Artykuł JSM nr 17 – Marsz NiePodległości – Słowianie-Lehici pod zaborami Watykanu-Niemiec! Piłsudski agent niemiecki!

11 listopada – Marsz Niepodległości, narodowe święto Polaków, czyżby?

A ja uważam, że my jesteśmy pod okupacją głównie watykańską oraz niemiecką, izraelską a i KGB ma tu swoje interesy.

To Watykan jest głównym organizatorem tego show.

My nie jesteśmy Polakami tylko Słowianami – Lehitami.

Przyjrzyjmy się uważnie na fakty. Kto jest organizatorem, komu ta impreza służy i czy naprawdę jesteśmy narodem niepodległym?

Marsz Niepodległości został zainicjowany przez Narodową  Młodzież Wszechpolską  i Obóz Narodowo Radykalny, są to organizacje katolickie czyli watykańskie.

11 listopada jest to święto satanistyczne, masońskie i nieprzypadkowo okupanci na tą imprezę  wybrali akurat ten dzień bo to jest ich święto, dzień ich triumfu nad Słowianami.

Polacy, Słowianie, Lehici w roku 1918 po rozbiorach uzyskali chwilową niepodległość z tym, że nie zupełną bo Watykan był tu cały czas ale jakaś wolność była.

Hitler na pogrzebie Józefa Piłsudskiego

Ikoną niepodległości Polski  i ojcem narodu stał się marszałek Józef Piłsudski, a to agent niemiecki, zdrajca,bliski przyjaciel Hitlera.

Józef Piłsudski dla nas Słowian uczynił wiele złego i zrobił naprawdę dużo żebyśmy byli podlegli.

,, A teraz przechodzimy do roli Piłsudskiego, przecież on jak mógł tak przeszkadzał w obronie Polski, na przykład przez co 3,4 miesięczną zmianę dowództwa frontu wschodniego, mało tego dowódców dywizji kawalerii zawołał piechurów, przecież oni w ogóle nie mieli pojęcia jak walczyć w kawalerii.

 

 

 

 

 

„Piłsudski  w 20 roku tuż przed Bitwą Warszawską jako główny dowódca złożył dymisję i uciekł do swojej kochanki pod Kraków, oczywiście zabrał ciężką artylerię, no bo po co w obronie Warszawy ciężka artyleria, wystarczą same okopy to jak Ruscy wpadną di nich to się tylko ich przysypie i tak dalej i taka jest prawda, więc to raz. Dwa, Piłsudski nie wspomógł w żaden sposób Powstania Śląskiego. Powstanie Śląskie  było w tym samym czasie dokładnie w 20 roku. Nie tylko to, przyszła armia Halela 100 000 doskonale wyposażonego wojska, wyćwiczonego i tak dalej i co Piłsudski zrobił? Do domów rozesłał 50 procent jeszcze przed Bitwą  Warszawską.

Jeszcze w latach 50 jako zaszczyt dla Piłsudskiego podawano, że on był współpracownikiem Lenina, czyli był podwładnym Lenina.” – dr Jerzy Jaśkowski

Mass media kłamią na temat Piłsudskiego. W budach też ściemniają, ponieważ to nie są nasze media tylko niemieckie. A budy kontroluje okupant, czyli Jezuici i gdzie tu mówić o niepodległości?! Czyje media tego władza.

 

Edukacja w Polsce też  nie jest nasza. Okupant to reklamuje, dlatego nie można dowiedzieć się prawdy historycznej.

Najlepszy niewolnik to tak, który nie wie, że jest niewolnikiem!

Dlatego Gebelsowska  propaganda, to znaczy polskie media cały czas trąbią, że jesteśmy wolnymi ludźmi, w wolnym kraju, a faktycznie jesteśmy pod okupacją i to bardzo okrutną.

Media dokonują dezinformacji.  Mass media zrobiły Piłsudskiemu dobry „pijar”, a rzeczywistość jest zupełnie inna.

 

Okupacyjna władza dla swoich agentów czyli na przykład dla Piłsudskiego buduje pomniki, na przykład w Nysie i  z tego są bardzo dumni. Urzędnicy są po prostu ciemni!

Lehici, Słowianie tak zwani Polacy stracili niepodległość w momencie najazdu Rzymu czyli Watykanu na nasze słowiańskie ziemie.  W oficjalnym kalendarzu jest rok chrztu Polski 966 rok 9 przekręcić i mamy 666.

Znak bestii, bo Watykan to bestia. 

A patronem medialnym Marszu Niepodległości jest radio Maryja i telewizja Trwam – tuba propagandowa Watykanu, katolicyzmu.

 

Oni reprezentują głównego okupanta.

My jesteśmy Słowianami, Lehitami. Okupant zniszczył naszą tożsamość, odciął nas od korzeni.

 

To są specjaliści, sataniści od czarnej magii.

 

Nazwali nas Polakami, Polska wywodzi się od wyrazu Po Lahah, czyli jest już po Lahah, czyli już ich nie ma, czyli Polak, Polska jest to nazwa przeklęta. Jeszcze w okresie międzywojennym, my Słowianie mieliśmy pamięć,  że jesteśmy Lahami.

Zaborca sowiecki wyczyścił resztki naszej słowiańskiej tożsamości. A teraz Watykaniści organizują taki show pt. Marsz Niepodległości i to oni są organizatorem tego.

Oni tu wszystko kontrolują całą politykę  tylko się pochowali i wystawili swoje partie polityczne.

Wszystkie partie jedzą im z ręki.

My nie mamy naszych banków to jest wszystko obcy kapitał a Słowianie są eksploatowani i depopulowani.

Swojego przemysłu też nie mamy ale za to mamy długi, których my nie zaciągnęliśmy.

W tak zwanych polskich mediach pieprzą że bezrobocie spada to taka ściema,  że jest lepiej.  Poniekąd wygraliśmy drugą wojnę światową, Niemcy przegrali a tu Polacy, Słowianie pracują za 4 zł  za godzinę – urzędy pracy coś takiego załatwiają, takie niewolnictwo.

Dlaczego mamy tak dużo urzędników, prawie milion, ponieważ to są strażnicy pilnują niewolników.

Gdybyśmy byli naprawdę u siebie to wystarczył by jeden procent z tego czyli około 10 000 urzędników do zarządzania państwem. Urzędnicy to są darmozjady i psy pasterskie do pilnowania stada.

Popatrzcie sobie ile mamy kościołów i klasztorów watykańskich w Polsce, to nie chodzi o żadną duchowość  o żadnego Boga chyba, że o Lucyfera.

To są strażnicy, żołnierze watykańscy, pilnują podbite ziemie i ściągają haracz z podbitego terenu, a te takie słówka: miłość, dobroć, Bóg służy do ogłupiania i hipnozy, zniewalania i robienia z ludzi owiec. Któryś z polityków powiedział, że państwo polskie to fikcja.

W pewnym sensie miał rację bo to kolonia watykańska, a  Polacy, Słowianie to niewolnicy, którzy nawet nie wiedzą, że są pod okupacją.

Wystarczy popatrzyć na prawdziwe nazwiska przywódców państwowych  żeby wiedzieć, że jesteśmy pod  okupacją.

To nie są Słowianie, Lehici, dlatego są tak okrutni i bezwzględni. A ten Aron Duda  już nawet nie nazywa tych ziem Polską tylko Polin, kolejny etap kolonizacji.  Na naszych terenach mamy również armię amerykańską, czy ten rząd pytał się nas o zgodę? Po co jest tu wojsko USA? Oni też nas kolonizują i pilnują tu swoich interesów i mają tu swoje korporacje bo tu cała gra idzie o władzę, o kasę i to wszystko.

Religia to największe, najskuteczniejsze narzędzie socjotechniczne do tworzenia z ludzi niewolników.

Patrzcie, obiecują niebo a kradną ziemię. Watykaniści są największymi posiadaczami ziemi na naszym terenie, to złodzieje i tworzą złe dzieje.

Gdybyśmy byli krajem niepodległym mielibyśmy uczciwe prawo, a to jest prawo morskie, watykańskie, satanistyczne, chroniące interesy okupantów czyli przestępców.

Mnóstwo było afer, czy ktoś z nich poszedł do więzienia?

A jak Kowalski ukradł batonika za 3 zł to ma poważne problemy, a Ci kradną miliardy. Powołują komisję do badania różnych afer a to się ciągnie i ciągnie, komisje tylko biorą pieniądze i na tym się kończy. To jest taki teatr dla gojów, bo tak działa okupant.

 Gdybyśmy byli krajem niepodległym nikt nie zmusiłby nas do toksycznych szczepień i nie mielibyśmy takiej bandyckiej medycyny, która zamiast leczyć to ludzi dobija, to jest taka współczesna święta inkwizycja.

Obowiązkowe szczepienia, prześwietlenie radioaktywne i tak dalej. Gdybyśmy byli krajem niepodległym, to każdy miałby pracę i pożyteczne zajęcie.

Gdybyśmy byli niepodległym krajem nikt by nam  bez naszej wiedzy i bez naszej zgody nie rozpylał nad głowami jakichś syfów biologiczno chemicznych.

Zatajone przed Polakami bogactwa naturalne

Gdybyśmy byli wolnym krajem to moglibyśmy wydobywać nasze bogactwa naturalne i bylibyśmy bardzo bogatym narodem, bo na tym terenie jest bardzo dużo bogactw tylko okupant cały czas blokuje i zrobił z Lehitów, Słowian nędzarzy.

 

 

 

 

Oni chcą tą ziemię przejąć. Oni widzą tu w naszej Lehii swoją ziemię obiecaną.

 

Polskojęzyczne media pokazują pozory normalności, dezinformują i manipulują.

Wmawiają, że jesteśmy wolnymi ludźmi, w wolnym kraju, a rzeczywistość pokazuje coś innego.

Gdyby Słowianie zorientowali się, że są pod wielowarstwową okupacją to w ciągu kilku dni wynosiłby gołymi rękoma okupantów,  a resztę by wygonili.

Problem polega na tym, że Słowianie, Lehici zostali podzieleni, ogłupieni, a dużo z nich kolaboruje z okupantem dla lepszego życia – sprzedali swoją duszę.

Każdy Słowianin, który wspiera Watykan jest zdrajcą.

1989 rok, tak zwana transformacja – komuna przepoczwarzyła się w demokrację talmudyczną. Nastąpił totalny rabunek mienia narodowego. Rozkradli, to była tak zwana prywatyzacja.

Dosłownie rozkradli sprzedali wszystko co się dało.

A teraz sprzedają dzieci, to się nazywa adopcja zagraniczna. Te dzieci trafiają do pedofili, gejów, satanistów, na ołtarz ofiarny, jak również na organy i nigdy do naszego kraju nie wracają, ślad po nich ginie, a tym procederem zajmuje się polski rząd. Najwięcej dzieci trafia do Włoch, do Watykanu aż 70 % na drugim miejscu jest USA i gdzie tu niepodległość, wolność? To tylko taki teatr dla gojów.

Gdybyśmy byli wolnym krajem, to w naszych szkołach byłaby wartościowa edukacja, która przygotowałaby młodzież do życia a faktycznie są to budy, które ryją beret młodzieży i programują na niewolników.

Gdybyśmy byli wolnym krajem to w naszych szkołach uczyli by prawdziwej historii o naszych korzeniach, a to co jest to uczą nas jakichś bzdur żydowsko chrześcijańskich jednocześnie uczą darwinizmu, heliocentryzmu, materializmu i z tego wychodzi gender, Halloween i inne zboczenia.

Mam nadzieję, że kiedyś przyjdzie czas, że my Słowianie, Lehici będziemy mogli zorganizować prawdziwy Marsz Niepodległości i świętować wygnanie okupantów z naszej lehickiej ziemi.

 

Póki będą tu kościoły Rzymsko Katolickie czyli oddziały Watykanu nigdy na tych terenach nie będzie dobrze.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
× Napisz na WhatsApp JSM