Artykuł JSM nr 20 – WODA PLAZMOWANA – Terapia na nowotwory, reumatoidalne zapalenia stawów, guzy, głęboki detoks organizmu i na inne tzw. nieuleczalne choroby część 1

Witam tu Sanjaya Jasna Strona  Mocy. Dzisiaj będziemy mówić o zdrowiu a ściślej mówiąc o wszechogarniającym nas problemie nowotworowym.

-Adam  Dyszy: Będziemy mówić o bardzo nowatorskiej metodzie  niszczenia nowotworów. To jest taka nowa wchodząca do zastosowania metoda za pomocą, której możemy  w miarę prosty i łatwy sposób pozbyć się  problemu nowotworowego w naszym ciele. Mowa tutaj o wodzie, która nazywa się “Woda Plazmowana”, różnie ludzie to nazywają, np.: woda  zdeklastrowana.

Reaktor zimnej plazmy do produkcji wody plazmowanej

Natomiast głównym założeniem jest to, że woda plazmowana i jej struktura jest zmieniana za pomocą  zimnej plazmy i to jest zasadnicza część, idea tej wody, ponieważ pod wpływem zimnej plazmy zachodzi szereg zmian w tej wodzie, które przyczyniają się do tego, że te guzy i nowotwory po prostu się rozpuszczają – w dużym uproszczeniu mówiąc.

– Sanjaya: Czyli ona ma takie zasadnicze działanie witalizujące i prostujące bo choroba to jest coś “skrzywione” u nas.

Adam: Struktura tej wody w wyniku plazmowania zmienia się w uporządkowany charakter, taką uporządkowaną siatkę cząsteczkową i dzięki temu woda plazmowana w naszym organizmie jest dużo bardziej przyswajalna. My pijąc tą wodę dzięki jej charakterowi w naszym organizmie dochodzi do udrożnienia mikrokrążenia, do udrożnienia micro naczyń żylnych – dzięki temu nasz organizm dużo lepiej funkcjonuje.

Sanjaya: Jesteśmy lepiej można powiedzieć dożywieni wtedy. A my w 70 % składamy się z wody.

Adam: Prace nad zimną plazmą i nad oddziaływaniem zimnej plazmy na wodę są prowadzone już od co najmniej 20 lat. Tutaj u nas w Polsce od kilku lat. Natomiast my w posiadaniu reaktora zimnej plazmy jesteśmy od roku i od roku już zbieramy coraz więcej doświadczeń związanych z tymi efektami terapeutycznymi jakie niesie dla ludzi Plazmowana Woda.  Urządzenie i cała idea plazmowania wody przyjechała do nas z Białorusi, czyli można powiedzieć, że od Słowian i ta idea została tutaj rozszerzona, te urządzenia zostały tutaj zbudowane i funkcjonują. Naszą ideą jest pomagać ludziom. Chcemy jak najwięcej nieść tutaj dobrej nowiny dla tych ludzi, którzy cierpią i potrzebują takiego wsparcia a nie koniecznie chcą ufać dostępnym metodom, które mają.

Sanjaya: A raki, jakie to cierpienie, a medycyna co ma? Radioterapia czyli jakimiś promieniami parzą, wybijają ludzi chemioterapią i ewentualnie wyrżnąć i prawie wszyscy umierają a zanim umrze to jeszcze go wydoją z kasy!

Jaka jest skuteczność, badania i doświadczenia i jak to w praktyce wygląda? Bo najważniejszy jest efekt.

Adam:  Powiem po kolei, co to się dzieje, co to daje i jak to się dzieje. Otóż w wyniku oddziaływania zimnej plazmy, w tym reaktorze powstaje w tej wodzie, która przepływa pośrednio też bo tak plazma nie oddziałuje bezpośrednio na wodę tylko pośrednio przez takie naczynie dielektryczne przez dielektryk. Ta plazma powoduje zmianę struktury wody, tam jest dosyć duża energia tej plazmy, która oddziaływuje na tą wodę i w wyniku oddziaływania tej plazmy powstają dziesiątki różnych form tlenu azotu i wodoru. W  wodzie plazmowanej powstaje na przykład: tlen singletowy,  nadtlenek wodoru,  hydroksyl, powstaje ponad tlenek wodoru, tetratlenek biozotu i dziesiątki różnych form reaktywnych w fazie płynnej. Nie jest to faza gazowa ale fala płynna. Badania naukowców skupiły się na tym żeby zobaczyć co się stanie jeżeli  tymi związkami tą wodą, którą uzyskamy z reaktora zimnej plazmy, co się stanie jeżeli poddamy oddziaływaniu komórki nowotworowe na płytkach Pępriego. To są takie testowe linie komórkowe, na  których można to badać. Okazało się, że komórki nowotworowe w wyniku oddziaływania tego  medium plazmowanego, tej wody plazmowanej, uruchamiany w nich jest proces apoptozy czyli  takiego samobójstwa tej komórki nowotworowej. One już po 24 godzinach zaczynają obumierać.  Ten mechanizm został już dobrze poznany. Na uczelniach amerykańskich zostały przeprowadzone badania jak to się dzieje i dlaczego to się tak dzieje i doszli do takiego spostrzeżenia, że te wszystkie reaktywne związki, które powstają w wyniku plazmowania czyli nadtlenek wodoru, ozon  również tam powstaje, one w kontakcie z komórką nowotworową  z błoną komórki nowotworowej powodują, że ta komórka z tych kształtów rozpostartych  zaczyna się obkurczać. Te rozpostarte komórki się obkurczają one zawijają się do środka. 

Drugi objaw, które te związki reaktywne powodują to jest taki mechanizm, który  określono jako dyfuzja przez błonę  za pomocą kanałów akwaporynowych. Komórki nowotworowe mają takie kanały wodne za pomocą, których ona się komunikuje z otoczeniem zewnętrznym, w którym się znajduje. I te komórki nowotworowe, one są żywsze od naszych homologicznych zdrowych komórek w organizmie,  tak ich większa żywotność przejawia się tym, że one mają  również znacznie więcej tych kanałów akwaporynowych w swojej strukturze i dzięki temu komórki nowotworowe wciągają do siebie, pobierają  dużo więcej tych reaktywnych związków w wyniku plazmowania wody, one zaciągają te związki ponieważ są w strukturze nano cząsteczkowej, bardzo drobne więc one sobie przenikają do wnętrza tej komórki nowotworowej. I tam dochodzi do stresu oksydacyjnego tej komórki . Dochodzi do przerwania podwójnych wiązań nici DNA i ta komórka nowotworowa wchodzi w stan apoptozy czyli takiej zaprogramowanej śmierci. Przejawia się to po prostu tym, że my najzwyczajniej w świecie widzimy, że ten guz się zmniejsza,  zanika. I to jest bardzo obiecujące, ponieważ na dzień dzisiejszy wielu wielu naszych znajomych  naszych bliskich czy naszych dalszych znajomych, którzy mieli problemy nowotworowe,  którym daliśmy do picia tą wodę, zgłaszają nam bardzo fantastyczne efekty terapeutyczne. Jeden kolega, któremu lekarze zdiagnozowali czerniaka złośliwego to jest guz, ten czerniak on się znajduje u niego na brzuchu, mniej więcej na wysokości wątroby. I ten guz w pierwszy dzień jak żeśmy się spotkali skóra na nim była już bardzo napięta, bolesne miejsce to wszystko było takie nabrzmiałe, bardzo wybrzuszone.  Ten człowiek był w złym stanie, źle się czuł z tym wszystkim. Wiedział, że jeżeli sam czegoś nie zrobi  to nie może liczyć na typową taką medycynę bo też mu nic nie powiedzieli, że są w stanie coś zrobić. I ja mu powiedziałem, żeby zaufał nam i żeby  zaczął pić tą wodę bo wiemy już, że ona działa i daj sobie czas i zobaczymy co będzie się działo bo jesteśmy sami bardzo ciekawi co będzie z czerniakiem, ponieważ jak do tej pory z czerniakiem nie mieliśmy do czynienia wtedy jeszcze. I za dwa tygodnie jak się spotkaliśmy przyjechał do mnie cały uśmiechnięty i mówi to obolałe miejsce już mnie nie boli. Pokazał mi to obolałe miejsce i faktycznie po dwóch tygodniach ta skóra już tak nie błyszczała na nim i mówił, że już go nie boli i stwierdził, że coś z tego będzie.

Robiliśmy zdjęcia co tydzień i widać ewidentnie, że ten guz się spłaszczył, że jest duża poprawa.

Ja jestem z wykształcenia technikiem elektroniki medycznej. Skończyłem bardzo elitarną szkołę elektroniki medycznej, nie wiem czy jeszcze ona jest. To są tematy mi bardzo bliskie, to jest dla mnie jak woda na młyn, dlatego tym żyje, ja cały się aż trzęse jeżeli mam  okazję komuś o tym opowiadać bo to jest dla mnie tak fantastyczny temat. Ja bardzo dobrze rozumiem te mechanizmy, znam to i to jest dla mnie fantastyczne dalej w to się zagłębiać i rozpracowywać te informacje. Tą wodą się zajmujemy już prawie rok będzie.  Doświadczenie już mamy i mamy kilkadziesiąt osób bo nie tylko ja zajmuje się tą wodą ale również moim przyjaciele też mają swoich bliższych znajomych, którzy mają różne tam swoje problemy nowotworowe. Ale nie tylko nowotworowe bo okazuje się, że ta woda również znakomicie się sprawdza przy reumatoidalnym zapaleniu stawów. Z tego co widzimy i obserwujemy a mechanizm wygląda  tak, że ta woda w naszym organizmie udrażnia takie mikrokrążenie, naczynia włosowate żylne. W momencie kiedy w naczyniach włosowatych zaczyna krążyć krew pojawia się życie, te stawy zaczynają być dotlenione, dożywione i efekt jest taki, że żona tego pana, który ma problem z czerniakiem ona zaś ma problem z reumatoidalnym zapaleniem stawów  i ona równolegle pije tą wodę z nim i słuchajcie przez pierwsze dwa tygodnie ona miała takie dziwne samopoczucie bo zwykle tak jest, to jest taki proces detoksu, który następuje i po trzech tygodniach ona mówi tak, że po trzech tygodniach ją już stawy przestają boleć, dużo lepiej się czuje. Jest w stanie zginać palcami u rąk, a wcześniej nie potrafiła. Zeszła jej opuchlizna z palców mówi, że jest ogromna poprawa. Bardzo dobrze się czuje i dla nas to jest niesamowita nadzieja na to, że będzie można pomóc znacznie większej liczbie ludzi nie tylko z nowotworami, ponieważ przy reumatoidalnym zapaleniu stawów bardzo dużo ludzi również potrzebuje pomocy. W momencie kiedy się zaczyna pić tą wodę, często jest tak, że ludzie nam zgłaszają, że czują się gorzej i to jest naturalne. Przez pierwszy tydzień czasem dwa tygodnie następuje taki proces detoksykacji organizmu. Często jest tak, że mocz zmienia kolor. On czasami robi się ciemniejszy, lekko brązowy, czasem robi się zielonkawy. I różnie to jest czasami jest taki objaw, że częściej ma się potrzebę oddawania tego moczu. I to jest naturalny proces i to mniej więcej trwa trzy tygodnie zależy kto jak bardzo jest zatoksyczniony. Czasem może być taki stan osłabienia , czasami wahania temperatur też mogą się pojawiać  bo też nam zgłaszali ludzie takie objawy. Ale po tym okresie tygodnia dwóch następuje już duża poprawa. Jak ten pierwszy detoks się przejdzie następuje poprawienie takiego dobrostanu wewnętrznego w organizmie. Z reumatoidalnym zapaleniem stawów mamy bardzo fantastyczne efekty. Osoby, które bo mieliśmy właśnie taki przypadek, że żona tego pana, który pije tą wodę na czerniaka złośliwego ma problem z reumatoidalnym zapaleniem stawów. Ale teraz ta Pani już zdecydowanie lepiej się czuje. Ta pani przez 10 lat brała różne medyczne środki, to deformuje się ciało od  tego. Ona po 10ciu latach różnych metod, które stosowano  nie osiągnęła tak dobrych efektów jak po trzech trzech tygodniach picia plazmowanej wody. Ona po trzech tygodniach jest w stanie zginać palcami opuchlizna jej zeszła  i mówi, że większość stawów już jej tak nie bolą jak kiedyś, i że ma ogromną poprawę. To jest bardzo optymistyczne, to co mówi. I z tego się bardzo cieszymy ponieważ można naprawdę wielu osobom pomóc z takimi problemami.

W procesie detoksykacji, który następuje  przez pierwsze dwa, trzy tygodnie chce się ludziom spać. Jest tak, że jest potrzeba snu, ale to jest naturalny proces i ludzie czują się słabi i śpią. Trzeba sobie po prostu na ten czas pozwolić  wypocząć bo potem następuje już duża poprawa i wewnętrznie już ludzie dużo lepiej się czują. Podam taki przykład. Mieliśmy taką dziewczynę z Warszawy, która w chwili obecnej już nie ma glejaka. Nie całe 30 lat ma i nie ma już tego glejaka. On był wycięty, dziewczyna była na kilku chemioterapiach i on miał ciągle tendencję do odrastania. Ona żyje i jak zaczęła pić tą wodę plazmowaną, to przez pierwszy tydzień bolała ją mniej więcej w tym miejscu gdzie ten glejak wcześniej był i po tygodniu głowa przestała ją boleć. Po dwóch tygodniach powiedziała, że ona musi wrócić do pracy bo ona musi coś robić i czymś się zająć bo po prostu tak się dobrze czuje. Wcześniej miała bardzo zniszczoną krew przez chemioterapię do tego stopnia, że nie nadawała się na kolejne sesje terapeutyczne za pomocą chemii.  I później zbadali krew tej dziewczynie i nastąpiła duża poprawa dużo lepiej było  także chciano podawać kolejne chemioterapie  ale kolejny raz już się na to nie dała nabrać. Pije w dalszym ciągu tą wodę, zrobiono badania i po tym glejaku już nie ma śladu i już nie ma nic tam. Jest pusto, dziewczyna pracuje, czuje się dobrze. Jest wielką nadzieją, że ten proces nowotworu się już zatrzymał i już nie wróci.

Sanjaya: A ilość  nowotworów i rodzajów nowotworów rosną jak grzyby po deszczu.

Adam: Plazmowana woda była testowana na wielu rodzajach nowotworów. Te testy były przeprowadzone na płytkach petriego i guzy jakie badano czy nowotwory czy komórki  nowotworowe jak się zachowują pod wpływem plazmowanej wody. I plazmowana woda oddziałuje bardzo dobrze , wprowadza komórki nowotworowe w stan apoptozy czyli  naturalnej śmierci, przypadku:  białaczek, gruczolaka, raka gruczołu krokowego, to za chwilę powiem bo  mamy mężczyznę, który za pomocą plazmowanej wody, który po tygodniu picia wody zaczął już normalnie sikać bez bólu. A po dwóch tygodniach powiedział, że sika jak dziecko po dwóch tygodniach picia plazmowanej wody.

Woda plazmowana również oddziaływała na komórki nowotworowe raka piersi , raka jelita i żołądka, więc nadzieja jest przeogromna, że ta technologia, która przyjechała do nas z rodów słowiańskich,  że tak powiem jest w stanie nam fantastycznie pomóc i przyczynić się do naszego zdrowia.

Ja jeszcze powiem jak praktykujemy to i jak to stosujemy. To jest tak, że na dzień dla takiej osoby z problemem nowotworowym, na dzień wystarczy wypić 250 ml tej plazmowanej wody rano na czczo. 250 ml wystarcza na tym początkowym etapie. Te butelki są ze szkła i to ma istotne znaczenie dlatego, że te reaktywne związki, które powstają w  wyniku plazmowania  one reagują bardzo chętnie z czymkolwiek napotkają. I teraz jest istotne żeby ta woda była w szkle, żeby ona się znajdowała w szkle bo tutaj ona nie ma z czym reagować i w cieniu, nie może być na słońcu, musi być w szkle i w cieniu.  I to jest zasadniczy element, który trzeba zachować dla tej wody. Reszta już należy do nas żeby ją dostarczyć do organizmu. Raz dziennie rano na czczo, i za pół godzinki, za godzinkę można zjeść śniadanie.

Sanjaya: To na dzisiaj tyle. Życzymy dużo zdrowia. W razie pytań można do nas dzwonić: tel. 796 785 683 zamowienia.wodaplazmowana@gmail.com 

Dziękujemy za uwagę Pozdrawiamy Sanjaya

Więcj świadectw uzdrowień na stronie: www.wodaplazmowana.com 

https://www.youtube.com/watch?v=g7hhpodVP0o

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz