Artykuł JSM nr 21 – Heliocentryzm największy przekręt! 12 dowodów na płaską Ziemię

Heliocentryzm największy przekręt!

12 dowodów na płaską Ziemię

Kulista Ziemia istnieje, ale w telewizji. Heliocentryzm, to tylko teoria i w dodatku fałszywa, jedna z wielu fikcji, którą nam tu sataniści, iluminaci zaserwowali, tworzą taki teatr dla gojów.

A jest im to potrzebne dla władzy i pieniędzy, czyli do podtrzymywania tego zakłamanego diabolicznego systemu.

 

Oficjalne media, edukacja, religie, światowy rząd, podtrzymują tą fikcję bo sami są fikcją i tworzą ten fikcyjny system.

Skąd wiadomo, że Ziemia jest kulą?

Dzieciom pokazują globus w budach, a teraz na Internecie i w TV pokazują grafikę komputerową, i na tym polega ta wiara w ten dogmat heliocentryczny.

Jest wielu kapłanów, nawet wśród antysystemowców. Naukowcy, to płatne dziwki, potwierdzają tą ściemę.

Grafika komputerowa NASA

Dowód 1 –  Gdyby Ziemia rzeczywiście była kulista, to przy obecnych tak zwanych lotach kosmicznych mielibyśmy mnóstwo zdjęć, filmów, a nie ma ich i być nie może, bo Ziemia jest płaska. A filmy, które pokazują obracającą się sferyczną Ziemię, to tylko grafika komputerowa.

Kiedy spróbujemy wyszukać zdjęcia Ziemi z kosmosu, okaże się, że jest ich zaskakująco nie wiele.

Wszystkie z nich, włącznie z widocznym tutaj zdjęciem ze strony NASA nazwano je „Wielką Niebieską Piłeczką”. Wszystkie z nich są kompozytami. NASA nie stara się nawet ukrywać, że są to kompozycje graficzne, czy też obrazy generowane komputerowo, lub opracowane w photoshopie. Większość tego co NASA wstawia to oszustwo. Nie ma zdjęć Ziemi z kosmosu.

Na innym zdjęciu stworzyli słowo „SEX” z chmur.

Można na to spojrzeć, każdy może to znaleźć na stronie internetowej NASA.

 

 

Dowód 2 – Loty na księżyc, to też fikcja. Kosmonauci to tylko aktorzy, a sceny lotów kosmicznych nagrywa się w specjalnych basenach,  czy gdzieś na pustyni lub w studiu w Hollywood, to taki teatrzyk dla gojów.

 

Dowód 3– Gwiazdy, gdyby heliocentryzm był faktem, to na niebie mielibyśmy chaos.  Pomyślcie logicznie, Ziemia się obraca wokół własnej osi, obraca się też wokół Słońca i Słońce również wykonuje ruch, to są trzy ruchy złożone na tle nieba. To nie pasuje do tego co nam pokazuje rzeczywistość. Wszystko kręci się wokół gwiazdy Polarnej. Ziemia jest stała,  to niebo wykonuje ruch obrotowy!

 

Dowód 4– Cień, jeśli staniemy na balkonie albo na jakiejś górze, żeby za nami była ściana o zachodzie Słońca, to zauważymy, że cień nie zwiększa wysokości tylko się wydłuża, a to pasuje do modelu płaskiej Ziemi. Gdyby Ziemia była kulista, to promienie Słońca padające od dołu zwiększały by wysokość cienia.  Proste doświadczenie sprawdźcie sami.

Dowód 5– Światło Księżyca, mówią nam, że Księżyc świeci odbitym światłem od Słońca. Gdyby to była prawda, to światło Księżyca musiałoby posiadać cechy światła słonecznego, a nie posiada.

Światło słoneczne ogrzewa, a światło księżycowe chłodzi. Przeprowadziłem zimą eksperyment. Na świetle Księżyca jest zimniej nawet i o 6 stopni względem otoczenia. To znaczy, w cieniu temperatura jest zero stopni, a jeżeli wystawimy na światło Księżyca, to będzie minus -6 stopni celsjusza. Dlatego jak jest pełnia są najczęściej przymrozki albo największy mróz.

Księżyc ma idealnie taką samą wielkość jak Słońce i wykonuje ten sam ruch, tylko troszkę wolniej, bo to jest doskonała zaplanowana maszyna, w której żyjemy.

Dowód 6- Znikające statki za horyzontem na morzu. Dla wielu, jest to bezwzględny dowód na kulistość Ziemi, a to tylko prawo perspektywy. Wystarczy, tylko zoom zrobić i już okręt widać, co dowodzi płaskości Ziemi i neguje jej sferyczność.  Oni mówią, że przecież rzeczy znikają za horyzontem, ale to dokładnie tak jak nasz wzrok działa, przez perspektywę i atmosferę. Limit naszej wizji to mniej więcej 3 mile i po trzech milach powinniśmy zobaczyć  łódki, które zaczynają znikać za horyzontem. Tu chodzi o to, że jeśli będziesz widział łódkę chowającą się za horyzontem i teraz spojrzysz przez lornetkę, to zobaczysz ją z powrotem. A jak znowu łódka schowa się za horyzontem, i wtedy użyjesz teleskopu, to znowu ją zobaczysz. Łódka nie chowa się za krzywizną.  Dużo ludzi zrobiło wiele eksperymentów z zoomem.

Dowód 7– Teoria heliocentryczna jest utożsamiana z Mikołajem Kopernikiem. Przyjrzyjmy się bliżej kim był. A od kogo jest teoria heliocentryzmu? Od Mikołaja Kopernika masona, Jezuity. To Jezuici są główną lożą Lucyferystów, która wprowadza New Word Order.  Pozbawienie ludzi podstawowych informacji na jakiej planecie żyjemy, jest bardzo ważnym elementem w prowadzeniu światowego chaosu i dezinformacji. A Kopernik jest tylko twarzą tej operacji, mason, Niemiec. Mikołaj Kopernik zrobił z Ziemi wirującą kulę i wykopał ją w kosmos, a to tłumaczy po co ta fikcja. Wirus został zaszczepiony w ludziach.

Jest taka fikcja, trójca teorii: teoria wielkiego wybuchu, teoria heliocentryczna  i teoria Darwina, a z tego urodził się materializm i gender.

Także teoria heliocentryczna jest konieczna do kontrolowania społeczeństwa. Nim głupsze barany tym bardziej je się strzyże.

Dowód 8– Kąt nachylenia Ziemi.

Względem osi obrotu wynosi 66,6 , skąd my to znamy? To pieczęć diabła. Sataniści podpisali się, oni się zawsze podpisują pod swoje teorie, tylko trzeba znać ich znaki i symbole.

 

Dowód 9– Satelity nie istnieją, chyba że satanistyczne elity.

Talerze satelitów, są ustawiane pod kątem 10-15 stopni i to widać, ponieważ są wycelowane w naziemne przekaźniki telekomunikacyjne. Gdyby rzeczywiście coś latało u góry to talerze satelitarne, byłyby wycelowane w niebo. Tam gdzie jest mała ilość przekaźników naziemnych tam są kłopoty z zasięgiem.

A poniekąd satelity latają wszędzie i jest ich tysiące! Zobaczcie, kolejna grafika komputerowa.

Dowód 10– Słońce jest blisko Ziemi, około 5 tysięcy kilometrów. Gdyby było tak jak nam we wszystkich oficjalnych źródłach przekazują, to takich widoków na niebie, by nie było. A to jest dowód, że Słońce jest blisko chmur, a nie jakieś dziesiątki milionów kilometrów,  znacznie mniej-niż nam wciskają.

A jak pamiętamy, wyliczenia rozmiarów Ziemi Eratostenesa, to te oparte o przeświadczeniu, że promienie padają prostopadle,

a więc kiedy Słońce przedostaje się przez chmury powinno docierać pod kątem prostym.

 

Zamiast w taki sposób. Jeśli potraficie zmierzyć kąt, pod którym pada światło  z użyciem prostej geometrii dojdziecie jak wysoko znajduje się Słońce. A to wynosi niecałe pięć tysięcy kilometrów.

 

A gdybyście próbowali ukryć przed ludźmi informację, że Słońce znajduje się tak blisko moglibyście użyć symbolu. Czy to wygląda znajomo?

 

 

Jest całkiem niewiele tego typu nagrań, pochodzących z kamer na balonach meteorologicznych, rzecz warta uwagi. Możemy zauważyć gorący punkt na chmurach, dokładnie pod Słońcem. Słońce oddalone o 150 milionów kilometrów nie powinno tego powodować, ale zauważmy też jak Słońce zdaje się poruszać na równi z Ziemią. W miarę jak kołysze się kamera widać, że Słońce porusza się razem z Ziemią. Skoro słońce jest oddalone o 150 milionów kilometrów nie widzielibyśmy tego.

Dowód 11-Biegun południowy to fikcja. Dlaczego samoloty na tak zwanej półkuli południowej nie latają przez biegun południowy? Przecież byłoby bliżej. Odpowiedź jest prosta, po prostu biegun południowy nie istnieje.

 

Samoloty na tak zwanej półkuli południowej dziwnie latają, ale za to pasuje to do modelu płaskiej Ziemi. Nieważne jak wysoko uniesiemy się na powierzchni  Ziemi, horyzont zawsze mamy równo z poziomem oczu, czy stoisz na plaży, czy na wzgórzu, czy lecisz samolotem 13 kilometrów nad Ziemią,

horyzont zawsze znajduje się na poziomie oczu obserwatora. Nie było też żadnej podróży dookoła świata przez biegun południowy, bo nie ma takiej możliwości. Podróże dookoła świata odbywają się wzdłuż równika, a to pasuje do modelu płaskiej Ziemi.

Dowód 12 -Illuminati w filmach czasami po cichutku pokazują płaską Ziemię. Oni wiedzą jaki Ziemia ma prawdziwy kształt. Faceci w czerni mamy rozmowę dwóch agentów, gdzie agent Keit, tłumaczy Murzynowi, że Ziemia jest płaska:

,,1500 lat temu wszyscy wiedzieli, że Ziemia to środek kosmosu, 500 lat temu wiedzieli, że jest płaska”.

W kartach Illuminati, też jest płaska Ziemia, także robią sobie jaja, teatr dla gojów. Oczywiście dowodów na płaskość Ziemi jest znacznie więcej.

 

 

Jeśli ktoś nie czytał to zapraszam do zapoznania się z książką Erica Dubaya, ,200 dowodów na płaską Ziemię”, jest też  film.

 

„Jesteś indoktrynowany od przedszkola, że jesteś zdumiewającym zbiegiem okoliczności Matki Natury, przypadkowym pyłkiem wobec miliardów lat pędzącej ewolucji rozciągającego się nieustannie wszechświata, powstających wciąż nowych gwiazd, galaktyk, czy czarnych dziur.”

Tymczasem największą istniejącą czarną dziurą jest NASA, która wyssała (na dzisiejsze) ponad 140 miliardów dolarów od amerykańskich podatników, tylko za

fałszywe lądowanie na księżycu, nie mówiąc o całej masie innych misji i operacji. Ale w tym kłamstwie chodzi o coś więcej niż tylko o pieniądze.

Współczesny ateistyczny paradygmat wielkiego wybuchu i  heliocentryczna ewolucja i innych teorii wtłaczane nam na każdym kroku kontroluje duchowo całą ludzkość, poprzez usunięcie Boga i jakiegokolwiek rodzaju inteligentnego projektu zastępując Boskie stworzenie kosmicznym zbiegiem okoliczności, poprzez usunięcie Ziemi z pozycji centrum nieruchomego wszechświata.

Masoni przenieśli nas fizycznie i metafizycznie z miejsca najwyższej wagi, do miejsca pełnego  nihilistycznej obojętności. Nasze oczy i doświadczenie mówiły nam  przez 5 i pół tysiąca lat, że Ziemia jest płaska i nieruchoma.

A całe niebo obraca się wokół nas. A twój potencjał ograniczony do wykorzystania trzech procent twojego mózgu, który jest codziennie dosłownie i w przenośni trzymany w tej formalinie ogłupiającego chloru fluoru, aspartamu i całej gamy chemicznych i psychofizycznych narzędzi kontroli umysłu. Pora w końcu wypiąć się z tego Systemu i spojrzeć prawdzie w  oczy, że jeżeli zostałeś oszukany w sprawie tak fundamentalnej, to tym bardziej jesteś okłamywany manipulowany i wodzony w każdej innej dziedzinie twojego życia.  Nic nie wygląda tak jak zostało Ci to przedstawione. Nauka, edukacja, telewizja, media, internet, Hollywood, religia filozofia, psychologia to wszystko narzędzia kontroli twojego umysłu byś myślał i mówił i widział siebie tak jak oni chcą byś się widział, o sobie mówił i o sobie myślał.

To na dzisiaj tyle, dziękuję za uwagę, do zobaczenia, do usłyszenia, pozdrawiam Sanjaya.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
× Napisz na WhatsApp JSM