Subscribe
Powiadom o
guest

5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bogumił
Bogumił
5 lat temu

Niedawno zrozumiałem 1 prawo Logosu. Trzeba trochę czasu aby je DOBRZE zrozumieć. Teraz biore na warsztat 2 prawo zgodności. Czeka mnie sporo przemyśleń.

Bogumił
Bogumił
5 lat temu

Wibracje już po części rozumiem biegunowość i przyczyne skutek – to już z moich poprzednich źródeł książkowych zrozumiałem. Najtrudniejsze dla mnie to prawo zgodności i Rodzaju.

Bogumił
Bogumił
5 lat temu

swoja droga ostatnio zastanawiałem sie jak zastąpić to obrzydliwe słowo ANAL LOGIĘ lub ANAL LIZE, porównanie zamias analnej logiki i rozważanie poznawanie zapoznanie się zamiast lizac anal

Bogumił
Bogumił
5 lat temu

Sanjaya.. mało powiedziałes o prawie zgodności.. w rozwinięciu idziesz w kierunku biegunowości. Może prawo zgodności polega własnie na tym że wszystkie elementy w życiu powinny byc jak trybiki w zegarku które sie zazębiają i powoduje to prawidłową pracę maszyny ludzkiej. A gdy pojawiają sie elementy niezgodne zarówno w kwestii żywności jak i osoby która jest niezgodna z twoimi przekonaniami wtedy maszyna się zaciera. Czy nie na tym polega prawo zgodności?

Nagraj odcinek o prawie RODZAJU jak znajdziesz chwilę interesujące jest

Bogumił
Bogumił
5 lat temu

Podsumuję Prawo zgodności. Wszystko w życiu człowieka świadomego jest zgodne – wtedy tworzy idealny zestaw obiektów oraz osobowości wokół siebie który współgra z jego dążeniami celami ideologią. Wszystko co przeciwne zakłóca procesy rozwoju w tym człowieku. Dlatego prawo Zgodności jest na 2 miejscu bo to drugie pod względem ważności prawo. Zgodność odwołuje się także do prawa pierwszego. Gdyż wszystko co mentalne musi być ze sobą zgodne aby maszyna ludzka miała szansę stać się człowiekiem. Wszystko co nie zgodne w umyśle zakłóca proces myślenia co za tym idzie brak działania lub działanie na szkodę dla istoty. Właśnie zrozumiałem 2 prawo logosu.… Czytaj więcej »

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
× Napisz na WhatsApp JSM