Subscribe
Powiadom o
guest

6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Andrzej
Andrzej
5 lat temu

Katolicy wierzą w Jezusa i modlą się do niego, bo mają złudne przekonanie, że będzie im przez to lżej w życiu. Twierdzą, że doświadczają różnych cierpień bo Jezus też był człowiekiem i cierpiał na krzyżu, więc oni też muszą cierpieć.

Krzysztof
Krzysztof
5 lat temu

miszczu istnial ktos taki jak Inaros poczytaj sobie.. to pierwowzor miszczu ;-))))

Artur
Artur
2 lat temu
Reply to  Krzysztof

Ta postać istniała historycznie ale pod innym imieniem Artur Lalak pięknie to wszystko wykłada.
Nie mogli zniszczyć pamięci o bohaterze słowiańskim to zrobili z niego swojego Boga !

Krzysztof
Krzysztof
5 lat temu

miszczu Jezus nie ma nic wspolnego z zadna religia, a ten Anioł Jezus nie przyszedl z ich upadlych aniolow strony; pamietaj ze z nauk uniwersalnych Jezusa (z Boga zrodla wszystkiego zaczerpnietych) nic nie zostalo poza przykazniem Miłości – zapomnialesje wymienic? Dlaczego? Bo zagarneli wszystko i stworzyli swoja repti hehe religie tylko ze to nie ma nic wspolnego z JEzusem zrozumiales? repti to Jahwe demon sadysta semickie nasienie ; ale dykcje i nastroj umiesz wporadzic oczywiscie dla tych co powinni zglosic sie na terapie do psychologa co najmniej ;-); ogolnie opierasz sie na poszlakach nie dotyczacych JEzusa, on tu nie zawinil,… Czytaj więcej »

Artorias
Artorias
5 lat temu

Bardzo dobry film dzięki nauczycielowi Królowi Lehji Sanjayi. Wyszedłem z tej matrycy i mogę się cieszyć życiem i skupiać lepiej na sobie i zwoju swojego umysłu i ciała. Pozdrawiam Centralę JSM.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
× Napisz na WhatsApp JSM