Dodaj komentarz

3 komentarzy do "Czym jest Prawda❓ część 1‼ Wiedza tajemna"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Bogumił
Gość

Doskonałe podsumowanie cmentarniaków. Ciekawy temat Diogenesa. Kilkanaście lat prania mózgu w szkołach robi swoje u ludziów.

Sanjaja heliocentryzm zepsuł nam kalendarz. Przez to astrologia współczesna odbiega od wedy. Juljusz – JULAY OCTOBER tez od władcy rzymu nie pamietam jak sie zwał.

Bogumił
Gość

“ptolemejski punkt początku gwiazdozbioru Barana jest fatalnie przesunięty, bo przestano uwzględniać precesję i przesuwanie ekliptyki względem równika niebieskiego. Może to dawać duże rozbieżności i powoduje, że system staje się coraz mniej naukowy a coraz bardziej rozmija się z wedyjskim oryginałem!”

Bogumił
Gość

położenie znaków zodiaku, odpowiadało mniej więcej rozmieszczeniu poszczególnych gwiazdozbiorów. Na skutek powolnego pochylania się osi Ziemi, licząc pozycję zodiaku od Słońca względem Ziemi, występuje jego przesunięcie o około 1/60 stopnia rocznie. Aktualnie względny, ruchomy, zachodni zodiak tropikalny jest przesunięty względem stałego o około 23 stopnie. Stwarza to możliwość, różnego rozmieszczenia planet w zodiaku syderycznym i zachodnim.

wpDiscuz