Artykuł JSM nr 7- Kto tak naprawdę napadł na Polskę? Niemal 80 lat ukrywania prawdy

Kto tak naprawdę napadł na Polskę? Niemal 80 lat ukrywania prawdy

Witam tu Sanjaya Jasna Strona Mocy. Dzisiejszym tematem będzie nóż w plecy, czyli agresja Rosji sowieckiej na Polskę. Choć od tamtych czasów minęło aż 79 lat, dalej społeczeństwo polskie nie wie  do końca co tam się działo i o co tam chodziło.

A tu widzimy kto naprawdę jest przełożonym a kto podwładnym

 

Niestety nie żyjemy w wolnym kraju. Jesteśmy pod okupacją Watykanu. 

 

 

Tzw. Andrzej Duda wybrany na prezydenta Polski przez Kneset. Promuje Polin.

Aaron Duda  powiedział:

cyt. „Polin, ziemi przyjaznej narodowi żydowskiemu. Polin tu spocznij.” 

 

 

 

Ludzie nadal wierzą informacją w TV i są manipulowani.

A te media ,to są media okupacyjne i one na przykład podają taką informację. Wybuch drugiej wojny światowej, nie podadzą, że była agresja Niemców na Polskę, tylko wybuch drugiej wojny światowej, obchody jakieś tam … tratata.

Ale jak 17 września to agresja Rosji sowieckiej. Podjudzają,  podpuszczają i dezinformują.

1  września to był napad Niemców na Polskę, a potem z drugiej strony Rosja sowiecka, faktycznie to były te same siły. To byli Żydzi chazarscy.

Bankierzy żydowscy sponsorzy krwawych wojen. Na wojną najlepiej się zarabia.

Jedni użyli Niemców żeby napuścić na nas, a z drugiej strony Żydzi chazarscy, którzy zdominowali Rosję. Chodziło o to, że po pierwszej wojnie światowej Polacy odzyskali jakimś cudem wolność w jakimś tam stopniu oczywiście i te polskie państwo zaczęło się  szybko rozwijać  i trzeba było natychmiast zniszczyć,  zaatakować z dwóch stron.

Spotkanie dwóch frakcji żydowskich – armii niemieckiej i rosyjskiej. Oba nacje sterowane były przez Chazarów.

Po prostu oni się umówili. 

 

 

 

 

Jak media działają? Wystarczy zobaczyć  TVP, oni to nazwali wybuch tak jak wielki wybuch czy coś tam. Coś tam wybuchło pierwszego września ale jak już Ruscy to już agresja.

Holokaust Słowian – o tym się w tv nie mówi.

Druga wojna światowa została  wywołana po to żeby wymordować jak najwięcej Słowian i był holokaust Słowian.

 

Film przedstawiający fakty, że Polska została sprzedana. POLECAM OBEJRZEĆ!

Obecnie prezydent Duda świętuje dożynki. Druga wojna światowa to też były dożynki. Dożynali Słowian. Cały czas toczy się wojna przeciwko życiu, przeciwko Słowianom.

Sataniści światowi, zdominowali, wszystkie dziedziny życia. Tu na terenie Lehji mamy dwa czakramy we Wrocławiu i w Krakowie. Ciemne Siły obawiają się, że tu  Słowianie mogą się odrodzić dlatego tak bardzo chcą  nas wymordować.

17 września  1939 roku agresja sowietów na Polskę, czyli nóż w plecy. Przed nami jest 79 rocznica ataku komunistycznej Rosji na Polskę. W czasach PRL-u o tym wydarzeniu nie wolno było rozmawiać, ponieważ to była bardzo niewygodna prawda, bo wtedy Rosja grała rolę przyjaciela polskiego narodu. Propaganda komunistyczna przedstawiała to wydarzenie jako coś neutralnego lub coś pozytywnego dla narodu polskiego.

Żydzi mordują kierownictwo i inteligencję Polską.

O zbrodniach katyńskich też nie było można mówić. Po prostu armia rosyjska zajęła wschodnią część Polski. Faktycznie to był napad, agresja  i ludobójstwo na narodzie polskim. I dopiero w roku 1989 a więc 50 lat po tych wydarzeniach można było cokolwiek więcej na ten temat się dowiedzieć i mówić ale i tak nie za wiele.

A dzisiaj choć minęło już prawie 80 lat od agresji dalej jest wiele niewyjaśnionych tajemnic. Żeby móc zrozumieć wydarzenia z 17 września 1939 roku należy wiedzieć kto tak naprawdę wywołał druga wojnę światową i po co.

Agent Syjonu Lenin

Jak również kto stworzył komunizm wywołując rewolucję październikową w roku 1917 w Rosji.

Syjonistyczny bank Rezerw Federalnych sponsorował II wojnę światową.

Ta sama siła która umożliwiła Niemcom po drugiej wojnie światowej stać się potęgą gospodarczą i militarną w Europie, ta sama siła wcześniej dokonała przewrotu w Rosji wywołując rewolucję październikową.

Ta sama siła również wywołała drugą wojnę światową i kontrolowała wszystkie strony konfliktu. Druga wojna światowa to była realizacja planu New World Order, czyli NWO.

NWO – Jeden Światowy Rząd w rękach Syjonistów.

Główne akcent był postawiony na depopulację Słowian, których wymordowano około 35 milionów i jakoś nikt nie mówi o ich holokauście.

Druga wojna światowa była realizacją planu zawartego w protokołach mędrców Syjonu, który zakłada również trzecią i ostateczną wojnę światową i stworzenie jedynego wielkiego totalitarnego super państwa. Protokoły mędrców Syjonu były spisane około 100 lat temu, przez Iluminatów czyli przez reprezentantów tajemnego światowego rządu. Warto zapoznać się z tymi protokołami, które są w Internecie. To powinna być lektura dla każdego myślącego człowieka. Wszystkie ważniejsze światowe wydarzenia są zgodne z planem protokołów.

 Pakt Ribbentrop Mołotow, przed wybuchem drugiej wojny światowej 22 sierpnia 1939 roku, ministrów spraw zagranicznych Związku Radzieckiego i Trzeciej Rzeszy Niemiec podpisali tajne porozumienie o wspólnej agresji na Polskę. Faktycznie ukartowano rozbiór polski.

Po kilku dniach sowieckiej napaści dochodzi do pierwszych kontaktów armii czerwonej z Wermachtem. Propagandziści obu zaborców starają się rejestrować przyjazną atmosferę tych spotkań.

Hitlerowcy wszystkiego co najgorsze nauczyli się od sowietów  jeździli tam na szkolenia. Były tam już obozy koncentracyjne na terenie Rosji  przed drugą wojną światową. Aby Niemcy zaraz po pierwszej wojnie światowej w krótkim czasie mogli stać się potęgą gospodarczą i militarną potrzebowali o ogromnych pieniędzy, które udzielił im amerykański bank Morgan czyli syjoniści.

Potrzebowali również najnowszej technologii wojskowej, którą również dostali od rządu USA, a z kolei surowce naturalne węgiel, ropa, rudy, żelaza i tak dalej, dostali od Stalina.

„Nie przerywanie trwają dostawy radzieckiej ropy. Nieoceniona pomoc dla Niemiec.”

Jak to możliwe? Hitler od samego początku zapowiadał agresję na Rosję sowiecką a tu Stalin dał mu wielkie wsparcie w złożach naturalnych. Jeśli zna się  protokoły mędrców Syjonu to jest to łatwe w zrozumieniu.

Syjoniści kontra Słowianie. Stworzyli i sponsorowali dwie strony konfliktu w celu depopulacji Słowian – Ariów.

Hitler i Stalin byli reprezentantami światowego rządu i ich zadaniem było wywołanie drugiej wojny światowej.

Tzw. Hitler należał do klubu iluminatów

Hitler  nie reprezentował  interesu narodu niemieckiego a Stalin nie dbał o naród rosyjski. Oni działali wspólnie dla interesu światowego rządu NWO. Adolf Hitler nie był żadnym Niemcem czy Austriakiem.

Tak naprawdę był Żydem z rodu Rothschildów iluminatem, a Adolf Hitler to był tylko jego pseudonim.

Stalin pokazuje znak masoński

Wszystkie takie  ważne funkcje polityczne, a Hitler dostał bardzo ważną rolę do odegrania, iluminaci zlecają swoim zaufanym ludziom. Z kolei Józef Stalin to też kolejny pseudonim. Faktycznie on się nazywał Judasz Fili, to znaczy syn Judy, też by Żydem, illuminati.

Wniosek taki, że to nie Hitler wywołał wojnę tylko Iluminaci, a Hitler był tylko podwykonawca i ważną postacią w tej wojennej grze. A teraz nam wciskają, że to jakiś jeden człowiek Hitler wywołał drugą wojnę, i że to on jest za to wszystko odpowiedzialny ale ściema.

Kolejnym oszustem jest to, że Rosjanie nas zaatakowali  17 września, i że to oni mordowali Polaków. Pytanie kto Rosją zarządzał po rewolucji październikowej? Na pewno nie Rosjanie.

Komunizm to narzędzie stworzone przez Żydów Chazarskich do depopulacji Słowian.

W tamtejszym aparacie władzy ponad 90 % to byli Żydzi. Jaki z tego wniosek? Że to rosyjscy Żydzi napadli na Polskę 17 września 1939 roku. A wcześniej dogadali się z niemieckimi Żydami w celu wspólnego działania. Ale tego w mediach nie usłyszymy. Cały czas wciskają nam dezinformację  że to Rosjanie nas napadli i że nas mordowali. Ciągle podsycają nienawiść do Rosji.

Chodzi o to żeby skłócać Słowian. Zasada dziel i rządź.

W 1920 roku był cud nad Wisłą i już wtedy był plan, komuna miała zalać Europę ale niestety plan światowego rządu się nie udał.

Polscy żołnierzy powstrzymali potop komuny na Europę. Światowy rząd poniósł klęskę. Jak to mówią wypadek przy pracy, armia czerwona  zbierała siły. Atakuje 7  dni jest już pod Warszawą i chce przejść dalej i nieść komunizm w Europie. Bohaterską obrona stolicy i wielkie polskie przeciwnatarcie zaliczone do najsłynniejszych bitew świata. Ówcześni władcy Rosji  nie chcieli się jednak pogodzić z tym, że traktat ustalając wschodnią granicę Polski zagrodził im drogę to światowego komunizmu.

Całe pokolenie ZSRR wychowano w poczuciu zawodu i żądzy odwetu. Współpraca między, Niemcami a Sowietami skierowana przeciwko Polsce, rozpoczęła się po pierwszej wojnie światowej.

Czołgi sowieckie jadące na Polskę

Wyciągnęli wnioski i w 1939 roku znacznie lepiej się przygotowali. Wiedząc o tym jak waleczny jest polski żołnierz, tym razem zaatakowali z dwóch stron.  Dwa mocarstwa, zaatakowały młode państwo polskie. Choć hitlerowcy mieli ogromna przewagę ilościową i jakościową nad polskim wojskiem, to i tak w kampanii wrześniowej ponieśli bardzo duże  straty, do których nawet w obecnych czasach nie chcą się przyznać. Oficjalnie podaje się że w kampanii wrześniowej zginęło 16 000 żołnierzy niemieckich. Faktycznie tych strach było dużo, dużo więcej.

Bitwa pod Wizną zyskała miano polskich termo pił,  na jednego zabitego polaka przypadało 40 Niemców. Hitler domagała się od Stalina żeby armia czerwona ruszyła natychmiast bo jego ofensywa nie była tak błyskawiczna. Władze sowieckie dobrze pamiętały swoją klęskę w 1920 roku i po 19 latach mieli okazję się zemścić.

22 000 a w tym 10 000 oficerów zostało zamordowanych przez żydowskie NKWD w Katyniu.  A kolejnych kilkaset tysięcy Polaków wywieziono na Sybir.

Druga wojna światowa miała charakter  typowo ludobójczy. Hitler współorganizator drugiej wojny światowej przyczynił się do wymordowania 9 milionów  obywateli niemieckich. Natomiast Stalin odpowiedzialny jest za wymordowanie 40 milionów Rosjan przed  i w czasie 2 wojny światowej ale to jest właśnie depopulacja ludzi, program NWO.

Żeby ze zwykłych ludzi zrobić morderców to nie jest taka prosta sprawa. I tak na przykład żołnierze niemieccy żeby mieli większą ochotę mordowania byli szprycowani narkotykami. Także nie tylko Hitler ciągnął kreskę.

Z kolei w rosyjskiej armii stosowana była wódka z pewnością z dodatkami.

 

 

Dowództwo polskie po agresji sowietów 17 września zalecało dla polskiej armii żeby nie stawiali Sowietom oporu czyli tamtejsza władza sprzedała polski naród. Marszałek Rydz śmigły był wówczas jeszcze na terenie Polski i stamtąd wydał dyrektywę nakazuje ogólnie wycofanie na Rumunię i  Węgry. Z sowietami nie walczyć. Chyba w razie natarcia z ich strony albo próby rozbrajania oddziału.

A kto był u steru władzy w drugiej Rzeczypospolitej w 1939 roku? Ignacy Mościcki mason.

Zaraz po wybuchu wojny tak zwany polski rząd uciekł z kraju i zabierając  złoto i zostawiając polski naród, na pastwę agresora niemieckiego i sowieckiego.

Uciekli  do Londynu tam gdzie jest główne siedlisko światowej Masonerii i utworzyli tak zwany polski  rząd na emigracji. Pomimo  paktów militarnych Polski z zachodem nie udzielono nam obiecanej pomocy.

Zachód jak zawsze nas Polaków Słowian oszukiwał.

A jak jest teraz w Polsce? Właściwie to samo. Dalej rządzą Żydzi chazarscy.

Czy to są zdrajcy? Nie to patrioci światowego rządu.

Obecnie rocznica 17 września przez naszą  władzę jest wykorzystywana do podsycania nienawiści do Rosji.

Antonii Macierewicz czyli Izaak Singer powiedział,  że Federacja rosyjska to państwo zbójeckie, bandyckie.

Żydzi chazarscy głównie reprezentant światowego rządu mają plan stworzenia z Polski Judeo Polonii.

Oni traktują Polskę jako swoją ziemię obiecaną. Obecnie sytuacja jest podobna. Iluminaci masoni są władzą ponad narodową i nie dbają  o interesy pojedynczych państw. Lecz o interesy światowego rządu.

To na dzisiaj tyle, dziękuję za uwagę, pozdrawiam Sanjaya

kontakt@jasnastronamocy.info

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
× Napisz na WhatsApp JSM