Artykuł JSM nr 22 – Lista agentów Ciemnej Strony – wprowadzenie do tematu – część 1

Witam tu Sanjaya Jasna Strona  Mocy. Dzisiejszym tematem będzie długa lista agentów i to taki przy okazji przewodnik dla ludzi już częściowo obudzonych.

Mój kanał, Jasna Strona Mocy nie jest  dla tych, którzy głęboko śpią, to nie jest dla nich wiedza, więc lepiej żeby nie wchodzili na mój kanał i nie złościli się na mnie, bo różna wiedza jest dla różnych istot na różnym poziomie.  Ci, którzy tak bardzo wierzą w ten System, wierzą w te religie, lepiej żeby w ogóle moich filmów nie oglądali.

Na tej liście dałem taką większą ilość agentów.  Oczywiście tych agentów jest znacznie więcej. To głównie Ci, z którymi ja się zetknąłem, i o których najwięcej się tutaj słyszy.

Ten System, w którym tutaj żyjemy to System nieludzki, reptiliański,  oparty jest na kłamstwach i żeby to utrzymywać musi być mnóstwo agentury płatnej. Jest po prostu cały czas konieczna propaganda, ogłupianie, czyli podtrzymywanie hipnozy tego  snu na jawie.

Większość ludzi śpi, niby wstają z  łóżek ale oni dalej śpią. Ten świat jest zupełnie inny, niż to co nam przedstawili w mass mediach i w budach, bo mass media i budy to jest agentura.

Agentura jest bardzo inteligentna i ten System jest również bardzo inteligentny i bardzo trudno z niego wyjść, na to trzeba odwagi i wiedzy. Można się przestraszyć w jakim kłamstwie się żyje, więc dużo ludzi troszeczkę pozna coś, a potem ogon pod siebie i z powrotem do Systemu, do kościoła, do tej iluzji.

Ale iluzja, jak to mówią w religiach hinduskich, to też fałszywie to nazwali. Iluzja to jest tak, jakby czegoś nie było. Ten świat jest światem rzeczywistym tylko, że żyjemy na niskim poziomie życia. Dlatego dużo tu jest  takich wrednych energii, ale to są wszystko Prawa Życia tylko te niskie. A nam zależy na tym żeby przejść na te Wyższe Prawa.

Agenci, to są takie gadacze, specjaliści w wąskiej dziedzinie i oni nie dają ogólnej wiedzy łączącej bo ludzie, by się stali zbyt mądrzy, a System potrzebuje głupków.

Oni głównie działają na emocje i głównie straszą, czyli straszą i nie dają rozwiązań. Te rozwiązania, które oni dają to są żadne rozwiązania. Oni zachęcają do buntu, tylko są dwa rodzaje buntu. Bunt ten z Ciemnej Strony Mocy: agresywny, głupi i ten bunt taki inteligentny związany ze światłem wiedzy, ale tego od nich się już nie dowiemy.

Oni mają inteligentnie dezinformować i przekazywać tylko jakieś ćwierć prawdy.

Najczęściej agenci to są tacy: mięsożerni, lubią seks, czyli generalnie nie propagują zdrowego stylu życia. Ciała mają słabe, czasami mają takie brzuchy, jedno wiadro gówien, dwa czasami taki bebech ma i on tam coś opowiada, że odkrył prawdy. On nawet o swoje ciało nie potrafił zadbać.

Bardzo łatwo wyuczyć się na pamięć, tak jak taki pendrive, wgrać sobie coś na temat tego Systemu. A tu kłamstw jest mnóstwo, więc można mnóstwo tego wgrać i opowiadać, ale z tego nie ma większej wartości. Na początku ta wiedza, ta agenturalna ma jakąś wartość bo widzimy, że coś jest nie tak. Ale oni nie dają wiedzy, która by to połączyła w jedną logiczną całość i nie dają możliwości kreowania własnego życia. A żeby kreować własne życie trzeba znać Pędy Życia,

Siedem Praw Logosu, samokontrola, posty, wege życie, wstrzemięźliwość seksualna, to są postawy. Ktoś kto wszedł w demona seksu, a System to nagłaśnia tą rozrywkę, pozbywa się najcenniejszej witalnej energii.

 

 

Seks to jest fałszywa nazwa, to jest energia płodności.  Używają energii płodności w ten sposób, żeby nie było płodu, czyli żeby nie było owocu, bo z seksu zrobili rozrywkę, bo seks to jest rozrywka. Kiedyś była kultura poczęcia, przekazywanie życia, bo to jest energia życia i buntownicy, antysystemowcy o tym mówić nie będą bo sami w tym tkwią, ale za to agenci są dobrymi  gadaczami, dobrymi mówcami, gadają ładnie.

Jak ktoś nie zna Praw Życia to się może wydawać, jaki on jest mądry, ile on wie, a tak jak ktoś kto zna te Prawa Życia wie, że to są oderwane jakieś kawałeczki, których ten taki przeciętny człowiek nic nie jest w stanie zrobić.

Nie ma energii łączącej, czyli tej energii kreatywnej. Zbyt duża ilość tych informacji „jak działa System”, prawdziwych informacji, jeżeli nie ma się możliwości wpływania na swój los to taka wiedza jest toksyczna.  To jest tak, jakby coś zjeść i nie ma możliwości strawić tego.  Zresztą zobaczmy te prawa są do siebie podobne. To jest drugie prawo Logosu, że są podobne układy i ludzie dużo jedzą i im rosną takie brzuchy. Również zdobywają dużo różnych informacji w szkołach, telewizji. To są informacje, ale tego się strawić nie da. Brzuchy jak im rosną od niestrawności zatruwają organizm to wiemy, to samo jest z dużą ilością niepotrzebnych informacji i zatruwa się umysł. Tam też jest takie wiadro gówien umysłowych.

Szkolnictwo to jest straszliwe szkodnictwo, szkoły to agentura i to jest tylko do ogłupiania. Tylko jeżeli ktoś chce się uczyć, to jest w internecie troszeczkę wiedzy tej lepszej, tylko trzeba wiedzieć co się szuka i po co i trzeba żyć tą wiedzą, trzeba żyć godnie.

Jeżeli się nie żyje godnie i się tylko zbiera informacje, to taka wiedza jest szkodliwa, to nie jest wiedza, tylko suche informacje.

Dlaczego agenci są tak dobrymi aktorami i tak dobrymi mówcami? Bo oni głównie biorą się, werbują się z Żydów. Żydzi to są najlepsi aktorzy. Nasi polscy aktorzy Linda, Marek Konrad, przecież to nie są Słowianie. Reżyser Andrzej Wajda też był Żydem. Hollywood jest żydowskie, oni są rewelacyjnymi aktorami, a goje są naiwne. Im się wydaje, że jak ktoś ładnie mówi, to za tym stoją też ładne czyny,  rzadko tak bywa.

Agenci mają przede wszystkim dawać nadzieję i wiarę, że  ktoś troszczy się o nich, żeby  uspokoić, żeby nie było nie kontrolowanych buntów. A jak jest tam jakiś bunt bo ludzie cierpią i chcą się temu przeciwstawić, to wtedy System dokładnie uczy jak należy się zbuntować.

Te wszelkiego rodzaju zloty wiedzy alternatywnej, to jest takie wyłapywanie buntowników i kontrola ich. Dlatego ja już zlotów nie organizuje,  zobaczyłem na czym to polega. To głównie organizuje agentura i wyłapują tych takich lepszych. Kanalizują ich i z tych zlotów tworzą alternatywną politykę, bo ta polityka zwyczajna już  się zużyła, więc coś nowego robią.

Solidarność została stworzona właśnie przez agenturę, przez agentów. To nie było tak, że się samo stworzyło.

Był naturalny bunt, ludzie byli niezadowoleni z komuny i System stworzył im coś alternatywnego, Solidarność, ale oczywiście dał swoich agentów i przejął władzę. A głównym szefem Solidarności był agent Bolek – Leibe Kochne i  cała ta wierchuszka – zarząd Solidarności, to byli sami chazarscy Żydzi. Jak tam był jakiś Słowianin – Polak to go zaraz na boczny tor.

Tu nie ma być spokoju, tu cały czas ma być jakiś teatr dla gojów,  to organizują  agenci, żeby przykuć uwagę, to jest bardzo ważne, żeby przykuwać,  jakieś sportowe, jakieś niepokoje polityczne się kłócą. Jeżeli są te niepokoje, przykuwają uwagę ludzi to pobierają od nich energię. Żyjemy  w świecie magii, tam gdzie jest uwaga skierowana tam płynie energia. Radio i te wszystkie media to jest wszystko systemowe.

Większość, prawie wszystkie te antysystemowe to jest również systemowe, tylko, że tam jest agentura i udają przyjaciół ludzi.

Są takie dekrety, to już jest negatywne słowo,”de” – energia  w dół i kret, de-kret Cichockiego i tam jest nawoływanie do fizycznego zabijania tych okupantów, urzędników Żydów.

Jakoś nikt tej strony nie skasował, nikt ich nie aresztował, to jest jawne nawoływanie do mordów, prawo tego zabrania, ale jeżeli to są agenci to oni się mają dobrze.

Ja tutaj prezentuje  światło wiedzy.

Wyobraźcie sobie nawet za taki film, jak „Kultura poczęcia”, ten film został usunięty, gdzie ja nawołuje do wstrzemięźliwości, do używania energii płodności zgodnie z jej przeznaczeniem.

Oni już nam wielokrotnie usuwali strony i banowali filmy, ponieważ System boi się prawdy wyższej. Świat się składa z plusa i z minusa. Czemu  ja istnieje? Ponieważ działam zgodnie z Prawami Życia i ta wiedza powolutku przechodzi. Ona nie jest dla każdego, ona jest tylko dla tych, którzy mają częściowo wybudzoną świadomość.

YouTube i Facebook powstał po to, żeby ludziom ryć beret i przykuć ich uwagę do ciemnej strony mocy. Ja tam widzę, jakie głupkowate filmy,  po ileś milionów odsłon.

Jeżeli jakiś agent i da jakiś taki przeciętny film to od razu ma tyle odsłon, tyle wspaniałych komentarzy, ponieważ tam jest cała armia agentów, którzy piszą piękne komentarze, a na przykład na moje filmy piszą mnóstwo negatywnych.  W tej chwili już mniej bo pobanowaliśmy ich, też mamy możliwość usuwania głupkowatych komentarzy.

System uczy agresji, ponieważ jeżeli ktoś jest agresywny i się w sposób agresywny buntuje bardzo łatwo nim manipulować i okraść go z energii.

To, że ten System diabelski ma problem z ogrodnikiem, który mieszka na jakiejś działeczce, tam sobie uprawia działeczkę, boso chodzi, boso biega oni mają problem, ponieważ ja mam Ducha i reprezentuje światło wiedzy. Jestem z poza tego ich diabelskiego systemu. Oni mnie na różne sposoby próbują zniszczyć. Ale mogą działać tylko według określonych zasad. Nie można sobie tak każdego dowolnie zabić, zniszczyć. Tu wszystkich obowiązują Prawa Życia, agentów też bo to są Prawa Logosu.

Powstało wiele różnych stron na internecie,  których głównym celem jest atakowanie Jasnej Strony Mocy. Gdyby te moje filmy były głupkowate to kto by się mną przejmował z tej agentury, jeszcze by promowali mnie bo im więcej głupoty w sieci tym lepiej, tym ludzie są głupsi.   W jakimś stopniu ja dla wielu agentów ratuje życie, bo daje im robotę,  a oni oczywiście za kasę to robią, tworzą filmy, artykuły głównie te ciemniaki niedorozwojki czepiają się mojej czapki maga. Nie odnoszą się do Praw Życia jakie ja omawiam,

do moich sprawności fizycznej, do tego jak ja uczę ludzi, żeby zachować zdrowie, nie, nie, do czapeczki – to jest głównie ich atak. Albo, że jak się separuje od ludzi, bo ja na działeczce. W jakimś stopniu się separuje bo to jest związane  z Prawami Życia. Jeżeli ktoś chce  wytworzyć sobie wyższą świadomość musi okresowo się separować. Tak było zawsze, należało zamieszkać w jakimś miejscu z dala od ludzi, żeby się poukładać. Jeżeli ktoś jest w bloku to te wszystkie umysły, aury się mieszają i gwarantuje wam mieszkając w bloku, w dużym mieście do niczego sensownego nie dojdziecie, potrzebujecie przestrzeni i spokoju i naturalnego środowiska żeby wzrastać. Mieszkając w bloku możecie tylko zdobyć ileś tam informacji i na tym koniec, ale dusza wam się nie będzie rozwija, tam po prostu nie ma warunków.

Agenci z Ciemnej Strony nie powiedzą wam, że byłem ostatnim biegaczem w klasie, że byłem chorowitym dzieckiem, że jak miałem 20, 30 lat to też byłem chorowity i potem osiągnąłem taki stan zdrowia jaki mam, że sobie o tak  biegnę 60 km poniżej 6 godzin bez problemu – tego już nie powiedzą, ponieważ większość agentów ma słabe zdrowie. Po  prostu lenie i specjaliści w wąskiej dziedzinie, gadacze, takie chodzące pendrivy, albo siedzące.

Te wszystkie sławy agenturalne, top sławy, jak się bliżej im przyjrzymy to wszystko to jest masoneria. To są wszystko w układach i szkoleni na specjalnych kursach.

Jeden z jakiś agentów zarzucał mi,  że ja muszę być jakimś agentem, masonem, ponieważ ja tyle wiem i tak mam to poukładane. Ja jestem samoukiem, sam się uczyłem  i miałem, mam dobrych Nauczycieli, ale nie tu z tej Ziemi. Na tej Ziemi, fizycznie rzecz ujmując nie miałem żadnych nauczycieli.

Wśród agentury kogoś wege znaleźć i wysportowanego to trzeba ze świeczką szukać, to są lenie i niedorozwojki.

Agenci opowiadają dużo i zawile, tam jest dużo często prawdziwej informacji, takiej ćwierć prawdy dają, ale nie mówią rzeczy najważniejszej, że Polska jest pod okupacją Watykanu,

że wszystkie drogi prowadzą do Rzymu, że Jezus to fikcja, a dokładnie, że to jest matryca reptiliańska do zabierania ludziom najlepszej energii, tego nie powiedzą. Jak popatrzymy na ich życiorysy i z kim mają kontakty okazuje się, że mają kontakty z watykanistami.

 

 

 

Jerzy Zięba takiego buntownika udaje, taką rolę gra, ale tu widzimy na zdjęciu jest Uniwersytet Teologii watykańskiej, czyli pod gmachem okupantów i on promuje Watykan.

Mówią o jakichś szczepionkach, ile tam trucizn, ale nie mówi, że za medycyną stoi Watykan i że Watykan to największa najważniejsza korporacja. Watykan nawet kontroluje taką korporację, która się nazywa USA. O chemtrailsach też opowiadają, a przecież za tymi chemtrailsami też stoi Watykan. To amerykanie, amerykańskie samoloty, ale na zlecenie Watykanu, bo tu głównie chodzi o to, żeby wytruć i wymordować Słowian.

Ktokolwiek wyraźnie mówi przeciwko Watykanowi musi się liczyć z tym, że będzie samotny, że System nie będzie go wspierać, bo takiego System może nawet zniszczyć.

W 1992 roku na mnie został wykonany wyrok śmierci, przeżyłem jakimś cudem. Wtedy jeszcze nie miałem pojęcia ani o agentach, ani o tych Prawach Życia, troszkę się za szybko wychyliłem.

Cała ta ezoteryka to też jest agentura. Od nich niczego tak naprawdę wartościowego się nie dowiemy. Często mają takie brzuchy , wahadełka, lubią seks, rzadko są wege, czyli trują i obiecują. Obiecują, że jak jakieś dzieci się tutaj urodzą, słyszałem o tej Anij, dzieci, które tutaj zniszczą ten System bo wnoszą wyższą wibrację. Ja już takie bzdury to słyszałem prawie 30 lat  temu w 90 latach, że Ziemia przechodziła na 4 wymiar, na piąty i oni cały czas tak ściemniają, ta sama melodia. Jeżeli my sami nie zadbamy o wiedzę, to System nam tego nie da, za nas tego nie załatwi. Czy Ziemia przechodzi na jakiś tam piąty, szósty, siódmy, czy dziesiąty wymiar nie widać tego. Ja wychodząc na ulicę i widzę coraz więcej ludzi schorowanych, smutnych i nieszczęśliwych.

Wystarczy zobaczyć na tą modę, jak oni chodzą ubrani, żeby wiedzieć jaką niską mają świadomość. Wystarczyło by z tego Systemy wyrzucić  trupa, mięcho i już ten System by się po prostu rozsypał. Wystarczyło by zacząć żyć zgodnie z Prawami Życia, czyli zgodnie z „Kulturą poczęcia”, czyli używanie energii płodności do przekazywania życia i ten System by po prostu zdechł. On cały czas musi rozwijać i cały czas musi mieć pieniądze, pieniądze, pieniądze, a najlepiej się zarabia na głupkach, na wojnach, na toksycznych produktach, na tych różnych głupkowatych imprezach.

Także podsumowując agenci dużo słów, mało treści i czasami jakaś ćwierć prawda i to wszystko. Sami nie są przykładem tego co uczą. Jeżeli jakiś agent uczy o zdrowiu a sam tego zdrowia nie ma, to wygląda to żałośnie, to jest po prostu taki gadacz, można się coś od niego dowiedzieć ale to jest wszystko słabe, to nie działa. Także oni organizują taki teatr dla gojów i większość tego co zauważyłem to są Słowianie. Często agenci uczą tak, tu loża masońska, tu masoni, tu agenci, tu kamery, tu GPS-y, tu wszystko widzą, wszystko słyszą, wszędzie kamery żebyśmy się bali. Mogą sobie mnie podsłuchiwać na jakichś kamerach, laptopach, czy na komórkach, ja się tego nie obawiam i tak tu wszystko jest pod kontrolą bo Logos sam z siebie się kontroluje, więc wszystko jest pod kontrolą.

Agenci tak specjalnie gadają, bo oni rozsiewają strach, że jesteśmy bezradni. Mamy możliwości, furtka jest w świetle wiedzy, ale to już wymaga wysiłku. A większość ludzi  jest leniwa.

Jedną z cech edukacji to jest to, że ma tak zamulić umysł i tak zniechęcić, żeby samodzielnie nigdy nie sięgnął po żadną wiedzę. Po to jest szkolnictwo szkodnictwo.

Oczywiście ja się na agentów nie złoszczę i nie denerwuje się jak tworzą na mnie jakieś takie głupkowate negatywne filmy i jeżeli się skupiają na mnie te niedorozwojki, to faktycznie wzmacniają Jasną Stronę Mocy, bo oni się skupiają, a  kto na kim się skupia tam wysyła energię, zniszczyć mnie się nie da i to już agentura się zorientowała.

Raz na jakiś czas nawet przeprowadzają jakieś dziwne akcje, takie jakieś uroki rzucają czasami trochę się gorzej czuje, ale kilka godzin i potem to schodzi  i do nich to wraca i oni mają problem, także to nie jest dla nich dobry interes.

Jest szóste Prawo Logosu. Ci, którzy niszczą tych, którzy propagują Życie będą niszczeni. Kto niszczy Życie będzie niszczony. To, że taki agent dostaje kasę od Systemu, żeby kogoś niszczył, czy nawet fizycznie zabił, to go nie rozgrzesza z tego, że kogoś skrzywdził lub chce skrzywdzić.

Na tym filmie „Służby specjalne”, oni tam dawali pieniądze, dostawali zlecenia i mordowali, i co? I było widać jakie smutne życie mieli i było widać, tak tu byli specjalistami, a byli niedorozwojkami, oni  nawet nie wiedzieli po co religia jest i smutno kończyli wszyscy, także zadbajmy o wiedzę.

To na dzisiaj tyle dziękuję za uwagę, do usłyszenia, do zobaczenia pozdrawiam Sanjaya.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
× Napisz na WhatsApp JSM