Artykuł JSM nr 19 – ARCHONCI❗ Bogowie tego Świata❗ To oni stworzyli ten SYSTEM i niewolników❗

Witam tu Sanjaya Jasna Strona Mocy. Dzisiejszym tematem będą Archonci czyli zarządcy tego świata.

Archont składa się z takich dwóch członów arche – to jest z  greckiego języka, to znaczy, że coś jest pradawne, pierwotne i Ont – to jest byt, czyli na język polski można to tłumaczyć, że to jest byt pierwotny, czyli zgadzało by się tak logicznie brać, czyli logicznie rzecz ujmując – zgadza się, czyli jest to ktoś pierwotny tutaj na tej planszy, ktoś kto tą plansze sobie stworzył, to są zarządcy. Synonim Archonci, to jest Lucyfer, to są Bogowie. Te imiona, które my znamy z religii, jest wiele różnych religii, to są imiona Archontów.

Archonci, stworzyli sobie tą plansze, a z ludzi zrobili sobie niewolników, widocznie mieli jakieś takie prawo ku temu. Rywalizują między sobą, a te ich imiona to są właśnie imiona archontów, czyli archonci to są Panowie.

Archonci nie są zbyt sympatyczni ani zbyt mili.

Wystarczy zobaczyć jakie mamy tutaj na tej planszy podłe życie. Większość ludzi ma naprawdę nie za ciekawe życie. Jest mnóstwo cierpienia, religie miały jeden wielki problem, oczywiście religie zostały stworzone przez archontów do zniewalania ludzi. Religie miały problem zwłaszcza przypuśćmy ta chrześcijańska. Jak to jest jak Bóg jest takim dobrem? A tu widzimy bez żadnej teologii, że jest mnóstwo  zła,więc wymyślili sobie jakieś bajeczki, że jest jakiś upadły anioł, że to, że tamto.

Potem stworzyli taką fikcję, że Bóg tak ukochał świat, że dał syna jednorodzonego aby  odkupić świat, ale widzimy, że tak naprawdę nie ma żadnych istotnych zmian.

Jezus jest po prostu kolejną fikcją archontów

Archonci są bardzo inteligentni i to im trzeba przyznać.

Wszystkie religie pochodzą od Archontów, czyli od Lucyfera. Można powiedzieć, że Lucyfer jest szefem archontów.

Oczywiście Archonci między sobą rywalizują o wpływy. To jest tak jak tam u góry, są takie korporacje i oni tutaj walczą o zyski. Główna gra, to jest o nasze dusze. Naszej duszy Archonci nie stworzyli, nie potrafili ale stworzyli za to ten kolorowy, różnorodny Świat.

Jednym z najciekawszych wynalazków Archontów to był właśnie Jezus, to jest taki wentyl bezpieczeństwa.

Ta religia chrześcijańska to jest takie coś: Wam jest tu tak ciężko, tak naprawdę ciężko, ale tam, tam będziecie mieć fajne życie.

Ja oddałem, to Lucyfer mówi: Ja dałem syna żeby wam się żyło lepiej!

Chodzi o to, że Archonci obawiają się buntu, obawiają się, że ludzie zaczną myśleć bo my mamy boską duszę i mamy możliwości zorientowania się, że jesteśmy ohydnie, wstrętnie wykorzystywani ale na to trzeba odwagi.

Wszelkie religie i system polityczny opierają się na strachu – bój się Boga!

Ciągle słyszymy w religiach bój się Boga! Teraz już mówią, że religia jest miłością  ale jak byłem dzieckiem to „bój się Boga” Zresztą w Biblii jest:  „bój się Boga, bój się Boga”. Bo Archonci rzeczywiście są straszni.

Politycy też są  formą religii, oni też dają nadzieję. To też jest wymysł Archontów. Religie zajmuj się obiecywaniem, że coś tam gdzieś tam coś fajnego jest i politycy też obiecują, że zagłosujcie na nas  a będziecie mieć fajne życie, wszystko to się wywodzi z jednego źródła ze źródła kłamstwa.

 

Archonci reprezentują Ciemną Stronę Mocy.

 

Pamiętamy Hitleryzm, Stalinizm i inne ohydne systemy. Rzym też był [wstrętnym, ohydnym wymysłem Archontów. Ciągle napadali, ciągle tworzyli wojny żeby mieć niewolników. Jeżeli ktoś tam się w prowincji zbuntował to mordowali to całą prowincję, żeby był strach, żeby inne prowincje się nie buntowały.

Te reformy co mamy, tą demokrację to też jest wymysł archontów. Archonci inspirują swoje sługi, umożliwiają  im za to kasę, władzę, sławę, kupują duszę.

To, że mamy tak ohydną medycynę, właściwie wszystkie systemy i podsystemy w tym systemie są ohydne, ponieważ jest to wytwór Lucyfera czyli Archontów.

A teraz zapraszam na bardzo ciekawy materiał, który opowiada o Archontach.

Spójrz na rzeczywistości wokół nas. Czego jesteśmy częścią? Co jest grane? Kim jesteśmy? Istnieje w nas piękno i miłość, a jednocześnie cierpienie i korupcja. Niektórzy nazywają to: dualizmem. „Światło” i „ciemność”, miłość i strach. Co jeśli Ci powiem, że wszystko na ziemi było zamierzone, aby utrzymać ludzkość izolowaną i uzależnioną od reprezentowania dualizmu (dwoistości)? Aby utrzymać nas w pułapce fizycznej rzeczywistości? By pomóc karmić ten system, poprzez reprezentowanie swoich przekonań i jabłka twojej energii.

Istnieje wiele „pokus” i „rozterek”. Aby trzymać nas z dala od odkrywania prawdy o naszej tożsamości, naszym dziedzictwie. Aby odciągnąć nas od prawdy o możliwościach, naszego prawdziwego potencjału.

Witamy w grze, o której nie zdajemy sobie sprawy, że w niej  uczestniczymy i to za sprawą „archontów” lub „panów” tego wszechświata, lubiących w to grać.

Archont: od greckiego: archi „oryginalnie, początek, początki czegoś,” znaczenie: „pan lub władca”. W gnostyckiej kosmologii, archonci” są nie  fizyczną kolektywną syntetyczną inteligencją, która próbuje siłą i korupcją rekonfigurować ten wszechświat. Mają obsesję na punkcie kreowania własnej egzystencji, która jest w opozycji do pierwotnego uniwersalnego strumienia jedności i miłości.

„Nowy porządek rodzi się dla mnie”. Od stworzonego „Nowego Porządku”, który odzwierciedla oryginalny porządek równości, do kontroli i zastąpienia wszystkiego co istnieje przez dwoistość i chaos. Rozkład lub chaos (po lewej) PORZĄDEK Z CHAOSU.

Archonci operują na podświadomości wprowadzając nam myśli do naszego umysłu, działając dewiacyjnie na naszą inteligencję i emocje z dala od ich właściwych i nieuszkodzonych (nieskorumpowanych) aplikacji.

W Archontach uszkodzonym porządkiem jest dualność, podwójna egzystencja miłości, odwrotność miłości, strach lub „zło”. W dualizmie jest konieczna miłość posiadając stały nośnik czystości, do wypaczeń i korupcji. Jest to jak utrwalanie i rozprzestrzenianie Archońskiego imperium. Im więcej Archontów uczestniczy w oszukańczym reprezentowaniu dualizmu, tym zwiększają się ich fałszywe cele.

Archonci grają na obie strony utrwalając iluzję dualności, jako kompromis realnego uzdrowienia, zwodząc duchowo uzależnionych przez: zewnętrzne zaufanie, całkowite posłuszeństwo, egoizm, strach, zaciętość i podwójne standardy. Mają szeroką gamę chętnych sługusów. Pozostają niewidoczni dla naszego spektrum widzenia, lub „za zasłoną” dla efektywnej implantacji dualizmu.

Ziemia stała się wyizolowaną i zmanipulowaną genetycznie farmą, ekosystemem, gdzie „przetrwają najsilniejsi” lub gdzie dualizm wydaje się być jednym sposobem istnienia.  To nie oznacza bycia fair, to ma być dla nas nieświadome bycie „marionetką” przechodząc z pokolenia na pokolenia. Ich celem jest wypranie nam mózgów  w celu wiary w korupcję, lub „zło” co jest konieczne dla „równowagi”, tak abyśmy dobrowolnie uczestniczyli w czymś co jest „złe” i straszne, tak więc reprezentujemy i rozpowszechniamy dualizm. Tak naprawdę lęk i zło są nam niepotrzebne! Trzeba wysiłku aby żyć w zjednoczonym społeczeństwie, które uznaje równość, nie jest to niemożliwe. Nadzieją archontów jest to, że uzależnimy się tak od dualizmu, że nie będziemy preferować lub działać zjednoczeni, nawet gdybyśmy próbowali. Wieki wysiłków w manipulacji.

Archonci mają wiele nazw: Szatan, Lucyfer, Aryman, Jahwe, YHVH, Archanioł Jehowa, Elohim, Metatron, RA, działa to jak piramida, prowadząc do egoistycznego tronu  na jej szczycie. Archonci działają w skali wieczności, ich zamysłem nie jest „podbicie” nas, ale reprezentowanie i rozpowszechnianie dualizmu aby zablokować  nas w wewnętrznej wiecznej iluzji.

Archonci twierdzą, że „Bogowi” lub „boskiej wyższości”, nie można ufać! W ten sposób próbują nas wykorzystać. Prawdziwym Bogiem i źródłem jest, cała kreacja razem wzięta! Wszystko, co istnieje jest równe ekspresji źródła, nie ma „jednego wzorca” w kreacji. Cała kreacja istnieje jako jedno. To dlatego Archonci są tak zdesperowani w wysiłkach na rzecz reprezentowania przeciwieństwa jedności, tworząc iluzoryczny system wyższości i oddzielając od zunifikowanej kreacji. To dlatego jedność jest prawdziwą drogą twórczej ekspresji, potwierdza to prawdę, że wszyscy jesteśmy równi komponentom kreacji. Dualizm  jest tylko, istniejącym „piekłem”! Bycie uzależnionym od korupcji będzie cię więzić w nieskończoność, lub będziesz „cierpiał przez wieczność” nie zdając sobie sprawy, że jesteś aktywnym sługą hierarchii.  Jak długo to robiliśmy? Rody królewskie na tej planecie, instytucje religijne są pionkami Archońskich instalacji dualizmu programowania przekonań, w czasie nieświadomości  umysłu wielu z nich. Kreując kontekst, w którym dualizm zdaje się być jedynym sposobem istnienia. Społeczeństwo zostało zmanipulowane w funkcjach, które powodują korupcję będąc wspólnym rezultatem „codziennego życia”. Jest to kabalistyczne drzewo życia, schemat przepływu dualizmu tych funkcji. Nazwy związane z wykresem, to różne imiona i tytuły Archontów, które tworzą dualizm poprzez odwrócenie pozytywności, w negatywizm. „Nośniki światła” lub „kether/crown” pozycję zajmuje Archont „Metatron”,  którym kieruje „Ain Soph Aur” lub źródło energii, zarówno czystego i skorumpowanego sposobu bycia. 1- drzewo siedmiu życiowych sfer dualizmu: 2 – ziemia, 3 – orzeł, 4 – byk, 6 –  lew, 7 – człowiek. Mądrość lub „zastosowanie wiedzy dla równości” jest rewersem w zrozumieniu, lub zastosowaniu wiedzy dla własnych korzyści. Miłosierdzie, czyli „siła współczucia” jest rewersem surowości lub „życia bez litości”. Zwycięstwo, czyli” triumf równości” jest odwrócony do chwały, lub „triumfu własnych korzyści”. Drzewo życia była uważane za „wiedzę tajemną”, ponieważ ujawnia prawdę jak funkcjonuje  dualność poprzez korupcje czystości. Ważne jest, aby wiedzieć, że ta rzeczywistość jest skorumpowanym złudzeniem, ponieważ po śmierci, będziesz przechodził kolo sługusów dualności, którzy będą próbowali opanować cię przez strach i oszustwa. Każda wiara w dualność, strach, ego lub uzależnienie zostanie wykorzystana  przeciwko tobie. Utrzymując cię w powtarzającym cyklu życia jako niewolnika dualizmu przez „twój własny wybór” reprezentacji. Są to „Bardos” lub „sądy” w zaświatach, próbując eksponować twój dualizm, umieszczają cię w nowej sferze iluzji do dalszej eksploatacji. Ale! Nawet w obliczu naszej przytłaczającej sytuacji, jest nadzieja! Jesteśmy ich ofiarami, z powodu tego kim jesteśmy. Gdybyśmy wiedzieli, kim jesteśmy i co się dzieje, to już nie spadlibyśmy do dualizmu, lub byli opanowani przez nich. Jesteśmy wyrazem skopiowanego źródła. Dlatego  nasz „duch” lub świadomość jest wieczna, dlatego możemy się rozmnażać i dlatego mamy dostęp do koncepcji miłości. Nie ma końca naszego nieograniczonego potencjału, bo posiadamy nieograniczony potencjał zawartości. Z tą wiedzą, możemy reprezentować nasza nie skorumpowaną  formę odzyskując pełny potencjał reprezentowania jedności i leczenia dwoistości. Jeżeli powstrzymamy reprezentowanie korupcji, system ten nie może już korzystać ze strachu i podstępu i rozkazywać  nam jako  przedstawicielom dualizmu. Taktyka strachu to bardzo nie pewna broń i skorumpowana, gdy dostrzegasz strach i tym czym to jest, przestajesz „grać”, wtedy kończy się władza nad tobą. Gdy staniesz po stronie prawdy kim jesteś, w jedności  i miłości w prosty sposób odzyskujesz swoją obronę przed lękiem i korupcją. Reprezentując jedność, po tysiącleciach manipulacji trzeba wiele wysiłku, aby uratować nasz prawdziwy nieuszkodzony potencjał. Dlatego przez całe życie dokonujemy wyborów współczucia lub pomagania innym, z pokusą „zła” lub pomagania sobie. Jedna strona prowadzi do równości wolności, a inna korupcji i uwięzienia. „Życie jest niesprawiedliwe” dlatego, ponieważ ten system dualizmu jest „niesprawiedliwy” przez swoją funkcję. „Siły” będące z tego świata (okultyści), myśleli że dostali wszechświat, po czym zorientowali się, że są oszukiwani na „33” stopniu zostając niewolnikami dualizmu. Współczesny wiek jest szczytem i ostatnią rundą dualności oszust ludzkości. Ziemia jest zmuszona do chaosu w celu wytworzenia jak największej ilości strachu i przywiązania do dualizmu. Z tą wiedzą, słudzy dualizmu będą próbowali przekonać cię, stwierdzając że dualizm jest bardziej „pełny” niż „nudna” jedność. Idea że zniekształcenie jest „lepsze” od oryginału jest finalnym oszustwem w celu utrzymania was w służalczości. Izolowanie „oka Horusa” jest sygnałem o  niskim poziomie inicjacji w „tajemnice starożytnego” kultu dualizmu. Uważajcie, aby nie „zaprzedać swojej duszy” dla bezsensownych gratyfikacji, ponieważ dualizm jest zdesperowany, by zachować jak najwięcej dusz za „najniższą cenę”! Słońce (góra) Reprezentacja Dualizmu (środek). Nadszedł czas, aby poznać prawdę o tym, kim jesteśmy i naszej sytuacji,aby dokonać wyboru reprezentacji. Dzięki twojej wolnej woli decyzja należy do ciebie, teraz nie jesteś już w niewiedzy. Decyzja należy do ciebie czy iść „wąskimi” drzwiami dualności czy tego uniknąć. Co będziesz reprezentował? Jedność/równość/ współczucie, czy dualizm/korupcję/samoobsługę? Nie musisz czekać na doświadczenie twojego prawdziwego potencjału, rozpocznij rozprzestrzenianie jedności przez kultywowanie środowiska i myśli, które reprezentują równość i współczucie. Tworzenie jedności nie jest łatwe lub bez oporu, zwłaszcza w świecie korupcji i dewastacji. W czasie rozprzestrzeniania się dualizmu, możemy szerzyć  jedność, jedna osoba na razie, by „stać się zmianą”. Opuścić dualizm i urzeczywistniać jedność, która jest reprezentowana przez odpowiedzialność, łagodność, współczucie i przywiązanie do prawdy. To dlatego mamy dostęp do tych pojęć, ponieważ jest to źródło nas! Będziemy nagrodzeni w wysiłkach reprezentowania równości i współczucia. Stabilność i radość staną się coraz częstsze ze względu na usunięcie podwójnych standardów i korupcji. Jedność wyzwala nasz pełny potencjał rozwoju bez konfliktowo. Wyzwolenie  należy do nas jeśli chcemy żyć. Prawdziwej miłości, spokoju i mądrości wszystkim!

To na dzisiaj tyle dziękuje za uwagę do usłyszenia pozdrawiam Sanjaya.

3.5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Alicja
Alicja
5 lat temu

Bardzo ciekawy artykuł. Jedyna droga która prowadzi do wyzwolenia to zwracanie się do swojego wnętrza w ciszy i spokoju.Jak uciszymy swoje myśli,przychodzi zrozumienie.
Zmienić możemy tylko siebie. Nie ten świat. Każdy zbawia się sam.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
× Napisz na WhatsApp JSM