Dodaj komentarz

13 komentarzy do "Ciemne Siły Szykują się do wojny‼ Szczyt w Warszawie o Iranie i Bliskim Wschodzie – Analiza Piotr Budzeń – część 1"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Pawel
Gość

Witam. Jakoś nie wiem czemu ale nie pasujesz mi do nauk JSM . Oto moje zastrzeżenia… 1) jeśli ludzki umysł programuje się na to co widzi, więc programujesz ludzi do wojny!!!! A gdzie logika i wolny umys. Jeśli ktoś uwierzy w wojnę będzie ją miał. 2)z tego co wiem opierasz się na informacjach z mediów więc, teraz logika kto wie że media to propaganda i ja powtarza jest tuba propagandy!!!!!! Sanyaja uczy logiki , i samodzielnego myślenia a ja tego u ciebie nie widzę!!!!!!

Pawel
Gość

Witam.. Sanyaja jesteś człowiekiem o jasnym umyśle czy nie lepiej pokazać ludzia że polityka i komentarze takich pseldo analityków zatruwaja ludzia życie!! Człowiek na politykę nie ma wpływu a na swoje życie tak, i na życiu powinna być koncetracia!!!!

Pawel
Gość

Jak najbardziej jestem za tym co ludzia pokazujesz. Wspieram to co robisz i wspierał będę. Teraz widzę że nie potrzebnie to zrobiłem bo jakiś dziwny atak na Twoją osobę się tu dziś zaczol

Pawel
Gość

Właśnie zobaczyłem i zrozumiałem jak ważna jest samokontrola!!!! Otworzyłem furtkę i już jest ktoś kto próbuje ewangelizowac trupem na krzyżu!!!ale to jest nauczka na wszystkich jak to dziala

XXX
Gość

Nie podoba mi się ten P. Budzeń ( o ile to jego prawdziwe nazwisko). Weszłam na jego profil FB – i co widzę? pokazuje palcami znak jednego oka (symbol przynależności do wiadomo kogo), dość przerażające twarze powykrzywiane w tle. Gość ubrany często na czarno (jak nie z wierzchu to pod spodem, czarny musi być), twarz trochę straszna (blada w czarnej oprawie włosów). Może i mówi trochę prawdy, ale Sanjayo, przyjrzyj się mu uważnie.

Pawel
Gość

Rób co chcesz, lub róbta co chceta to satanizm!!!! Tu żyjesz według praw!!! Praw Logosu. Zakończymy temat. Ja nauczyciela mam jednego, ma na imię Sanyaja. Zegnam

Michał Orlikowski
Gość

.

Wanda
Gość

Witam JSM zróbcie film o tym degenerackim rytuale. https://youtu.be/tGHdoplDFXk Szataniści przechodzą ludzkie pojęcie, a cmentarniaki śpią i śpią i się bawią itp. Wielkie dzięki za wiedzę. Pozdrawiam JSM

Pawel
Gość

Słowianie mieli swojch Bogów,i dobrze o tym wiedzieli. Nie potrzebowali żadnej religi ani tego trupa na krzyżu. Watykan wtargnol tu podstępem i zaczol ewangelizowac. Jednym z Bogów Słowian Był PERUN!!!!

Shatsoo Yanky
Gość

Perun do demon???
A nie zauważasz analogii Chrystusa do Peruna?
Może dzieli Was tylko kwestia nazewnictwa? Podpowiem, że wszystkie systemy wierzeń religijnych powstały na bazie prawd o prawach naturalnych znanych wszystkim starożytnym ludom a najwyraźniej zupełnie nieznanych Tobie. I nie dziwi mnie to, gdyż są one Tobie zabrane byś mógł toczyć bezpłodne dysputy i podkręcał się a tym samym marnotrawił czas i energię. Sądzę, a wręcz jestem pewien, że nie tędy droga.
Cały hermetyzm jest w każdej religii. Kontempluj to.
Sanjaya wie o czym mówi. Jeśli będziesz dociekliwym uczniem – sam dojdziesz do tego wniosku,
Korzystaj.
Pozdrawiam :))

Pawel
Gość

Pokaż tekst gdzie nazwałem kogoś protestantem

Pawel
Gość

A czy w życiu nie chodzi o to by łapać za słowa i pokazać że to manipulacja. Logika. Prawa Życia. Boski logos

wpDiscuz