to się ładnie płukało.

Drugie ćwiczenie. Ręce nie są ważne czy tu damy czy tu. Chodzi o ten skręt i też  tak dziesięć razy.

 

 

 

 

I teraz trzecie ćwiczenie.

Kolana na ziemię i patrzymy  na tą piętę, raz, dwa, i trzy.

 

 

I teraz przechodzimy do ćwiczenia czwartego.

Ja go nie  wykonuje bo nie  mam  brzucha. Chodzi o to, że to się zaczyna od prawej nogi, kuca się i się podciąga. Raz, dwa po prostu to już jest dziesięć razy tak to już jest na jelito grube żeby przepompować. Mi to nie  daje nic bo ja nie mam brzucha.

 

Ja to robię  rękoma. Raz, dwa, chlup, chlup, można sobie jeszcze tam tu i tu. I to jest wszystko. Szczegóły będą opisane.

Pewnie większość osób wie, czym jest lustrzyca. Normalnie to widzimy co  mamy ale jeżeli jest taka górka to nie widać. Konieczne jest lusterko. Bardzo groźna choroba.

Teraz opowieść o wilku. Wilk w naturze jest naturalnym selekcjonerem. Wyszukuje słabszą zwierzynę patrzy, która tam  utyka czy coś i ją atakuje i zjada. Pierw musi ją dobrze wypatrzyć potem ją goni. Jeżeli jest słaby nie dogoni i zdechnie. Tak natura jest zrobiona, naturalna selekcja. A potem taki wilk przypuśćmy reinkarnuje w ciało ludzkie i idzie do superMARketu, pakuje sobie tyle mięsiwa, potem to  do lodówki wrzuca, siada przed telewizorem, tam sobie ogląda sport, czyli jakieś tam sarny  biegające i je i je  i brzuch mu rośnie. Kto jest wyżej? Czasami ktoś mówi, że ludzie są jak zwierzęta. O nie, nie!  Pod wieloma względami zwierzęta są wyżej, bo realizują program Natury, ten program pozytywny.

Jeszcze raz chcę podkreślić, przejadanie się, sytość,  ciągła sytość nie jest dla nas naturalna od tego są choroby.

Życie działa według pewnych praw, pewnych trybów, jeżeli je się zna i do nich się stosujemy łatwiej nam jest żyć.

Co powoduje najadanie się oprócz tego, że rośnie brzuch. Niechęć do ruchu. Natura jest zrobiona tak, że jeżeli czujemy głód to mamy zdobyć pożywienie i teraz, jeżeli ja często, jestem w takim stanie, lekkiego  głodu, to moje ciało jak ja wychodzę to one sobie myśli, że ja biegam gdzieś za pożywieniem i  chętnie poddaje się ruchowi.

Jeżeli się ktoś tak najada, to po prostu pojawia się u niego naturalny  wstręt do ruchu. Bo po co on się ma ruszać?! jest  najedzony, jest dobrze, leży, pilot w rękę, sport i tak dalej.

Wyobraźcie sobie takie przypuśćmy wiaderko gówien.

Jak wykonujemy  ruchy, jaki to jest ciężar, jaka bezwładność. Jak to ciężko się ruszyć.

A teraz jak się biegnie. Biegnie się… ohhh, ooohh, jak to ciężko, jak to nieprzyjemnie. Także  sugeruje pierw oczyszczać jelita. Wyrzucać stare gówna, a dopiero potem, ciało poddawać wysiłkowi. Ktoś z takim szambem, jeżeli ciało podda większemu wysiłkowi, to może szybko zmienić rzeczywistość.

Oczyszczanie organizmu, czyszczenie jelit, podwójne uderzenie według doktora Sanjayi. Mój udział w ułożeniu tej metody polegał na połączeniu dwóch znanych mi już metod. Czyli picie gorzkiej soli  i starohinduskiej metody gest muszli. Ta metoda oczyszczania jelit jest nawet korzystna dla osób szczupłych, każdemu jelita się zanieczyszczają. Po kilkakrotnym oczyszczeniu jelit raz na miesiąc, nie częściej, zauważamy że one lepiej pracują i mniej przechowują kału. Specjalnie na filmie ułożyłem takich mocnych słów w celu osiągnięcia skutecznego przekazu. Głaskanie delikatnymi słowami jak jest źle nie przynosi odpowiedniego efektu.  Rzeczy warto nazywać po imieniu. Jeśli coś jest brzydkiego, to do tego służą brzydkie wyrazy, a do ładnych rzeczy powinno się używać ładnych wyrazów.

Świadom jestem, że dla  wielu którzy obejrzą  ten film mogą czuć się urażeni. Wstrząs, taką formę przekazu uznałem za właściwą ponieważ ten film ma być motywacją do pozytywnego działania. Większość osób z mojego najbliższego grona praktykuje ten rodzaj oczyszczania i bardzo to sobie chwali. Tanio prosto szybko i skutecznie. Sam proces oczyszczania trwa około trzech godzin. Najlepiej sobie zaplanować jeden spokojny dzień i tego dnia po oczyszczeniu możemy czuć się osłabieni. Można pospać ,odpocząć, lepiej tego dnia nie być aktywnym, tylko przy pierwszym razie mogą wystąpić lęki. Potem przy kolejnych jest już lepiej. Boimy się nieznanego. Czyszczenie jelit jest bardzo prostą czynnością. Można to czynić w dowolnym dniu w roku, ale są dni korzystne. W cyklu rocznym to najlepsza jest jesień. W cyklu miesięcznym najlepsza pora jest kilka dni przed nowiem. W cyklu dobowym obowiązkowo rano najlepiej zacząć od piątej. I to jest ważne. Zegar biologiczny jelita grubego  jest najbardziej aktywny o godzinie piątej, siódmej. Następnego dnia, czujemy się lepiej. Jest nam lżej na ciele i na umyśle i mamy wyraźny spadek wagi.

Opis metody, część pierwsza. Godzina piąta rano.  Zaczynamy. Najlepszy czas na tą praktykę. Pijemy roztwór gorzkiej soli 25 gramów w szklance ciepłej wody. Gorzką sól kupujemy w aptece, w saszetkach. Są takie saszetki, 25 gram,50 gram i 100 gram. Proszę pamiętać, używamy 25 gram nie więcej. Gorzka sól robi tylko zwolnienie ale nie przeczyści jelit. Działa również pozytywnie na oczyszczanie  wątroby. Po godzinie przechodzimy do drugiej części.

Część druga, gest muszli. Pijemy roztwór kuchennej soli. Kamienna lub morska. Niezdrowa jest sól warzona. Około jednej łyżki stołowej na jeden litr. Mniej więcej takie stężenie robimy, tak jak słona zupa. Pijemy taki ciepły roztwór i przechodzimy do czterech ćwiczeń, które są pokazane na filmie i tu już się powinno coś zacząć dziać albo trochę wcześniej i to jest tak: szklaneczka słonej wody, cztery ćwiczenia i kibelek. Potem znowu szklaneczka, ćwiczenia i kibelek i tak dalej. Jak mamy parcie przerywamy ćwiczenia bo w tym momencie kibelek jest najważniejszy. Potem znowu pijemy i ćwiczymy i kibelek. Wypijamy około 4 litrów takiej słonej wody. Nie jest to problem ponieważ tu się pije a tam leci. W momencie kiedy już różne nieczystości przestają z nas lecieć i wylatuje z nas klarowny, czysty, kończymy picie słonej wody. Po takim zabiegu najczęściej chce się pić, więc pijemy czystą wodę bez ograniczeń, gasimy pragnienie. Ta woda może z nas natychmiast wylecieć. Nie ma problemu. Reakcja jest prawidłowa, też przepłucze nam jelita.

Zakończenie. Kupujemy w sklepie zielarskim jakiś dobry błonnik. Na  przykład, babka,  płesznik, najlepiej z ostropestem. W ciepłej wodzie mieszamy błonnik. Dwie łyżeczki na szklankę, szybko pijemy. Błonnik mocno pęcznieje w naszych jelitach i wymiata resztki zanieczyszczeń. Takich szklanek w ciągu dnia możemy wypić, cztery, pięć, sześć. Lepiej tego  dnia w ogóle nic nie jeść. A jeśli czujemy głód, najlepiej jakąś herbatkę ziołową z dużą ilością miodu i to jest wariant najlepszy. Drugi wariant to możemy  jeść jeśli chcemy najlepiej gotowane kasze, ryż beż żadnych przypraw i bez soli, takie kleiki. Picie tego błonnika ma jeszcze takie jedno ważne zadanie zamykanie klapek w jelitach. Ryż gotowany też ma takie właściwości. Tylko że on nie ma właściwość leczniczych w przeciwieństwie do błonnika.

Uwaga, tego dnia pod żadnym pozorem nie wolno zjeść  ogórków kiszonych, kapusty kiszonej, nic surowego. Żadnych owoców także to proszę zapamiętać. Jakiś jeden ogórek kiszony może spowodować negatywny efekt mocnego podrażnienia jelit. Następnego dnia możemy jeść wszystko to co lubimy. Dzień wcześniej nie ma obowiązku robić jakichś postów, oczywiście lepiej dzień wcześniej  mieć też pokarm lżejszy.

Uwaga nie poleca się tej metody dla osób z wrzodami, rakiem, zaawansowanymi hemoroidami.

Takie coś jak mamy to jest ostatni dzwonek.

To na dzisiaj tyle. Pozdrawiam Sanjaya i dziękuję za uwagę.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Matyldka
Matyldka
5 lat temu

Niezależnie od przyczyny, jakiekolwiek uszkodzenie ECS i układu odpornościowego w prosty sposób powoduje wystąpienie jednej lub drugiej choroby lub niepełnosprawności. Na szczęście kanabinoidy w konopiach mają zbliżoną strukturę i właściwości do tych, które są produkowane naturalnie w naszym ciele. https://konopiafarmacja.pl/produkty-konopne/129-olejek-konopny-z-ekstraktem-cbd-10-10ml.html .

Pieczątki
10 miesięcy temu

Co mistrz myśli o oczyszczaniu dietą ryżową. Założenie jest takie że je się czysty biały ryż z wodą aż kupka stanie się jasna.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
× Napisz na WhatsApp JSM