Dodaj komentarz

4 komentarzy do "Dowody na Płaską Ziemię Heliocentryzm to oszustwo jakich wiele. Czy wiesz na jakiej ziemi żyjesz? cz.3"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Słowianin
Gość

Zgadzam się z tym filmem. A tak szczerze to muszę przyznać, że kilka razy niewiele brakowało, a bym dał się nabrać na tzw. heliocentryzm. Na szczęście swój rozum mam i dostrzegłem w porę, że to ściema. Aktualnie jestem płaskoziemcem, czyli uważam, że Ziemia jest realnego kształcu, czyli płaska, a nie kulista, jak nam tzw. “nauka wpaja.

Astom
Gość
Kilka dni temu w radiu zet podano taką informację że polscy naukowcy w dużym stopniu przyczynią się do zbudowania pierwszej na świecie >>kosmicznej śmieciarki<<. Jej działanie ma polegać na wyłapywaniu kosmicznych śmieci i strącaniu ich w atmosferę ziemską, w której to śmieci te po prostu się spalą 🙂 Kosmiczna śmieciarka ma powstać za 3 lata a jej koszt to jedynie 60 mln dolarów. Śmieszne że mówią o przepełnieniu ziemskiej atmosfery śmieciami i konieczności budowania śmieciarki ale jakoś nie ma problemu z wystrzeliwaniem kolejnych rakiet z coraz to nowocześniejszymi satelitami czy teleskopami. Na filmach nasa ze stacji kosmicznej nie widać żeby… Czytaj więcej »
Ksysimir
Gość

Cieszę się i BARDZO jestem Wam wdzięczny, że wspomnieliście w tej cennej twórczości o Niebocentryzmie. Jest to bardzo ważne dla mnie. Rozumiem i szanuje ludzi o poglądzie Płaskiej Ziemi, gdyż są częścią Tych co się budzą z tego MATRIXa. Jednak zauważyłem też, że SYSTEM jakby chcąc ukryć tę wiedzę o “NC” usilnie zasypał internet masą filmów na temat “PZ”? I dlatego to mi nie daje spokoju, aż po dziś dzień, bo czuję, jakby coś świadomie było chowane przed Nami i to na naszych oczach.

Paweł
Gość

to jak to jest, że jeśli słońce lata sobie nad tym dyskiem płaskim to jak wytłumaczyć to, że zachodzi? bo na tych symulacjach płaskiego dysku nie wygląda jakby zachodziło

wpDiscuz