Artykuł JSM nr 23 – Lista agentów Ciemnej Strony to oni tworzą teatr dla gojów – część 3

Witam tu Sanjaya, dzisiejszym tematem będzie długa lista agentów, to taki przy okazji przewodnik dla ludzi obudzonych. Przewodnik dla świadomych, ciekawe strony internetowe. Jak działają agenci? – część 3 

Numer 51 Władimir Putin należy do klubu Illuminati, to bardzo ważny agent, Żyd i bardzo dobry aktor, nawet w Boga zaczął wierzyć jak był zamach w Smoleńsku to się przeżegnał- taki teatr dla gojów odstawiał.

Numer 52 Gurdżijew mason, najlepsze książki są  z nim związane, miał kontakt z obiektywną wiedzą. Fragmenty Nieznanego Nauczania z nim polecam i wszystko co jest z nim związane. Osobowość wredna, ale bardzo dużo ważnych informacji przekazał. Chciał się popisać i udało mu się, za to go szanuję, za tą wiedzę, którą przekazał, oczywiście we wszystkich książkach są pułapki i u niego jest dużo fragmentów konkretnej wiedzy, tematyka: duchowość i jak działa nasze ciało, psychologia z najwyższej półki. Przyjaciel Stalina i Hitlera. Promował heliocentryzm.

Numer 53 Osho – hindus, propagator Reinbow i brudu, taka hinduska duchowość dla europejczyków, buntowników. Od niego się zaczęło gender, czyli róbta co chceta, nie cenię go i nie szanuję.

Numer 54 Jan Paweł II, były papież, bardzo dobry aktor – mistrzostwo, mistrz zakonu maltańskiego, wielka szycha, nie Polak, Żyd, propagator NWO. Budował Unię Europejską, współpracował z komunistami, transformował komunę w Unię Europejską. Chronił afery pedofilskie, a w Kościele jest ich tysiące.

Przyczynił się do wypompowania  ogromnej Ilości pieniędzy z Polski, dobry gospodarz Watykanu. Jeśli chodzi o kazania to nudziarz, ale owcom się podobało, dobrze hipnotyzował. Co do zamachu na niego uważam, że to była fałszywa flaga odegrali taką rolę żeby za serce łapało, służby watykańskie są dobre w tym.

Numer 55 Ojciec Pio, konkretny czarny mag. To już nie jakiś tam agent, swoją działalnością bardzo wzmocnił mafię watykańską, okropna twarz, dla mnie to jakiś wampir, potwór i straszne rytuały za nim stoją, ale czynił cuda, owce szczęśliwe. Nawet po śmierci jest aktywny. Promował fikcję, która nazywa się Jezus. Bardzo go nie lubię, ostatnio są filmy taki Sławomir ma przekazy z ojcem Pio, który nawet mówi o reinkarnacji. Czyli po 40-stu latach od jego śmierci mamy wersję alternatywną ojca Pio, wcześniej nic takiego nie było.

Numer 56 Kiki  „Siemka tu Kiki”, ma talent chłopak trzeba mu przyznać, robi filmy antysystemowe, a właściwie systemowe, promuje PiS i Watykan. O zdrowiu dobre filmy tworzy bo jest wysportowany jak mało kto z tych youtuberów i jest przeciwko islamizacji.

Numer 57 Strona  internetowa ”Krematorium Kłamstw” – ciekawe informacje polityczne, historyczne ale mają alergię na płaska ziemię. Promują heliocentryzm i Jezusa.

Numer 58, Strona  internetowa „Globalna Świadomość”, przedruki robią, sami nie tworzą, czasami dawali nasze filmy o Iluminatach.

 

Numer 59 Strona  internetowa „Nowe czasy”, miałem z nimi trochę kontakt z tym administratorem ale przestraszył się mnie. Sama nazwa jego to synonim New World Order, niewiele tworzy głównie daje przedruki, przeciwko szczepionką dął dużo dobrych materiałów.

Numer 60 Krzysztof Jackowski tzw. Jasnowidz. Jest specjalistą od znajdowania zwłok. Jego przepowiednie dla Polski  kilka razy oglądałem, nic się nie sprawdziło. Papierosy, alkohol, mięcho, seks.

Numer 61 Krzysztof Tarasiewicz tzw. Jasnowidz żadne z jego przepowiedni się nie sprawdziły, duży brzuch, słabe zdrowie zakochany w sobie.

 

 

Numer 62 Aron tzw. jasnowidz, ezoteryka, ciężki temat, mógł sobie przynajmniej imię zmienić na jakieś polskie. Dużo mówi ale jakoś z tego nic nie wynika nie lubię go, twarz ma inteligentną, promuje wahadełka i Jezusa.

Numer 63 Gadowki TV promuje chrześcijaństwo czyli okupantów.

 

Numer 64 Książka i filmy pod tytułem „Święta geometria” wszystko co z tym związane warto przeczytać i pooglądać bo tam są zawarte Prawa Życia.

Numer 65 Kybalion, książeczka napisana przez trzech nieznanych mędrców. Najwyższa wiedza duchowa z jaką się zetknąłem. Tam znalazłem wiedzę o Prawach Logosu i potem na podstawie tej książki tworzyłem filmy. Prawie, że nie nieznana pozycja. Zbyt trudne zbyt mądre dla ogółu, ale dla prawdziwego poszukiwacza wiedzy, prawdy to prawdziwy skarb.

Numer 66 BaltTV bardzo dobry kanał polecam, z nami nie chciał się skontaktować pomimo, że do niego pisaliśmy i też od niego się nie dowiemy najważniejszych rzeczy, które się tu dzieją.

 

Numer 67 Jerzy Owsiak, ramię Watykanu, satanista, rabuś finansowy, ściemniacz, niszczyciel polskiej młodzieży, showmen, nie Polak, syn SBeka, także wszystko się zgadza. Bardzo ważny agent, bez kultury. Nakręciłem o nim kilka filmów:

Numer 68 Wojciech Cejrowski, katol, dobry showman, inteligentny Żyd. Też kształtuje opinię publiczną, agent, promocja Watykanu i Donalda Trumpa.

 

Numer 69 Donald Trump, bardzo dobry aktor, syjonista. Stworzyliśmy kilka filmów na jego temat, wspiera Izrael, satanista. Wprowadza program NWO.

 

Numer 70 Międlar Ryba, Podlecki – widać jaka to jest agentura, krzyże wiszą watykańskie, tworzą show.  A  Jacek Międlar to młody jezuita, widać po gestykulacji, że po dobrej szkole jest, to nie jest normalne mówienie.

Numer 71 Strona  internetowa „Zmiany na ziemi” – ani w lewo ani w prawo. Czasami korzystałem z jego materiałów. Promuje tą satanistyczną terię heliocentryzm.

 

 

Numer 72 Eric Dubay – mówią, że to iluminat, może być ale informacje, które dał to rewelacja. Model płaskiej ziemi podoba mi się, przynajmniej jest tam dużo logiki, czego nie można powiedzieć o teorii heliocentryzm.

 

 

Numer 73 Dariusz Kwiecień swój chłop, ciekawe materiały odnośnie wojny światowej, nie sprzedał się.

 

 

Numer 74 Królewska TV – niebocentryzm, Mariusz Szczytyński, podobne argumenty do płaskiej ziemi, alternatywa do obłąkańczego heliocentryzmu. Tam są jeszcze inne ciekawe tematy. Ma duży brzuch, nie zdrowo wyglą

Numer 75 Beata Andrejas, prowadziła Królewską TV, według mnie ją zabili. Zdemaskowała Żydów, okupantów. Nie mogli jej kupić, to zabili, a Mariusz Szczytyński przejął jej kanał.

 

Numer 76, Wszystkie strony, które promują Jezusa, to agentura watykańska, nawet do płaskiej Ziemi podczepiają tą fikcję.

Numer 77 „Jezus bez religii”  taka strona, nie ma czegoś takiego. Religia jest fikcją bo Jezus jest fikcją. Jezus to jest gorzej niż fikcja bo to jest matryca reptiliańska. Kto się do tego modli, to oddaje najcenniejszą energię życiową.

Numer 78  Rafał Gawroński – udaje Słowianina, promuje główny symbol satanistyczny pt. Jezus – to jest główny symbol okupantów, którzy nam Słowianom zrobili najwięcej krzywdy. Mówi do kamery, że „Jezus jest naszym bogiem”. Szydzi z działalności Jasnej Strony Mocy i z Sanjayi. Kolaboruje z okupantami. Wspierając chrześcijaństwo wspiera judeosatanizm, bo wszystkie religie są satanistyczne i bardzo toksyczne  Na jakiego temat nakręciłem film.

 

Numer 79 Biblia książka Illuminati, bardzo dużo idei jest tam zakodowanych, tylko wtajemniczeni wiedzą o co tak naprawdę tam chodzi. Tam jest pomieszanie z poplątaniem, tam jest program NWO, promocja satanizmu.

Stary Testament składanie ofiar ze zwierząt i ludzi, a z izraelitów stworzyli takich wilków do rozszarpywania gojów.

Natomiast Nowy Testament nic lepszego, picie ludzkiej krwi i jedzenie ludzkiego mięsa, do tego nawołuje Jezus, a apokalipsa to jest dokładnie ich program NWO 666.

Produkcja niewolników, baranów, którzy łatwo dają się wystrzyc i rozszarpać, a na bazie  Starego Testamentu powstały aż 3 religie: Żydzi, Chrześcijanie  i Muzułmanie. Wszyscy się nienawidzą zgodnie z zasadą dziel i rządź. Tak ta książka została zaprojektowana, żeby niszczyć ludzi i niczego wartościowego nie tłumaczyć.

Numer 80 Zbawienie.com dobre żeby wyjść z chrześcijaństwa, pierwszy krok, tam była promocja niebocentryzmu. Cały czas kult Jezusa, Isusa – taka forma przejściowa.

Numer 81 Filozofia, niczego właściwie nie uczy, są to kłótnie na wysokim poziomie, z których nic nie wynika.

Numer 82 August 12 Tysięcy Szabel, najbardziej hardkorowe teorie spiskowe, robi wrażenie, że mu trochę nie styka, ale wartościowe ma informacje. Sympatyzuje z Rosjanami. Jedyny feler to, że promował symbole katolickie.

Numer 83 POPKO. Ezoteryk, wahadełka, niezdrowy wygląd, gruby, żadnego zdrowego stylu życia, na twarzy napisane ma: mięso, seks, pieniądze. Gawędziarz, showman, biznesmen. Nic wartościowego nie przekazuje a opętuje ludzi Jezusem i wahadełkami.

Numer 84 Eter TV. Marek z Wrocławia. W pierwszej fazie udawał naszego przyjaciela, że wspierał Jasną Stronę Mocy. Bardzo dużo opowiadał o swoich kontaktach z Mosadem. Obecnie zwalcza działanie Jasnej Strony Mocy. Stworzyłem na jego temat kilka filmów.

Numer 85 Maria Bukarti, ezoteryka, artystka na wysokim poziomie. Piękne suknie, włosy, ładna kobieta, a faktycznie to biznes ezoteryczny i nic więcej, tam żadnej wiedzy nie ma. Promuje Jezusa i seks. Bardzo wysokie ceny za usługi ezoteryczne.

Numer 86, Jalahar Adam Olszok. Opętaniec, stworzył filmy przeciwko Jasnej Stronie Mocy, awanturnik.

 

Numer 87 Roman Nacht, Żyd ezoteryk, wspiera heliocentryzm i fikcję Jezus. Nic wartościowego się od niego nie można dowiedzieć, ale ma dobry bajer. Dla ludzi o niższej świadomości jest bardzo atrakcyjny.

 

Numer 88, Andrzej NIkodemowicz, kolejny agent który duszę sprzedał, gruby, niezdrowo wygląda, organizuje zloty ezoteryczne. Pracuje dla

okupanta.

Numer 89 Leszek Rządło, ezoteryk wahadełka, gruby, nie dba o ciało.

 

 

Numer 90 Obserwator Końca Czasów, promocja matrycy reptiliańskiej Jezus- Isus.

 

Numer 91 Lech Wałęsa, agent Bolek, prawdziwe nazwisko Lejba Kochne, były prezydent RP. Kiedyś grał rolę antykomunisty, a teraz gra role opozycji do PiS’u. Były szef Solidarności, którą sama komuna stworzyła i dali swojego agenta, żeby rozładować napięcia społeczne i żeby przetransformować komunę w demokrację talmudyczną.

 

Numer 92 Aleks Jones, kolejny agent. Straszy, że koncepcja płaskiej Ziemi jest to narzędzie globalnych ludobójców, promuje heliocentryzm, wypromowany przez Watykan.

Nie potrafi zadbać o swój brzuch, dwa wiaderka by się znalazło, showman. Dowód, że heliocentryzm to oszustwo, jest to, że jest to promowane na masową skalę w okupacyjnych mass mediach i w budach, które są kontrolowane przez Watykan. A większość naukowców to są dziwki sprzedajne za kasę będą udowadniać każde kłamstwo.

Numer 93 „Pod mikroskopem”, ten agent pracuje dla korporacji medycznej, straszy naturalnymi metodami leczniczymi. Promuje toksyczne szczepionki, słaby na ciele i na umyśle. Stworzyłem film na jego temat.

Numer 94 „Naukowy Bełkot”, coś podobnego jak „Pod mikroskopem”. Kolejny agent – dezinformator.

 

Numer 95 Siergiej Łazariew, trochę ciekawych rzeczy mówi, ale promuje tą matrycę reptiliańską, to znaczy Jezusa. Twierdzi, że tak źle jest na Ziemi, bo ludzie bardziej kochają siebie niż boga, jakąś fikcję. Więc widzimy, że jest typowym przedstawicielem Ciemnej Strony, tak jak wszystkie religie. Oczywiście o Prawach Życia się od niego nie dowiemy.

 

Numer 96 Helinger, ciekawy pomysł z tymi ustawieniami, coś w tym jest prawdy, ale też jest coś w tym diabolicznego, występują jakieś opętania.

 

 

 

Numer 97 Gandhi,  wylansowany na ojca narodu, bohater hinduski, przydomkiem Mahatma, to znaczy wielki duch, a to wielki przekręt, to agent angielski. Anglicy potrzebowali zmienić system z kolonialnego na neokolonialny i do tego użyli swojego agenta. Z Gandhim to jest identyczna sytuacja jak z naszym agentem Bolkiem, czyli z Lechem Wałęsą, faktyczne nazwisko Lejba Kochne.

 

Numer 98 kanał na Youtube „Matura to bzdura

Faktycznie, to kolejna agentura. Pokazują jacy Polacy są głupi i z tego Polacy mają się śmiać, sami z siebie. Tworzą taki kolejny „świat według kiepskich” i nic z tego nie wynika. Pokazują, że jest źle, ale nie mówię dlaczego i nie dają żadnych rozwiązań, typowa cecha agentury. Tu się od nich nie dowiemy, że Polska jest pod okupacją Watykanu. A zaborcy zależy na tym żeby Słowianie byli jak najgłupsi, dlatego ten poziom edukacji jest ciągle przez okupanta zaniżony.

Numer 99 Prabhupada, hinduski guru, założyciel Międzynarodowego Stowarzyszenia Świadomości Kryszny, CIA mu umożliwiło rozwinięcie działalności. A po jego śmierci w zarządzie tej organizacji są w zdecydowanej większości amerykańscy agenci. Ateistyczna komuna i to wydawałoby się dziwne, wspierała Hare Kryszna, ponieważ oni reprezentowali ten sam klub, klub Illuminati.

Numer 100 Małachow, dużo ciekawej wiedzy na temat zdrowia. Wiele się od niego nauczyłem, jak sama nazwa wskazuje Małachowa, mało schował. Specjalista od urynoterapii, postów i zdrowego stylu życia, szeroki zakres wiedzy.

Numer 101 Tombak, jak sama nazwa wskazuje „fałszywe złoto”, jego filarem terapeutycznym jest duża ilość soku z cytryny, niebezpieczna praktyka. Napisał książkę jak przeżyć 150 lat. Pytanie czy do 90 dociągnie bo kiepsko wygląda. Jest przereklamowany.

Numer 102 Steve Hawkins, marionetka i to jeszcze bez zdrowia, wylansowany przez System na drugiego Einsteina. Pieprzył jakieś bzdury o galaktykach.

 

 

Numer 103 Albert Einstein, kolejny agent, aktor, Żydzi to najlepsi aktorzy, wylansowany przez System na największego geniusza naukowego. Ta jego teoria względności to ściema.

 

 

Numer 104 Nikola Tesla, to był prawdziwy naukowiec, odkrywca, dlatego w budach i w mass mediach o nim się nie mówi.

 

 

 

Numer 105 Papież Franciszek, satanista w satanistycznej korporacji w Watykanie, udający równiachę, wysoki mason, Jezuita. Bardzo dobrze gra swoją rolę, większość ludzi dało się na niego nabrać. Udaje takiego skromnego, a ma taki wielki brzuch, gdzieś na dwa wiaderka gówien. Widać, że lubi zjeść. Wszyscy papieże byli wysoko postawionymi Iluminatami, inaczej możliwości nie było, bo Watykan to korporacja satanistyczna, promująca matrycę reptilian pod tytułem Jezus.

Numer 106, Bill Gates i Robert Lewandowski – co ich łączy? Promocja śmiercionośnych szczepionek. Są w jednym klubie, klubie Illuminati.

Numer 107 Rebirthing, szalał w Polsce 20, 30 lat temu. Polegało to głównie na szybkich oddechach, to miało dać oświecenie, taki rodzaj religii New Age. Założycielem tej organizacji był Leonard Orto, bardzo niezdrowe ćwiczenia psujące zdrowie, a raz na jakiś czas zdarzały się zgony. Za takie kursy oddechowe trzeba było grubą kasę płacić. Mam udział w tym, że w Nysie Rebirthing przygasł, diabelska zaraza.

 

Numer 108 Kazimierz Karwot, reprezentujący tak zwany bretarianizm, czyli niejedzenie. Kolejna ściema, teoretycznie jak zawsze wszystko ładnie wygląda, ale w praktyce to strasznie wygląda. Na jego kursach wysoko płatnych były zgony. Rodzice uśmierconych dzieci próbowały w sądzie dochodzić bezskutecznie sprawiedliwości. Przecież sądy nie pomogą. O Prawach Życia od niego się nie dowiemy. Opowiadał mi o swoich wizytach do Izraela i o swoich kontaktach z Żydami.

Numer 109 Książka Sekret i NLP, małe fragmenty prawdy pomieszane z kłamstwem. Sekret podsycha chciwość do pieniędzy i ściemnia, że to takie łatwe, a NLP uczy pokrętnej gadki i manipulacji. Wszyscy politycy są po kursach NLP.  Ja to widzę po ich gestykulacji i po tym jak mówią. Dla mnie jest to sztuczny plastik, ale wielu ludzi o niskiej świadomości daje się nabrać. Prawdziwa wiedza jest w poznawaniu Praw Życia, w samokontroli i godnym życiu.

Numer 110 Gender i Feministki. Żadnych zasad, zgnilizna moralna, odejście od życia, wylansowane przez Iluminatów do rozwalania rodzin. Zaawansowana patologia, jest to masowo promowane w mass mediach. Ogromna kasa na to została nałożona żeby to rozreklamować.

Numer 111 Helena Bławadzka, Krishnamurti, Rudolf Steiner i im podobni. To jest teozofia, Gurdżijew nimi pogardzał i twierdził, że nic wartościowego się od nich nie dowiemy i miał w tym dużo racji. Dużo słów i mało treści.

Z Krishnamurtiego chcieli zrobić Jezusa, Mesjasza 20 wieku, ale im się zbuntował, uciekł od nich. Osobiście nie przekazał nic wartościowego, bardzo bojaźliwy, ale za to kulturalny. Bardzo dużo mówił o wolności, a był bardzo zniewolony.

Steiner, też całą książkę poświęcił pisząc o wolności, z której tak naprawdę nic nie wynika, ale jak ktoś lubi to te książki się fajnie czyta, są bezpłodne.

Bławadzka to typowa czarownica, posiadała zdolności paranormalne. A Steiner taki intelektualista, wystraszony, pracoholik, mnóstwo książek, wykładów właściwie o niczym.

Numer 112 książka Mistrzowie Dalekiego Wschodu, aż 5 części, fajna słodka, bajeczka, ale oderwana od życia, promująca matrycę reptilianską pod tytułem Jezus. Tak naprawdę nic wartościowego tam nie ma. Lubiana i szanowana w kręgach ezoterycznych.

Numer 113 Rytuały Tybetańskie – źródło wiecznej młodości, kolejna słodka trucizna, to są niebezpieczne praktyki, pułapka, nie ma takich cudów, że pięć ćwiczeń daje nam nieśmiertelność,  to jest oszustwo, a praktykując regularnie te ćwiczenia można doprowadzić się do rozstroju organizmu.

 

Numer 114 Hitler, wnuk syjonisty Rothschilda, propagator NWO, bardzo dobry aktor, jego twarzą była firmowana druga wojna światowa. Najbardziej popularna postać 20 wieku.

Numer 115 Stalin, prawdziwe nazwisko Judasz Fili, czyli syn Judy, też syjonista, mason Został postawiony na czele zbrodniczego systemu sowieckiego, przyjaciel Hitlera.

Numer 116 Józef Piłsudski. Agent niemiecki, szkodnik. Przyjaciel Hitlera. Dużo złego uczynił dla Polaków, syjonista.

 

Numer 117 Kękuś, były dyrektor Coca Coli i były bankster, obecnie gra rolę antysystemowca. Wspierany przez agenta Podleckiego.

 

Numer 118 Kowalski i Chojecki. Katolik z kebabem, antysystemowcy, agentura niskich lotów. Nakręciłem film o nich. Kiepski kabaret, podgrzewacze przeciwko Rosji, też nie Polacy.

 

Numer 119 Władimir Sanżerewski, prawdziwy jasnowidz, najwyższa półka z jaką się zetknąłem w tej dziedzinie. Kilka rzeczy mi przewidział i się sprawdziło, poza tym pomógł mi kiedy miałem największą biedę a było to 24 lata temu. Sanżerewski od dziecka miał dar widzenia przyszłości, bo dostał to w genach. Pozdrowienia od Jasnej Strony Mocy.

Numer 120 Radio Samiec, ale okropne radio, jakieś tam brudy seksualne pokazywał na swojej stronie, nazwał mnie agentem, bo doszedł do wniosku że to nie możliwe, że ja sam z siebie miałbym taką wiedzę, że ja musiałem być szkolony na kursach agenturalnych, dupek i niedorozwojek.

Numer 121, Działaczki aborcyjne, ale nierządnice, feministki, to dopiero agentura. Żadna matka nie wyjdzie na ulicę i nie będzie krzyczeć aborcja jest „OK”.

 

Numer 122 Fundacja Batorego, prawdziwa realna władza tu na terenie polski. To Rothschild zleca co sejm ma głosować, za czym, jak tworzyć teatr dla gojów.

 

Numer 123, Franz Bardon, hermetyzm, wiedza staroegipska, napisał kilka książek, bardzo wysokie nauki, ale ta jego twarz, jego życiorys według mnie do niego nie pasuje. Według mnie to on tylko dał twarz, jadł mięso, palił papierosy i też miał seks, czyli nie żył godnie

 

Numer 124 Rom Klark, też hermetyzm, bardzo wartościowe artykuły z wyższej półki. Ta jego twarz również nie pasuje do jego nauki. W szybkim czasie szybko się postarzał, wychodzenie z ciała co on tam propaguje jest bardzo niebezpieczne i prowadzi do opętań i utraty zdrowia.

Numer 125. Sir Julian Rose i Jadwiga Łopata, ich to lubię. Uprawiają ziemię, przynajmniej porządni ludzie. Dostałem od nich zaproszenie na zlot do Krakowa, podziękowałem, że nie przyjadę. Zbyt wiele agentów wokół nich się kręci. Są numer 1 w Polsce jeśli chodzi o walkę z GMO, Jasna Strona          Mocy pozdrawia Jadwigę i sir Juliana

Numer 126 Miłosław, działacz społeczny,  sprawiający wrażenie uduchowionego człowieka – przeszedł przez hinduizm, pracuje na ziemi. Pozornie ładnie wygląda. Był tutaj u nas przeprowadziłem z nim wywiad. Na początku było miło i sympatycznie. Często z nim rozmawiałem przez telefon, mieliśmy wspólne tematy, aż do momenty, kiedy nastąpił zgrzyt na temat teorii heliocentrycznej, która Miłosławowi się podobała, powątpiewał w model płaskiej Ziemi, jakby mu było mało dowodów na płaskość Ziemi. Bo sympatyzuje z satanistyczną teorią heliocentryczną.  Był prezesem stowarzyszenia „Wolna ludzkość”, sama ta nazwa już jest fałszywa, nie ma czegoś takiego jak wolna ludzkość, żyjemy w świecie Praw, a takie hasła jak wolność i równość to są ściemy satanistyczne, rewolucyjne, NWO. Przez jego stowarzyszenie przewinęło się wielu poszukujących wiedzy i prawdy ludzi, niestety tam tego nie było. Agenci tworzą takich nierozumnych antystemowców, buntoników, tam wiedzy o Logosie nie ma i o Prach Życia, ani o samorozwoju. Zadeklarowwany wege. „Wolna ludzkość” – chwytliwa nazwa.

 

Numer 127 Empary Town, to dopiero agent, był tu u nas, udało mu się, dotykał naszego komputera, przez którego prowadził transmisję na swoje radio i mieliśmy problemy, zawirusował nam komputer. Obecnie nie mam z nim kontaktu.

 

Numer 128 Artur Witek, prowadzi kanał Przebiegunowani TV. Był tu u nas, przeprowadziliśmy z nim wywiad. Mamy z nim kontakt, pozdrowienia od Jasnej Strony Mocy dla Artura.

Numer 130  Koran, wszystkie religie służą do produkcji niewolników, zasada „dziel i rządź”. Żadnej wartościowej wiedzy tam nie znalazłem, ale za to bardzo skutecznie dzieli ludzi. Obecnie islam promowany jest przez światowy rząd bo chrześcijaństwo już się w dłuższym stopniu zużyło.

Numer 131, Talmud, programowanie ludzi na wilków. W protokołach Mędrców Syjonu mamy:

„My jesteśmy wilkami dla gojów i tak to jest czynione.”

Jest podział, wilki czyli światowy rząd i goje czyli owce do strzyżenia i do zabijania.

 

Numer 132 Bhagawadgita, czyli „Pieśń Pana”, rodzaj ewangelii dla Hindusów. Tam Bóg Kriszna zachęca Algunę do mordowania swoich rodaków. Ta książka jest z Ciemnej Strony Mocy.

 

 

 

Numer 133 Michael Laitman, Żyd dający wiele wykładów na temat duchowości, Kabały. Rozwikłuje również tajemnice Starego Testamentu a wszystko to ściema, taka słodka,  bajkowym językiem mówi i z tego nic wartościowego nie wynika. Kabała nie jest żydowska, tylko słowiańska, ukradli nam, faktycznie to się nazywa Kabalah. Laitman bajkowo ściemnia, takich agentów jest więcej żeby słodko rozmydlić umysł gojom.

Numer 134, Globtrek, agent, słodki ściemniacz i nudziarz. Występuje na pozycji mędrca, a widać z samej twarzy i z tego co mówi, że nic wartościowego z głębszej półki nie zgłębił. Ściemnia coś o prawie mentalizmu, faktycznie nic nie tłumaczy i nie podaje skąd wziął prawo Mentalizmu, a to jest Kybalion, czyli z Siedmiu Praw Logosu. Krótko mówiąc, słodko ściemnia i ogłupia widzów. Dużo słów, mało treści. Prawa Życia to jest Siedem Praw Logosu, ale od niego to już się tego nie dowiecie. Częściowo już to omówiłem ale będę to tego jeszcze wracać.

Numer 135 Konopia, tak zwana marihuana święta roślina, przewodnik, generalnie nadużywana. Samo zażywanie tej rośliny nie rozwiąże naszych problemów, a potrafi ogłupić. Dużo ludzi to używa jako rozrywkę, czyli „ubakać się”, czyli tak jak upić się,  czy tak jak mieć seks. Ze wszystkimi  roślinami halucynogennymi jest podobnie. W małych ilościach i przy ogólnym treningu ciała mogą pomóc, ale jeśli stosowane są jako rozrywka to niszczą i to bardzo. Żadna z tych tak zwanych świętych roślin nie załatwi  za nas wysiłku fizycznego, postów i nauki samokontroli.

Numer 136 Protokoły Mędrców Syjonu. Bardzo dobra pozycja, prawdziwa lektura, obowiązkowa dla wszystkich, którzy chcą zrozumieć co tu się tak naprawdę dzieje. To zostało spisane ponad 100 lat temu. To plan NWO, syjonistów, realizowany z diabelską konsekwencją, kiedyś stworzę dłuższy film na ten temat bo warto.

Numer 137 Oczywiście tych agentów jest znacznie więcej w internecie. Ich się rozpoznaje po tym, że nie przedstawiają klarownie Praw Życia, tylko używają dużo słów, a mało treści i od nich się nie dowiemy, że Polska czyli Lehia jest pod okupacją Watykanu.

A Watykan to jarmułki,  sataniści i wiele jeszcze innych rzeczy się od nich nie dowiemy.

Zarzucają mi, że rozbijam jedność grup słowiańskich, ale ściema! Rozbijam operacje agenturalne i pokazuje kto kim jest.

Tu są również ludzie, którzy nie są agentami, których poznałem na drodze życia i uznałem, że są wartościowi,  również omówiłem kilka ważnych książek.

To na dzisiaj tyle dziękuje za uwagę, do usłyszenia, do zobaczenia pozdrawiam Sanjaya.

 

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Michał
Michał
1 rok temu

A ja mam takie pytanie: bo lista jest bardzo długa i szokująca.We własnym umyśle nigdy nie połączyłbym kropek łączących Teslę z polskimi You Tuberami. Wiadomo że takich jak na tej liście, będzie wyrastać jak grzybów po deszczu. Będą nowi. Czy jest jakieś Clu ? Czy lepiej od razu skieroać się do San Jaji po opinię ??

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
× Napisz na WhatsApp JSM