Artykuł JSM nr 18 – „Lista agentów To oni tworzą teatr dla gojów – część 2”

Witam tu Sanjaya Jasna Strona  Mocy. Dzisiejszym tematem będzie długa lista agentów i to taki przy okazji przewodnik dla ludzi już częściowo obudzonych.

A teraz zapraszam na długą listę agentów:

Przewodnik dla świadomych, ciekawe strony internetowe, jak działają agenci:

Nr 1 Max Kolonko

Agent CIA, zachodząca gwiazda, satanista, klub Illuminati.

 

Wszyscy ważniejsi agenci należą do tego klubu. Kiedyś ciekawy obecnie nudny. Wypromował satanistę Trumpa.

 

 

Nr 2 David Icke

Największa gwiazda, antysystemowiec. Ciekawe książki, filmy bardzo dobry showman.

Śmieciojad, piwopij, seks też lubi a w brzuchu ma dwa wiaderka gówien. Klub Illuminati, normalny człowiek nie jest w stanie mieć tyle szczegółowych informacji. Wspiera satanistyczny heliocentryzm, a co za tym idzie te galaktyki i te różne ściemy.

 

 

Nr 3 Ivan Carewicz

Dobry showman, Słowianin, ciekawe filmy ale o Lehitach ani słowa, szowinista jak wszystkie rosyjskie strony.

 

Nr 4 Trehlebov 

Taka namiastka mędrca, też można się od niego czegoś dowiedzieć, trochę taki wystraszony, słabego ducha ma, bardzo kulturalny.

 

 

 

Nr 5 Anastazja

Fikcja literacka KGB, dużo książek, wiele części, dużo ciekawych informacji. Milutka, pozytywna literatura napisana

przez alkoholika i papierośnika Władymira Megre, który sprzedaje cudowne oleje cedrowe na nieśmiertelność, a sam już ledwo żyje, a lat jeszcze nie ma zbyt wiele, szybko się starzeje. Tam tylko jest wielka Rosja a o Słowianach ani słowa, a tym bardziej o naszym Lehistanie, szowinizm posunięty do granic obłędu. Anastazja to już jest prawie nowa religia, a Anastazja jest Jezusem, wszystko wie i wszystko umie, taka nowa nadzieja, ale nikt jej nie widział i nie zobaczy chyba, że grafikę komputerową. Anastazja to tajna broń psychologiczna KGB.

 

Nr 6 Henryk Pająk

Historyk, kilka książek o żydach i Iluminatach. Dużo cennych informacji ale sługus Watykanu, nienawidzi komuny a przymyka oko na zbrodnie Kościoła Rzymsko- Katolickiego. 

 

Nr 7 Grzegorz Braun

Żyd, Iluminat, bardzo inteligentny, mocny gość, tylko trochę gawędziarz, dużo słów mało treści. Agent Watykanu, wspiera Kościół Rzymsko-Katolicki, który został stworzony przez Żydów, udaje katolika.

Nr 8 Zawodowy Polak czyli Tadeusz Cichocki i Krzysztof Chudek

Dekrety Cichockiego bardzo inteligentnie napisane od strony logiki i od strony prawnej, dają złudne rozwiązania  jak pozbyć się okupanta z Polski, czyli wymordować żydów. A to jest prowokacja, od tego zaczynają się wszelkie satanistyczne rewolucje.

Nr 9 Paulina Moskalik

Czarownica z niższej półki, ezoteryczka. Zajmuje się numerologią, podróże astralne, prowadzi biznes ezoteryczny, usługi. Słaba kontrola umysłu, promocja seksu i heliocentryzmu. Nie wróżę jej dobrej przyszłości. Promuje matrycę reptiliańską pt. Jezus

Nr 10 Anja Anna 

Czarownica numer jeden w Polsce, satanistka, ezoteryczka, dużo wyższy poziom niż Paulina Moskalik. Ma wysoki gust estetyczny. Dużą  siłę przebicia tylko kiepska gestykulacja, mogła by nad tym popracować. Promuje Watykan, Maryję i Jezusa, czyli matrycę reptilianską. O Logosie i Filarach Cmentarnych nie będzie uczyć bo agenci mają ściemniać.

Nr 11 Janusz Zagórski

Były oficer polityczny Ludowego Wojska Polskiego. 

„W wojsku musiałem odbyć zawodową praktykę, na studiach rok, a potem praktykę i szkołę oficerów de facto  jako politolog” – Janusz Zagórski, źródło YouTube/NTV

Prowadzący NTV, najsilniejszy kanał ezoteryczny w Polsce. Największą ilość ludzi skupia, ezoteryka wchodząca w politykę. Alternatywna polityka, kulturalny, grzeczny biznesmen. Harmonia kosmosu potężna impreza, alternatywny sposób na zarabianie pieniędzy, zabawianie ludzi. Trochę tam wartościowych rzeczy jest ale generalnie to nic wartościowego tam nie ma. Promuje fikcję iluminatów Jezusa i Heliocentryzm.

Nr 12 Taratajcio i Podlecki

Oni razem działają, dużo ciekawych informacji puszczają w świat ale mają kiepskie zdrowie, bardzo kiepskie zdrowie, zanieczyszczony organizm, piwo papierosy i mięso, oni nie są wege, wspierają heliocentryzm. Na Łańcuchu Życia przynajmniej ładnie mnie ugościli.

 

Nr 13 Irma – jasnowidzka

Totalnie kiepski stan zdrowia, opętana, własności, które do niej nie należą, przerażona, brzydko wygląda.

 

 

 

Nr 14 Jerzy Zięba

Ukryte terapie, bardzo wartościowe książki, wideo relacje, dużo można się dowiedzieć, dobry mówca, showman, wysoka kultura, kiepski stan zdrowia. Wyraźnie duży brzuch, co się gryzie z tym co opowiada. Je mięso, bierze udział w tworzeniu korporacji suplementowych. Agent na wysokim poziomie.

 

Nr 15 Jerzy Jaśkowski

Podobna tematyka co Jerzy Zięba tylko jeszcze tu przedstawia ciekawe informacje historyczne. Ma klasę, antysystemowiec. Niezdrowy, też ma duży brzuch, rycerz maltański. Od niego, jak i od innych agentów nie dowiemy się, że Polska-Słowianie są pod okupacją Watykanu, że jedzenie mięsa jest bardzo szkodliwe i demoniczne, jak i o szkodliwości seksu też nic nie powie.

 

Nr 16 Hubert Czerniak

Alternatywny lekarz, coraz bardziej sławny w Polsce. Był u nas. Celuje w karierę polityczną. Słabe zdrowie, trochę brzucha ma, sympatyczny, dobry showman – mówca.  Jak był u nas zrobił ręczny gest rogów diabła. Chce żeby dzieci szczepić po szóstym miesiącu życia.

,,-Czy ty im przedstawiłeś jakąś alternatywne jakąś opcję w sensie jaka mogła by być polityka szczepionkowa? – Janusz Zagórski

„–Tak, tak powiedziałem, że przede wszystkim należało by szczepienie przesunąć poza szósty miesiąc” -dr Hubert Czerniak

Współpracuje z Stop NOP.

 

Nr 17 Stop NOP, Justyna Socha

Agentura watykańska. Kontrolowana opozycja, chcą w Polsce stworzyć fundusz poszczepionkowy żeby się kasa kręciła dla korporacji medycznej.

 

Wystarczy zobaczyć gdzie oni stoją, pod instytutem teologii, a to gmach okupanta.

 

Nr 18 Jurant czyli Piotr Trznadel

Formacja samoobrony rolników. Bliski przyjaciel Cichockiego i Krzysztofa Chudka – Zawodowego Polaka. Duży współczynnik agresji, jak większość agentów, nie jest wege, niezdrowo wygląda, duży brzuch.

Nr 19 Gabriel Musiał

Organizator, biznesmen imprez alternatywnych. W Nysie zorganizował Festiwal Wiedzy Alternatywnej, na który mnie zaprosił. Kiepsko zostałem potraktowany, gorsza sala, hałasy i jeszcze zabrali mi pół godziny czasu, kiepsko to wspominam. Współpracuje z Tagen Tv.

 

Nr 20 Paweł Bednarz

Fundacja Dobrego Pasterza -promocja katolicyzmu. Obrońca dzieci, które są sprzedawane za granicę – tak zwana adopcja zagraniczna ale nie rozumie, że głównym odbiorcą jest właśnie kościół, który on promuje, i w który wierzy.

 

 

Nr 21 Miszczu

Wysoka klasa, twarzy nie pokazuje, wysoki poziom, działania NWO ale promuje Islam – haniebne działanie. Pięknie mówi,  po prostu mistrzu, chyba Jezuita Ci są najlepsi. Wąska tematyka Iluminaci.

 

Nr 22 Mariusz Dąbrowski

Tagentv to w samej nazwie to ma, że to agent. Bał się mnie, unikał. Promuje watykanistów, heliocentryzm. Kontrolowana opozycja, promuje Ojca Pio i Watykan czyli naszych okupantów. Jako patronat medialny na Wiedzy Alternatywnej w Nysie filmował mnie ale na swojej stronie mnie nie umieścił bo ja jestem spoza systemu i agenci mnie promować nie będą.

Jaśkowski, Musiał, Tagen współpracują razem ze sobą.

Tagentv promuje masona hrabiego Potockiego.

 

Nr 23 Adolf Kudliński

Szeroka tematyka, dużo można się dowiedzieć, sami korzystaliśmy z niektórych jego materiałów, bardzo pracowity, dobry mówca. Prywatnie wiem, że  rzeczywistość z nim wygląda troszkę gorzej. Były żołnierz Legii Cudzoziemskiej, morderca. Tworzy partię Słowian, którą rejestruje u okupanta. Najważniejszych rzeczy się od niego nie dowiemy. Nie prowadzi zdrowego stylu życia, pomimo, że przekazuje wiedzę na temat ziół.

 

Nr 24 Pol Lechicki i Edii Słowianin

Oni razem działają, za komuny sami komuniści stworzyli Solidarność, taką kontrolowaną opozycję a teraz większość stron słowiańskich jest stworzona przez agentów systemowych czyli przez okupantów. Pol Lechicki powiązania ma z City of London.

 

Nr 25 Czesław Białczyński

Miły pan z dużą historyczną wiedzą o Słowianach, taki kompetentny, dobrze ułożony i tylko w tym się specjalizuje, działacz słowiański. Też zarejestrował działalność u okupanta. Słowianie zrzeszają się u watykanistów. Na jego temat nakręciłem film. 

 

Nr 26 Tadeusz Mroziński

Spec od Słowian, Głagolicy ale promuje Watykan i heliocentryzm i ma bardzo duży brzuch i pali papierosy, a tak poza tym jest bardzo miły, nie lubi Białczyńskiego rywalizują ze sobą. Chwalił satanistę Jana Pawła 2.

 

Nr 27 Paweł Szydłowski

Historyk, mieszka w  Kanadzie. Przekazuje dużo wartościowych informacji na temat słowiańskich dziejów, czyli odkłamuje historię, ale promuje filary cmentarne  i broni Żydów, chwali Stary Testament.

Wyśmiewa  Ewangelie, ale tutaj jest tylko racja częściowa, ponieważ nie mówi, że Jezus to fikcja.  Promuje dietę  reptyliańską, a dokładnie dietę Kwaśniewskiego, a to jest wzięte od kapłanów żydowskich ze Starego Testamentu, tłuste mięso jest dobre ale dla repti nie dla ludzi. Promuje seks i chwali się, że może 7 razy w tygodniu, co jest po prostu czymś niegodnym. Jako, że jest z Ciemnej Strony Mocy przyatakował Jasną Stronę Mocy w sposób niegodny, bez kultury, nabijał się z Sanjayi, że mu już od tych warzyw i roślin to nie staje – to jest po prostu dno i on uważa się za człowieka inteligentnego. A o diecie Kwaśniewskiego powiedział, że to jest dla geniuszy, dla  repti tak. Promuje heliocentryzm, czyli twierdzi, że Ziemia jest wirującą piłeczką śmigającą w bezkresnym kosmosie.

Kolejna  bardzo niegodna rzecz to pokazywanie swoją młodą żonę prawie nago w jakimś erotycznym tańcu. A jak został za to w Internecie skrytykowany, to głupio się tłumaczył, że to chodziło o pokazanie jakiegoś tańca żydowskiego.

Niektórzy maniacy opętani demonem seksu mają  to do siebie,  że lubią pokazywać innym swoją dupcarnie. Przekaz jest taki: paczcie i zazdroście mi jaką mam fajną dupcarnie, jaka to fajna dupa nieprawdaż? A dla starszego pana po 60tce to wielka atrakcja.

Paweł Szydłowski kilka miesięcy temu prosił mnie żebym go umieścił na liście agentów i w końcu się doczekał, uzbierało mu się, b na pierwszej liście  jest wymieniony, ale nie jako agent po prostu nie miałem na jego temat pełnej wiedzy, on robi krecią robotę. Promuje Ciemną Stronę Mocy tak jak każdy agent, troszkę tylko prawdy a reszta kłamstwa.

Nr 28 Bartosz Mówi

Sympatyczny, wystraszony nudziarz. Dużo słów mało treści.

 

 

 

Nr 29 Plociuch

Tego to nie lubię, widzę w nim księdza, dużo je i jeszcze mięso i ma bardzo wysoką samoocenę a ja nie widzę podstaw ku temu, jak dla mnie jest nudny i rozwala wiele pozytywnych idei, także to jest konkretny agent. Neutralizuje idee alternatywne, promuje katolicyzm.

 

 

Nr 30 Marcin Rola

Ten agent wyróżnia się pokazywaniem trzech szóstek. Gawędziarz i nudziarz. Wśród agentów trudno jest znaleźć Polaka, Słowianina.

 

Nr 31 Docent

Sympatyczniak, wege, wielbiciel zioła, swoje filmiki nagrywa pod wpływem weny roślinnej ale nie ma jakichś większej wiedzy. Truje o miłości, wydaje mu się że coś wie a najważniejszy tu jest rozum.

 

Nr 32 Aleks Berdowicz – Porozmawiajmy TV

To konkretna agentura, szkolony w USA, służby specjalne, ukończył szkołę wojskową, major. Jeździ po Polsce i wychwytuje wszystkich, którzy się wyróżnili świadomością. Był też i u mnie, dzięki temu go rozpoznałem. Miałem z nim spięcie. Promuje fikcję heliocentryzm. W bliskim układzie jest z masonem hrabią Potockim alternatywnym kandydatem na prezydenta RP.

Nr 33 Hrabia Potocki

Mason, alternatywny polityk, już nie rośnie, Iluminaci dają alternatywną nadzieję, taka gra, lepiej wygląda niż Duda bo ten to tylko rozdaje uśmiechy, Żydzi tworzą show, teatr dla gojów.

 

 

Nr 34 Andrzej Duda prezydent RP

Żyd, prawdziwe nazwisko Aron Feinbaum. Bardzo nie lubię jego głosu, ma tyle agresji, uśmieszki rozdaje, tym hipnotyzuje Polaków czyli gojów. Szczepionki podpisał, przymusowe egzekucje, szykuje się holokaust. Ciągle promuje Polin.

,,W Polin, ziemi przyjaznej narodowi żydowskiemu, Polin tu spocznij, tu jest przyjazne miejsce”. – Andrzej Duda 

Mało rozumny jest według mnie, słaba osobowość, jego żona Agata Kornhauser nim rządzi bo to widać, to jest bardzo inteligentna żydówka o silnej osobowości.

 

Nr 35 Beata Szydło

Agent 33 stopnia, szkolona w USA, gestykulacja rąk mistrzowska, żydzi w USA ją szkolili, mocna kobieta, bardzo inteligentna, wysoka samokontrola, prawie jak cyborg. W ogóle emocjonalnie nie ma ruchów, cały czas na jednym poziomie.

 

Nr 36 Antoni Macierewicz

Prawdziwe nazwisko Izaak Singer, o jaki on straszny, ohydnie wygląda, ile ma agresji, ale do swej roli, którą gra jest naprawdę dobry. Jego zadaniem było doprowadzić do konfliktu militarnego z Rosją, wywołać wojnę, misja mu się nie udała i został przekierowany na boczny tor.

 

Nr 37 Ewa Kopacz

Była premier, jaki potwór, konkretna reptilianka, kojarzy mi się z Gestapo.

 

 

 

Nr 38 Donald Tusk

Głupek, który się nauczył kilku zdań, bez osobowości ale swoją rolę gra. Ktoś go wpuścił na salony żydowsko masońskie. Dużo krzywd tutaj przez niego zostało uczynione dla Polaków. Bez sumienia, bez duszy.

 

Nr 39 Ryszard Petru

 Żałosny głupek aż żal na niego patrzyć,  promowany, typowe rezonansowe pudło. Głupszy od Tuska,

Tusk jeszcze kolędy śpiewał.

 

Nr 40 Kaczyński Jarosław

Prawdziwe nazwisko Kalkstein, żyd  z wyższej półki, wysoka kontrola, dlatego jest na takim ważnym stanowisku i tak długo.

 

Nr 41 Paweł Kukiz

Jak go zobaczyłem pierwsza myśl oficer KGB, okropna twarz, mnóstwo agresji. Jest zupełnie kimś innym niż się przedstawia, a po pewnym czasie miałem dowód, że się nie pomyliłem.

,,Dzieci tracą życie, tak trafiają do burdeli i pedofili, czemu pan nie zawiadomi Rzecznika Praw Dziecka żeby wstrzymał to, zmieńcie to prawo”- Paweł Bednarz

– Czy może się Pan ode mnie odpierdolić?! Proszę pana, błagam, proszę się ode mnie odpierdolić!!” – Paweł Kukiz 

Ten aktor, alternatywny polityk był po to żeby kanalizować, żeby do wyborów poszli młodzi i na niego głosowali.  Specjalista od rozładowywania napięć społecznych.

 

Nr 42 ojciec Tadeusz Rydzyk

Rewelacyjny biznesmen, na pewno nie jest Polakiem, nikt by nie wpuścił Polaka na tak wysokie stanowisko. Iluminat z wyższej półki. Wypompowuje z Polski ogromną ilość kasy dla Watykanu. Stworzył potęgę medialną i finansową.

 

Nr 43 Jack Caleib

Jeden z najlepszych kanałów. Mnóstwo ciekawych informacji, ale jedna rzecz nie wiadomo kto za tym stoi, nie pokazuje twarzy słyszymy tylko głos. Dużo konkretnej wiedzy przekazuje, były wojskowy i często robi z igły widły. Rozsiewa strach i tak naprawdę nie daje żadnych rozwiązań.

 

Nr 44 Aleksander Jabłonowski

Rewelacyjny aktor, cenię go, agent z wyższej półki. Widać, że dobrze się czuje w tej roli. Korzystałem  z jego materiałów, ma swój styl. Wygląda trochę jak zagazowany żołnierz z czasów I wojny światowej. Promuje masona hrabiego Potockiego, kazał głosować na satanistę Donalda Trumpa.

„8-mego na wyborach nie macie wyboru  Nie ma co kombinować za Trumpa.” –  Jabłonowski

Jak to nie mamy można nie pójść. Nie przekazuje, że Polska jest pod okupacją Watykanu.

 

Nr 45 Grzegorz Schetyna

Okropnie wygląda, kolejny mason, ale taki jakiś bez osobowości ale w ważnym punkcie politycznym ustawiony.

 

 

Nr 46 Strona Killuminati

Stała się moda na tworzenie filmów o Iluminatach, za niedługo będą powstawać uniwersytety o Iluminatach, gdzie iluminaci będą wykładowcami. Na Festiwalu Wiedzy Alternatywnej w Nysie sprzedawali koszulki KillIliuminatu, to jest promocja Iluminatów. Iluminaci się reklamują na takich stronach – patrzcie jacy jesteśmy wspaniali.

 

Nr 47 SciFun

To chyba jakiś Jezuita bo to mocny agent. Okropną psychikę ma, specjalizuje się w ośmieszaniu płaskiej ziemi  i w promowaniu heliocentryzmu. Bardzo popularny na You Tubie, wspierany przez Ciemne Siły podkręcają mu zasięg. Nic tam wartościowego nie przekazuje a miał dużą oglądalność. Niska kultura.

Nr 48 Dydymus, Liga świata

Wąska specjalizacja, Iluminat sam sugerował, że jest w klubie. Nawołuje żeby wymordować tych co są u steru władzy. Iluminaci między sobą też walczą. Zachęcał do czarnej magii, do picie krwi miesięcznej, nie będę mówić smacznego.

 

Nr 49 Barbara Marciniak

Książki o UFO, channeling, też poleca picie krwi miesięcznej, to jest też NWO, że UFO nas zbawi.

 

 

 

Nr 50 Rozmowy z Bogiem, autor Amerykanin 3 części

Durniejszej książki z tematu tak zwanej duchowości nie spotkałem, a książka w USA zrobiła furorę, to świadczy o tym jak tępe jest tamto społeczeństwo. W Polsce też jest znana i chwalona. Nie zetknąłem się z krytyką tej debilnej książki, to też channeling.

To na dzisiaj tyle, dziękuję za uwagę i do zobaczenia, pozdrawiam Sanjaya.

 

 

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr
Piotr
5 lat temu

A może oni nie wszyscy są agentami świadomymi? Czy jest możliwe, że niektórzy z nich to tak zwani „pożyteczni idioci”?

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
× Napisz na WhatsApp JSM