Dodaj komentarz

10 komentarzy do "Ciemne Siły☠? syczą na JSM‼ część 1 – Dlaczego❓ Bo nic więcej nie potrafią"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Barmir
Gość
Youtube usunął ten film. Agentura się boi. Eter to Inteligentny agent. Jego próby zniesławienia Sanjayi legły w gruzach. Eter podaje fałszywe informacje co do Sanjayi. Jestem drugim asystentem Sanjayi i wiem bardzo dużo w temacie życiorysu Sanjayi. Ten chytry lis i ściemniacz już i tak nic nie ugra, a prawa życia dadzą mu w kość. A co do Ezodres tv, to jest ezopsychiatryk. To są opętańcy którzy nie czują posiadania własnego Ja. Gadać i syczeć na Sanjaye to potrafią ale niczego wartościowego nie powiedzą. Puszczają pustą paplaninę która nie ma sensu. Im Youtube na to pozwala, a kiedy Sanjaya się… Czytaj więcej »
iksde
Gość

ezodres jeszcze nie jest tak popularny albo mu nie zgłaszają i dlatego nie usuwają. mówi że robicie rytualne orgie chłopcy

kotekiipsotek
Gość

No ciekawe czy sanyaj ma dziecioki/bekarty czy jak to zwal 😉
Testy na ojcostwo chyba sa proste i dosc tanie w dzisiejszych czasach 😉

Witomysł
Gość

@kotekiipsotek opętańcu, jest zasadnicza różnica pomiędzy dzieckiem a bękartem. Dzieci w dzisiejszych czasach jest bardzo mało, rodzą się w kulturze poczęcia w małżeństwach gdzie nie uprawiają sexu. Reszta to bękarty, wyniki wpadek i opętanego sexu.

kotekiipsotek
Gość

znaczy sanyaja tez bekart? ;D
bo watpie w kulture jego poczecia, Twoja tez 🙂
Chyba ze masz dowod i 6 swiadkow? 😛

kotekiipsotek
Gość

A.. jeszcze odniose sie do filmiku
Rozwleczony strasznie i sporo nie na temat.
MIlar kokoszka sie musial naciac chyba sporo hihi.
krulu trzymaj sie tematow w filmach beda krotsze i lepsze 😉

Mysłomir
Gość

Tak atakuje agentura , że ludzi po Jasnej stronie mocy jest coraz więcej. Dobra robota agenci ciemniaki.

Jedrek
Gość

Eterowi proponuje przylaczenie sie do prawej, jasnej strony, warto by bylo dla niego, bo obecne jego praktyki korzysci mu nie przynosily, nie przynosza I nie przyniosa nigdy. Zyskalby gdyby dzialal dla jasnosci, a tak sam sobie chlop dolek kopie.

Ratorias upadek Artoriasa
Gość
Ezodresiarze to ciemniogród Eter repti ich zaczarował bo repti mają dobrze gadane i pisane , a oni i ta ezodresiara się nimi podniecają jakby był bogiem i że się z nim spotkają , a on na zlocie ich wyśmiewał i negował. Jeszcze przyczynili się do niszczenia JSM , a za to będą mieli kary. Mówią źle o JSM a ta wiedza nie jest przeciwko nim , tylko by im pomogła od czyszczenia flaków , sportów , wyjścia z filarów cmentarnych do poznawania tajemnica Logosa i wyższych centr naszego organizmu. Ezodresiarze to nie są repti to są ciemniaki opętane fałszywym Ja… Czytaj więcej »
wpDiscuz