Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Witomysł
Witomysł
2 lat temu

Dziękuję Sanjayi za powrót i dalsze przekazywanie wiedzy. Tak jak przewidziałem z początkiem pandemii (można mój komentarz zobaczyć w filmie “Era JSM”) Jasna Strona Mocy nabrała mocy. Sanjaya jest mędrem i jak ktoś ma ludzką duszę to wyłapie co jest prawdą na tej planszy. Żadna agentura nie przeszkodzi JSM.

Wanda
Wanda
2 lat temu
Reply to  Witomysł

Otóż to słowem w samo sedno. Ja dzięki wiedzy z JSM w czasie tej pandemii uświadomiłam sobie, że wiedza z JSM jest jedyna i to była dla mnie najlepsza decyzja w życiu aby podążać drogą zgodnie z JSM. Nie jest łatwo, bo wiedza jest bardzo trudna, wiele pracy trzeba włożyć np w takie oczyszczanie wątroby (przede mną 7 oczyszczanie), ale warto zawalczyć o lepsze życie.
Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za wiedzę. Dziś jestem szanującą się żeńszczyną, a nie nierządnicą jak kiedyś.

Agata D
Agata D
2 lat temu

Dziękuję Sanjaya za twoją cenną wiedzę , wydaję mi się że JSM nie jest jeszcze tak bardzo doceniane, wielu uważa waszą wiedzę za teorie spiskowe ,a jak zaczyna im się fakty przedstawiać czarno na białym to mówią że dureń , tak mocno śpią.Ale co się dziwić taki mają program wgrany i ciężko takiej owieczce wytłumaczyć na jakim świcie żyją , na szczęście jest jakiś mały procent ludzi którzy chcą godnie żyć , walczyć o lepszą jakość życia , uczyć się o otaczającym nas świecie , poznawać prawdę bo prawda człowieka wyzwoli , czekałam przez parę lat na JSM i takiego… Czytaj więcej »