Dodaj komentarz

5 komentarzy do "Jezus to reptilianin‼ Stworzyły go gady‼"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Andrzej
Gość

Katolicy wierzą w Jezusa i modlą się do niego, bo mają złudne przekonanie, że będzie im przez to lżej w życiu. Twierdzą, że doświadczają różnych cierpień bo Jezus też był człowiekiem i cierpiał na krzyżu, więc oni też muszą cierpieć.

Krzysztof
Gość

miszczu istnial ktos taki jak Inaros poczytaj sobie.. to pierwowzor miszczu ;-))))

Krzysztof
Gość
miszczu Jezus nie ma nic wspolnego z zadna religia, a ten Anioł Jezus nie przyszedl z ich upadlych aniolow strony; pamietaj ze z nauk uniwersalnych Jezusa (z Boga zrodla wszystkiego zaczerpnietych) nic nie zostalo poza przykazniem Miłości – zapomnialesje wymienic? Dlaczego? Bo zagarneli wszystko i stworzyli swoja repti hehe religie tylko ze to nie ma nic wspolnego z JEzusem zrozumiales? repti to Jahwe demon sadysta semickie nasienie ; ale dykcje i nastroj umiesz wporadzic oczywiscie dla tych co powinni zglosic sie na terapie do psychologa co najmniej ;-); ogolnie opierasz sie na poszlakach nie dotyczacych JEzusa, on tu nie zawinil,… Czytaj więcej »
Artorias
Gość

Bardzo dobry film dzięki nauczycielowi Królowi Lehji Sanjayi. Wyszedłem z tej matrycy i mogę się cieszyć życiem i skupiać lepiej na sobie i zwoju swojego umysłu i ciała. Pozdrawiam Centralę JSM.

wpDiscuz