Artykuł JSM nr 9 – PORADNIK – Jak uzyskać i utrzymać zdrowie – część 1

PORADNIK – Jak uzyskać i utrzymać zdrowie – część 1

Witam, Sanjaya tu Jasna Strona Mocy. Dzisiejszym tematem będzie zdrowie.

Tyle jest książek na temat zdrowia, filmów, suplementów, tego, tego, tego, tamtego, a faktycznie stan naszego społeczeństwa jeśli chodzi o zdrowie idzie tylko w dół. Jak to możliwe?  Niby taka wiedza, taka medycyna, a tu jest ze zdrowiem coraz gorzej, coraz więcej chorób.

Żeby uzyskać zdrowie, utrzymać go należy mieć odpowiednią ku temu wiedzę.

A żeby taką wiedzę zdobyć system, w którym  żyjemy nam tego nie zapewni. Wiedzę musimy zdobyć sami. Sami musimy zadbać o własną edukację na temat zdrowia.

Niestety przyszło nam żyć w systemie lucyferycznym, diabolicznym, czyli w ciemnej strefie mocy, ale jest troszeczkę światełka i z tego światełka możemy skorzystać. Ale żeby skorzystać z niego należy włożyć osobisty wysiłek.

Sama wiedza do nas nie przyjdzie tym bardziej zdrowie. Życie to walka  i o zdrowie i o wiedzę  należy zawalczyć.

Niestety brak tutaj jest kultury poczęcia, wiedzy jak przekazywać  życie. Jesteśmy płodzeni na poziomie poniżej zwierząt. Dawni Słowianie mieli wiedzę na temat kultury poczęcia, to dłuższy temat (nakręciłem na ten temat film).

Zwierzęta są na tym poziomie (na drugim poziomie), kultura poczęcia jest tu (w skali Trzech jest pierwsza, najwyższy poziom), a to co mamy w tym systemie to jest poniżej zwierząt (na najniższym, trzecim, najgorszym poziome).

Problem polega na tym, że tam gdzie nie ma kultury poczęcia z pokolenia na pokolenie, to te pokolenia są coraz słabsze. Rodzice są słabsi, a słabsi rodzice mają słabsze dzieci, a te słabsze dzieci znowu mają słabsze dzieci i to tak jedzie, jedzie w dół.

Obecnie tam nam ściemniają, że średnia życia się wydłużyła to i tamto a faktycznie społeczeństwo jest coraz bardziej schorowane i zdegradowane, czyli rodzimy się już jako degeneraci.

Co wyraz degeneracja oznacza? Że nasz gen jest uszkodzony. Mamy możliwość naprawiania własnych genów i własnego zdrowia tylko trzeba wiedzy i wysiłku. Z roku na rok pojawia się coraz więcej chorób, zwłaszcza chorób dzieci.

Dzieci się rodzą z porażeniami mózgowymi, szybko mają raki, ojojoj ile tam różnych chorób. Nasza lucyferyczna medycyna (formacja militarna), tworzy choroby bo są one potrzebne żeby mieć kasę. Oni nie leczą, podleczają tylko.

Medycyna wymyśla nowe słowa dla różnych chorób bo z roku na rok tych chorób mamy coraz więcej, a niby ta średnia życia idzie bardzo w górę. Samo nazwanie jakiejś choroby jakąś tam nazwą nie załatwia problemu ale tak się wydaje, że jak oni tam nazywają, czerniak, glejak, cukrzyca to, że to już wiadomo o co chodzi. Jak czegoś nie wiedzą to wymyślają jakieś określenie na to.

Choroba to jest po prostu brak energii w jakimś organie.

Po prostu ten organ źle funkcjonuje. Brak energii lub energia jest niezrównoważona. Wystarczy tylko wyrównać tą energię, wprowadzić energią, ożywić magnetyzm, wtedy ten magnetyzm będzie organizm trzymać razem. Ciało, które traci magnetyzm po prostu się rozkłada i żadne lekarstwa nic nie pomoże.

Jest bardzo wiele czynników niszczących nasze zdrowie. Na przykład  toksyczne pożywienie,  głównie te korporacyjne z super marketów, to jest trutka, tam żeby coś wartościowego znaleźć to jest bardzo trudno.

Mamy zatrute również powietrze, z samolotów jakieś tam opryski ciągle nam na głowę zrzucają tzw. Chemitrails.

W kranach mamy coraz bardziej zatrutą wodę. Więcej mamy trutek wokół siebie, pełno tego jest. Więc jeżeli myślimy o zdrowiu warto by poznać te najbardziej szkodliwe czynniki i stopniowo je eliminować. Nie da się od razu wszystkiego  załatwić.

Alkohol, czy to trucizna czy nie? Prawdziwy alkohol w niedużych ilościach  nie jest trucizną  ale prawdziwy, ten alkohol, który jest z fermentacji.

Pradawni Słowianie pili wino własnej produkcji i pili piwo i nie był to napój szkodliwy, a nawet pro zdrowotny. To piwo, które jest sprzedawane w supermarketach jeszcze w tych puszkach aluminiowych to jest jakaś chemia, wstrętna chemia,  która tylko niszczy zdrowie i ogłupia, działa na mózg, także alkohol prawdziwy szlachetny alkohol w niedużych ilościach jest pro zdrowotny. Na bazie dobrego alkoholu  możemy produkować nalewki. Szlachetne zioła zalewać przypuśćmy winem i potem przed posiłkiem trochę się napić.

Człowiek zdrowy ma wiele pragnień, cieszy się życiem.

Człowiek chory bardzo cierpi i ma tylko jedno pragnienie, jak odzyskać zdrowie i kroki kieruje do medycyny, która zabiera mu resztki zdrowia i resztki pieniędzy. Jest wiele wartościowych  informacji na internecie, są też i książki, wystarczy tylko trochę wysiłku i możemy temat ogarnąć.

Z najważniejszych elementów dla uzyskania zdrowia jest oczyszczanie organizmu i tych metod do oczyszczania jest bardzo wiele na różne organy, czy oczyszczanie całościowe.

Organizm który jest przepakowany różnymi toksynami to po prostu sypie się. Kto jaki ma organizm na jakim poziomie najlepiej widać to w czasie upału. Jest upał ktoś jest zanieczyszczony, mocno zanieczyszczony jeszcze tu ma wiaderko gówien, albo dwa to bardzo, bardzo cierpi. Te trutki mu idą do krwi przez mózg i on cały po prostu puchnie i jakiś taki czerwony się robi, natomiast jeżeli osoba jest zdrowa to w taki upał nie robi to na nim większego wrażenia.

My ludzie składamy się z  trzech ciał.

Nam tylko mówią o jednym, że tylko to jest nasze ciało. Dlaczego jest takie duże utożsamianie z ciałem fizycznym? Ponieważ jest tak niska świadomość. Ciało fizyczne jest najniższym ciałem. My ludzie składamy się z 3 ciał. Od dołu ciało fizyczne, wyższe to ciało jest emocjonalne, a najwyższe to jest ciało intelektualne. To są trzy ciała które razem tworzą człowieka.

I teraz jeżeli mamy 3 rodzaje ciał to jest 3 rodzaje zanieczyszczeń i trzy rodzaje chorób i żeby uzyskać zdrowie takie prawdziwe, mocne zdrowie, należy mieć oczyszczone i zdrowe 3 ciała.

Samo oczyszczanie fizycznego ciała i leczenie tylko fizycznego gdzie nie leczy się tych psychicznych  i wyższych dwóch ciał, nie prowadzi do niczego dobrego. Nie ma możliwości uzyskania zdrowia.

Co to są zanieczyszczenia fizyczne? To tutaj sporo się na ten temat wie. Łatwo jest na ten temat zdobyć informację. Teraz weźmiemy ciało emocjonalne, przypuśćmy oglądanie takich filmów, horrorów różnych tak gdzie się zabije, jakichś dramatów tam jest bardzo  negatywna emocja. I taki ktoś kto siedzi przed telewizorem i ogląda takie filmy o nieszczęściu o takich negatywnych emocjach, on karmi swoje ciało emocjonalne i potem jest zatruty. I to potem jemu rzutuje na ciało fizyczne.

Jeżeli mamy zdrowe ciało intelektualne i emocjonalne to ciało fizyczne musi być zdrowe. Nie ma innego wyjścia.

Jeżeli ktoś z byle powodu się złości, ma w sobie dużo nienawiści jak coś tam tego, to znaczy, że jego ciało emocjonalne jest bardzo zanieczyszczone.

Najważniejszym naszym ciałem jest ciało intelektualne.

Zanieczyszczenia intelektualne to są chore idee, czyli głupie myśli destrukcyjne, na czym polega oczyszczanie ciała intelektualnego, na pozbyciu się chorych idei. Idei toksycznych nieprawdziwych.

A żeby móc czegoś takiego dokonać należy poznać podstawowe Prawa Życia. Jest to najtrudniejsze zadanie. Jeżeli zadbamy o zdrowie intelektualne czyli o zdrowe myślenie, to jak  będzie nam łatwo osiągnąć zdrowe emocje i zdrowe ciało.

Tutaj jak się spotykamy i prowadzimy jakieś rozmowy to jeden drugiemu życzy zdrowia ale mam na myśli ciało fizyczne. Nikt nikomu tu nie życzy zdrowego myślenia, a najważniejsze  jest zdrowe myślenie.  A jak mamy zdrowe myślenie to i zdrowe życie i zdrowe wydarzenia wokół nas są.

System, w którym żyjemy stwarza sztuczne warunki życia.

Coraz bardziej odcina nas od natury, a żyjąc w sztucznych warunkach nie ma szans ani na zdrowe myślenie ani na zdrowe emocje i tym bardziej na zdrowe ciało. Chodzi o to żeby w miarę możliwości jak najwięcej mieć kontakt z naturą. W dawniejszych czasach  ludzie pracowali na ziemi. Byli właścicielami ziemi, mieli kontakt z ziemią, z naturą, było czyste powietrze, czysta woda i byli zdrowi. Bardzo takim ważnym czynnikiem prozdrowotnym jest praca na ogródku. Kontakt z ziemią mamy wtedy i ruch i warunki takie w miarę naturalne, trochę ziemi na rękach też jest bardzo dobrze, najlepiej też boso chodzić po ziemi.

Praca w ogrodzie ma jeszcze taki plus, że odstresowywuje, widzimy jak roślinki rosną i mamy swoje zdrowe pożywienie. Te roślinki rosną dla nas, one wiedzą  dla kogo mają służyć.

Kupując nawet rośliny ekologiczne w sklepie nigdy to nie jest to co rośnie w naszym ogródku.

Bardzo ważnym kolejnym elementem dla zdrowia jest posiadanie określonego mocnego celu.

Im ten cel jest wyższy tym lepiej. Weźmy przypuśćmy  takiego emeryta, jeżeli ktoś kończy pracę zawodową i nie ma żadnego wyraźnego celu, żadnego choćby żadnego zamiłowania, bardzo szybko umiera.

Mechanizm jest prosty, jeżeli jest określony cel to mamy energię do osiągnięcia tego celu. A jeżeli już w życiu nie ma celu to już jest niepotrzebny i może umierać.

Ważnym elementem jest trening umysłu, ludzie niektórzy nawet w późnym wieku, którzy mieli taki mocny cel, kształcili swój umysł to w wieku nawet 90 kilku lat jeździli po świecie dawali wykłady i dobrze się czuli. My się składamy z 3 ciał. Jeżeli te dwa, czyli intelektualny i emocjonalny zanikają to następuje śmierć. Te dwa ciała  również potrzebują pokarmu.

Jeśli ktoś  ma w życiu silny cel i silnie do niego dąży, to ma od natury dużo energii na osiąganie tego celu i łatwo mu pokonywać choroby i trudno go zabić.

Kto nie ma w życiu mocnego celu choroby zaraz go dopadają i umiera z byle powodu. Zdobywanie pieniędzy dla samego zdobywania uganianie się za seksem, za przyjemnością, to nie jest to cel właściwy.

To na dzisiaj tyle, dziękuję za uwagę, do usłyszenia, do zobaczenia pozdrawiam Sanjaya.

kontakt@jasnastronamocy.info

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
× Napisz na WhatsApp JSM