Dodaj komentarz

6 komentarzy do "Epidemia ☣Koronawirus ☠ Depopulacja rozpoczęta! NWO ‼ Muzyka JSM ANTYREPTI Wygania demony Wykonanie i kompozycja Władca Lehji Sanjaya"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Witomysł
Gość

To straszne co tam się dzieje. Według was są plany wprowadzenia tego w naszym kraju?

Zbohjed
Gość

Ogłoszono, że szczepionka powinna być za 18 miesięcy. Celem jest rozwiązanie tego (wkrótce) globalnego problemu przez utworzenie światowego rządu do 2030 r.. nie zdają sobie tylko sprawy, że Ci, co to robią w następnym wcieleniu będą po stronie ciemiężonych, ale chyba zabrnęli już za daleko by się wycofać.

Darek
Gość

Jakie straszne? Jestem w Chinach od grudnia. Przyglądam się wszystkiemu z bliska. Które państwo na świecie byłoby stać na tak szeroko zakrojoną akcję od strony organizacyjno-logistycznej? Chodzi przede wszystkim o ochronę życia. Na Zachodzie i tak wielu siedzi “okopanych” w swoich mieszkaniach. Dla Chińczyków to wyzwanie, bo bardzo lubią towarzyskie spotkania.
A zmiany na Ziemi i tak są nieuniknione. Wg mnie kierunek jaki wybrali zwolennicy NWO jest mroczny. Bo co z tego, że schowają się do bunkrów. Obejrzyjcie sobie “Wehikuł czasu”. Życie i tak przetrwa.

Zbohjed
Gość

Antidotum na wirusa jest “neodyna”
(nie pozwala namnażać się temu wirusowi w organiźmie człowieka),
jest w:
– korze kruszyny pospolitej,
– kłączu rdestowca japońskiego,
– aloesie,
– szczawiu.

Zbohjed
Gość

“EMODYNA” – przepraszam za pomyłkę

wpDiscuz