Dodaj komentarz

6 komentarzy do "Filary cmentarne (mięsożerstwo, heliocentryzm) to droga do piekła Część 2 – Piekło istnieje +18"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Jedrek
Gość

Te urywki z uboju to niektorym ludziom bym pokazal. Wygodne cwoki boja sie odstawic jedzenie trupa bo wg nich energia im spadnie. A co do czosnku, jedno z moich ulubionych wazyw, zjadam prawie codziennie, nie jestem jednak pewien gdzie sa moje granice w kwestii czosnek-watroba.

Bogumił z Łodzi
Gość

Bardzo dobry materiał zwłaszcza o tym mięsie, szkoda że 30 lat temu takiego nie było.

Bogumił
Gość

Większość ludzi to nie cmętarniacy – to debile, Nic do nich nie dociera. Nie maja rozumu ani grama. Można im przedstawic “na tacy” informacje a oni dalej swoje, jełopy bezmózgie. Wczoraj przechodziłem obok kościoła i zrozumiałem o czym jest zdanie o “żywej oferze dla boga” te pustaki w kościele nie załapały najwyraźniej że ksiądz właśnie ich poświęcił na ofiare dla jego boga wynikało to ze słów kazania, oczywiście wychwalił też franciszka. Żenada jak żyć wśród takich jełopów?

Tomek
Gość
MI pomaga świadomość, że gdzieś tam dalej jest taki Bogumił – a nawet więcej niż jeden – który myśli i czuje podobnie jak ja. Poza tym gdy mnie dopada konkretna złość na brak logiki/wrażliwości innych wolę wtedy podziękować za wszystkich ludzi i sytuacje, które doprowadziły mnie do tego, że jestem kim jestem – bo kiedyś też częściowo przecież byłem jakimś tam typem cmentarniaka – bo tak nas wychowuje system. Skupiam się na tym, że zawsze ktoś może być wyżej ode mnie, może być silniejszy, mądrzejszy, mieć ostrzejsze zmysły – i wg jego skali ja mogę być “cmentarniakiem” – pomimo, że… Czytaj więcej »
Wanda
Gość

Witajcie JSM!!! Od 15 lat nie jem wołowiny i wieporzowiny , a od 2.5 roku jestem wegę. Wybaczcie pierwszy minuty z uboju i STOP, nie dam rady dalej oglądać. Pierwszy film, którego nie wysłuchałam do końca. Te obrazy z ubojni są ponad moje emocje. Wybaczcie. Pozdrowienia dla JSM.

Artorias
Gość

Tak mocnego filmu nigdy nie widziałem dlatego go nie oglądałem 2 raz a zawsze oglądam i tak sobie pomyślałem że ci rzeźnicy mają tak niską karmę że jakbym ja im podrzynał gardła a zrobił bym to z przyjemnością bo to do nich czuję do tych rzeźników to nie dostałbym negatywnej karmy a nawet nagrodę od górnego bieguna takich ludzi mógłbym zabijać przepraszam za słowa prawdy !

wpDiscuz