Artykuł JSM nr 5 – Jezus to reptilianin! Stworzyły go gady! DOWODY

            Jezus to reptilianin!               Stworzyły go gady! DOWODY      

Witam tu Sanjaya – Jasna Strona Mocy. Dzisiejszym tematem będzie: Jezus był reptilianinem i to nie jest żart. Udowodnię to.

Jest tak wiele różnych hipotez, teorii a temat Jezusa, że był Żydem, że w ogóle był,  że był Nazyrejczykiem, Esseńczykiem, Słowianinem, a nawet komunistą, rzymianinem, plejadaninem  i tak dalej.

Tych koncepcji jest wiele, ja na temat Jezusa stworzyłem wiele filmów. (Wszystkie filmy można znaleźć na mojej stronie www.jasnastronamocy.info)

A dzisiejszym tematem jest, że Jezus jest  reptalianinem. 

Jest fikcją, matrycą reptiliańską bo jego nie było ale to w tym momencie nie ma znaczenia. On żyje w umysłach ludzi. A my żyjemy w wielkim Logosie, który tutaj jest umysłem, więc to działa.

Reptylianie stworzyli taką ściemę i mają z tego korzyści. Dowodów na to, że za Jezusem stoją repti, czyli reptylianie jest wiele. Zacznijmy od pierwszego.

Wszystkie religie są stworzone przez repti, tam wszędzie są te symbole gadów, wężów i te wszystkie religie są fikcją.

Dowód 1:

Wszystkie religie są kłamstwem, są fikcja, zostały stworzone przez reptilian czyli przez repti. A dowodem na to jest fakt, że we wszystkich religiach jest mnóstwo symboli gadów, węży i tak dalej. Jezus jest postacią religijną, jest filarem chrześcijaństwa, jednym z największych religii więc wniosek taki, że Jezus jest repti. Czyli Jezus był reptilianinem.

Dowód 2

Religie wszystkie nauczają fikcji, Jezus jest postacią religijną,

więc wniosek taki, że je Jezus jest fikcją. Ewangelie są fikcją literacką.

 

A teraz  dowód 3

Reptilianie słyną z tego, że bardzo lubią ludzką krew i ludzkie mięso i to im daje życie wieczne. Wieczne to nie znaczy w nieskończoność. Wieczne to jest od słowa wiek a wiek to jest 1oo lat. Czyli w takim znaczeniu, że coś bardzo długiego. Jezus nawołuje do picia ludzkiej krwi i do jedzenia ludzkiego mięsa.

Na czarnych mszach katolickich jest tam picie krwi symboliczne i jedzenie ludzkiego mięsa, ta hostia. Wniosek z tego taki, że Jezus był reptilianinem, ponieważ Jezus uczy właśnie reptilianskich zachowań, reptiliańskiej  tradycji.

A czemu nauczał reptiliańskiej tradycji wampirów gadów? Bo był reptilianinem.  To repti stworzyli ten system, stworzyli sobie taką  hodowle bo repti nienawidzą ludzi, dlatego ten system, w którym żyjemy jest tak diaboliczny, tak nieludzki, a te takie mass media i religie stwarzają tylko takie pozory normalności, żeby ludzie się nie zorientowali i dlatego jest tak diaboliczny bo został stworzony przez diablików przez gady czyli przez repti. Jak popatrzymy czego nauczał repti , co jest w tych ewangeliach, to on również nienawidził ludzi. Jest taki cytat. Jeśli chcesz zostać moim uczniem, mówi Jezus bo jemu się to przypisuje ale w tym momencie to nie jest ważne bo to jest fikcja:

Jeśli chcesz być moi uczniem musisz znienawidzić swoją matkę, ojca rodzeństwo, wszystkich znienawidzić a na końcu musisz znienawidzić sam siebie i wtedy będziesz moim uczniem.

Tacy ci repti są zachłanni. Jaki z tego wniosek że Jezus nienawidził ludzi, bo był Repti.

W ewangeliach możemy jeszcze coś takiego znaleźć że Jezus powiedział:

,,Ludzie myślą że ja przyszedłem zasiać tutaj pokuj i miłość, a ja przyszedłem tutaj rzucić ogień i miecz.

To jest w ewangeliach ale ludzie w głębokim śnie czytają i nie widzą.  Tak działa czarna magia.

Jezus jest to jeden z największych i najgroźniejszych wirusów.

Ludzie się boją pomyśleć, że coś jest nie tak. Zawierzają czy zawierzyli tej fikcji reptiliańskiej.

Dowód 5

Dużo mamy informacji w sieci na temat NWO i tam jest dużo prawdziwych informacji. Chrześcijaństwo to jest właśnie początek NWO i za NWO stoją repti.

 

Repti tworzą tutaj kontrolowany chaos, destrukcję i z tego mają korzyść bo mogą  ludźmi manipulować. Jak popatrzymy do ewangelii to Jezus niszczył stary porządek świata. Było pewne prawo, stare i on się do tego nie stosował. On mówił, że jest panem sabatu, tam była nierządnica i on się za nią wstawił i ciągle mieszał i wprowadzał New World Order a dlaczego? Bo Jezus był repti a repti to NWO.

Dowód 6

Komnata audiencji papieskiej ma głowę gada, głowę węża.

Jak to możliwe? Jest to logiczne, ponieważ papież jest reprezentantem repti.

Jezus jest repti i wszystko jest na swoim miejscu. Mówią, że Kościół Katolicki to jest mistyczne ciało Jezusa i dobrze mówią, w chrześcijaństwie najważniejszy jest Jezus i ta sala audiencji papieskiej ma kształt gada, a gady to są repti, dlaczego?

Wniosek prosty, ponieważ Jezus był Repti.

Anglicy tutaj bardzo dużo złego robią na ziemi, są bardzo agresywni, mają bardzo destruktywne działanie i destruktywny język. Oni się modlą „Oh my gad” Modlą się do repti. A stopniowanie po angielsku jest good, better, the Best.  Bestia jest najlepsza dla Anglików bo ten język jest językiem repti.  Oh my Gad Oh mój gadzie, tak się Anglicy modlą albo ci co się po angielsku modlą, to łączą się z repti.

Dowód 7

Po owocach ich poznacie.

Mówią, że kościół to mistyczne ciało Jezusa. Jakie owoce, jaka destrukcja, ile  mordów, wyprawy krzyżowe, święta inkwizycja,

święta tak jak ten kościół. Najbardziej okrutna instytucja najwięksi mordercy zalegalizowana przestępcza  organizacja działają do dzisiaj. To oni tutaj wprowadzili to NWO do Europy, burdele, przekręty, korporacje. Święta inkwizycja tak sobie to nazwali. Sama święta inkwizycja wymordowała około  50 miliomów Słowian, gdzie ludzi obdzierali ze skóry i palili.

Dlaczego tak działali? Bo oni reprezentują repti, a repti nienawidzą ludzi.  I repti również są wampirami, dlatego ciągle jest pobieranie krwi, a repti lubią świeżutką krew.  To honor oddać  krew. Oddając krew ratujesz repti.  W religiach również w chrześcijaństwie dużo mówią o miłości ale to jest tylko takie  puste pieprzenie a faktycznie rozsiewają nienawiść. Bo repti nienawidzą ludzi.

Jak my kogoś  bardzo nie lubimy to mówimy na niego „ty gadzie!”, bo to w nas pozostało bo oni nam zrobili dużo krzywdy. Repti główną siłę biorą  ze strachu.  Dlatego bój się Boga stworzyli takie coś cały czas strach.  Ta kontrolowana  agentura tylko rozsiewa strach. Bo za nimi stoją repti. Strach, cały czas strach bo człowiek, który się boi nigdy logicznie nie pomyśli. W religiach mówią o miłości, o  jakimś Bogu, o świetle, o jakichś wibracjach mówią o tym i o tamtym.  Te wibracje to w ezoteryce. Ale o czym nie mówią, o logicznym myśleniu nie mówią.  Naszą największa bronią jest logiczne myślenie. Tego repti się najbardziej boją. Repti  sami żyją w strachu i bardzo lubią wszystkie formy seksu.

Dowód 8

Kolejne takie kłamstwo, była druga wojna światowa, były obozy koncentracyjne, obozy zagłady i poszła ta informacja co tam się działo i tak wszystkiego nie przekazali co się tam działo. Tam się działy straszliwe rzeczy. I pamiętam jest takie hasło. „To  ludzie ludziom zgotowali ten los”  To jest kłamstwo, to repti ludziom zgotowali ten los.  Człowiek człowiekowi czyli  ludzie ludziom nigdy by czegoś takiego nie uczynili.

Repti reprezentują najbardziej Ciemną Stronę Mocy i żywią się ludzkim nieszczęściem, dlatego tak dbają by tego było jak najwięcej. Choćby za medycyną jest ten wąż symbol repti. Bo medycyna służy do powolnego uśmiercania ludzi.

Przez syna do Ojca.  Głównym Ojcem, który stworzył Jezusa to byli repti. Każdy kto się modli, skupia swoją uwagę na Jezusie łączy się z umysłem repti. Karmi ich swoją energia życiową, daje im siłę a sam słabnie. Wystarczy zobaczyć jak wyglądają ludzie, którzy chodzą do kościoła. Jaki niski poziom mają energetyki, jacy są smutni i przestraszeni.

Fikcja jest potężną siłą. W Hollywoodzie tam też stoją repti i są bardzo przebiegli i inteligentni. Tworzą różne fikcje, ludzie oglądają te filmy są takie ładne i kolorowe i wiedzą, że to jest fikcja. Ale wzruszają się bo ta fikcja żyje w ich umysłach.

Także Jezus jest fikcją ale faktycznie żyje w umysłach ludzi.

A my mamy sprawy brać w swoje ręce i nie być tępą przestraszoną owcą, tylko mamy nabierać ludzkich cech. My mamy być odważni i mamy logicznie myśleć. To jest nasza największa broń czego repti się boją.

Jeśli chodzi o repti, to repti są wśród nas i niektórzy mają duże domieszki genów repti i to po twarzach widać. Ktoś kto ma dużą domieszkę repti bardzo jest skłonny do złości, nienawiści i ma  problem żeby przejść na ludzką dietę czyli dietę wege.  Ktoś kto ma dużo repti, jak przestanie dostarczać to mięso tam gdzie jest ta agresja, ta przemoc, krew, to  mu się zdrowie sypie.

Repti nie są przystosowani tutaj do końca do tej naszej planszy do naszej ziemi i oni cały czas potrzebują ludzkiej krwi żeby mieć te hormony żeby móc tutaj funkcjonować. Dlatego wymyślili sobie te krwawe ofiary a teraz ten pobór krwi. I stworzyli również sobie taką hybrydę świnię ale tam jest 90% genów ludzkich żeby mieli dużo, dużo krwi. Ale świńska krew ma niższą jakość niż ludzka ale od biedy może być dla repti.

Człowiek, który żyje godnie, żyje w wege, żyje w czystości seksualnej, żyje logicznie, to mu daje siłę.

Wniosek taki: Jeśli ktokolwiek modli się do Jezusa modli się do repti.

 

A repti to tak zwany Lucyfer, diabeł, Szatan, Ciemna Strona Mocy czyli zło.

Wolność wynika z Wiedzy i Szczęście wynika z wiedzy.

To na dzisiaj tyle, do usłyszenia, do zobaczenia, pozdrawiam Sanjaya

kontakt@jasnastronamocy.info

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ewus
Ewus
1 rok temu

Biblię trzeba rozumieć, jeśli chodzi o to że Jezus nakazuje nienawidziec swojej matki itd to nie chodzi o to że,, masz nienawidziec matki to wtedy będziesz moim uczniem”tylko chodzi o to że Boga należy szanować i miłować ponad wszystko nawet własną rodzinę, ale to nie znaczy że masz nie szanować rodzicow czy dzieci, w innej części Bibli jest napisane szanuj matkę i ojca swego, takie rzeczy tylko wymyślają osoby które nie czytają całości bibli i wygrywają z kontekstu wypowiedzi

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
× Napisz na WhatsApp JSM