Dodaj komentarz

8 komentarzy do "Jak działa gadzi gen Agent Marczyński – były hetman JSM"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Mirdusz
Gość

Ciekaw jestem jakie rozwiązania na leprze życie przygotował swoim podwładnym były hetman Marczyński ,w jego głosie jest tylko jedno,zniszczyć a później pustka i otchłań, ukrywał się tak długo, czerpał najwyższą wi
edzę,nie brał udziału w akcjach ulotkowych,to jest zachowanie nie godne ,najśmieszniejsze jest to że będzie rządził grupą będąc nie na swoim terenie,poza granicami państwa.

Astom
Gość

Piękna walka z agenturą i jak zawsze wygrana przez JSM, to cieszy. Brawa dla wojowników i podziękowania dla Artoriasa, który kiedyś w komentarzach na yt polecił mi książkę dzięki której zacząłem skuteczniej odpierać ataki demonów (2filar).
Miałem przeczucie że będzie z niego wojownik i nie pomyliłem się.

Artorias
Gość

Nie ma problemu. Jasna strona mocy nabierze mocy niedługo muszę połamać jednego demona ostatniego którego mam. Pozdrawiam

Grzybor
Gość

Grzybor

Mirdusz
Gość
Dzisiaj wiem,że ta bitwa była dla Nas po to aby poznać pułapki Dolnego bieguna,w tej całej grze czarnym hetmanem okazała się być Marwena(wena śmierci) która do końca została na polu bitwy,grupa dolnobiegunowa nawet nie miała porządnego wodza, A.Marczyński(pseudonim Jędrula)uciekł z pola bitwy pozostawiając za sobą smród, dziwie się że chciał obcej żonie wręczyć kwiaty,to bardzo podejrzane,w nagraniu przedstawionym przez Sanjayę,Jędrula mówi, zacytuję,,ja bym nie kłamał,,czyli wciąż okłamuje wszystkich,nawet sam siebie,wiem jedno, nie przejdzie mu to płazem, JSM każdego dnia rośnie w siłę dzięki takim doświadczeniom,Król Sanjaya nie ma sobie równych,to była czysta przyjemność brać udział w walce u boku Króla.
ewa
Gość
dzień dobry! chce podziękować, że porusza pan temat seksualności na swoim kanale. Kiedy mnie atakują, że ja jestem nienormalna bo nie mam żadnego “kurwiszcza” między nogami odsyłam ich tutaj i jakoś temat ten do mnie nie wraca. A to jest bardzo męczące tłumaczyć bezustannie że seks mnie nie interesuje szczególnie bytom które są w tym temacie pozbawione chłonności informacji. Chciałbym pana zainteresować tematem chorób wenerycznych a w szczególności krętka bladego. Może zdecyduje się pan uświadomić szczególnie młodzież że ta choroba powoduje niepełnosprawność u dzieci i wiele innych choró. Może przestaną płodzić jak opętani niepełnosprawne istoty. w większości teorie które pan… Czytaj więcej »
wpDiscuz