KABARET ONI ŻYJĄ Śmierć i pogrzeb Pawła Adamowicza PRZEKAŻ DALEJ POLACY SŁOWIANIE MAJĄ PRAWO WIEDZIEĆ CO SIĘ TU NAPRAWDĘ DZIEJE!

Aby oglądać filmy JSM przez portal VK, zarejestruj się na www.vk.com

 

Dodaj komentarz

12 komentarzy do "KABARET ONI ŻYJĄ Śmierć i pogrzeb Pawła Adamowicza PRZEKAŻ DALEJ POLACY SŁOWIANIE MAJĄ PRAWO WIEDZIEĆ CO SIĘ TU NAPRAWDĘ DZIEJE!"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Łukasz
Gość
Nie w temacie ale opowiem o kuzynie który się spowiadał, otóż kuzyn nie spowiadał się ze wszystkich grzechów bo jest ateistą ale zrobił teatrzyk ze względu na rodzinę nie wiedział jaki grzech wyznać to pomyślał żę powie o tym że na msze św. nie chodzi. A ksiądz był bardzo agresywny i wypytywał się go dla czego – podniesiony głos i złość oraz wywiad. Chłop ma 35 lat a musi odpowiadać na takie głupoty. Kapłan że na mszy siętej nawiązuje się relacje z Bogiem i to jest ważne do pogłębienia relacji z nim – kolejna głupawka. Z mojego wywiadu klechy trzęsą… Czytaj więcej »
Wanda
Gość

JSM dawno nie wiedziałam tak dobrego filmu!!! Jesteście jedyni na tych ziemiach!!! Dzięki Wam, dzisiaj od 2 lat moja wiedza się pogłębia oraz ja wyzbyłam się filarów cmentarnych i s taram się jak tylko mogę przekazywać wiedzę dalej, choć nie jest to łatwe. Demony walczą o duszę cmentarniaków. Czasy ciemnych się się powoli kończą, a nadchodzą PO WOLI czasy JSM!!! Pozdrawiam JSM

PiotrR
Gość

To jest niesamowity kabaret… Ale, że oni mówicie z tego Smoleńska wszyscy żyją ??? Ale by były jaja… Teraz wydaje się to logiczne. Gdzie by dali swoich zabić? Zliwkidować KK i Chazarię. Dlaczego na historii uczą o historii Polski od 966 i chrztu Polski? Nigdy nie słyszałem niczego o Lehistanie, nigdy! Dzicz, rybołóstwo, a tam już Frankowie, tam już Starożytny Rzym, a tu jakieś dzikusy! Specjalnie, żeby poczucie poniżenia zaKODować w umysłach

Zbigniew
Gość

bo oni od dawna piszą fałszywą historię

Mirdusz
Gość

Sanjaya wraz z asystentemi zrobili dużo pracy aby to powstało,to jest mistrzostwo świata, Sanjaya pokazuje to czego w telawizji nie zobaczysz, mnóstwo wiedzy przekazanej w 40 minutowym kabarecie,który nie ryje po berecie,gratulacje dla Sanjayi i centrali.

Izabela
Gość
dokonały scenariusz. dziękuję za Waszą pracę. dziękuję za wiedzę. dziękuję za Waszą odwagę. branżę filmową znam na wylot – między innymi sceny masowe przy udziale statystów. tam gdzie inni widzą cmentarniackie wydarzenia ja widzę aranżowane ustawki zgodne ze “sztuką” filmową. osoby w żałobie również słabo zagrały, nie otrzymały instrukcji aby oddychać ustami, bo w obliczu tragedii i smutku, nawet gdy nie płaczą – mają zatkane zatoki poprzez wcześniejsze szlochy. mają również otarte nosy, których nie uda się skutecznie przykryć makijażem, takie osoby są odwodnione, mają spierzchnięte usta, opuchnięte powieki – tu nic podobnego nie widzimy. naturalnym zachowaniem matki jest trzymanie… Czytaj więcej »
Sylwia
Gość

Sanyaja jesteś wielki. Za to że nie dałeś się przekupic za to że jesteś weganin em. Ale powiedz coś o Bogu. Skoro chrześcijaństwo jest źle. Apropos filmiku goje są głupie wystarczyło im pochować trumnę. Żeby tepaki uwierzyli. Ja zaraz po pseudo śmierci tego pajaca oglądałam wydarzenia. Tam prowadzili tego niby zamachowca. Przez chwilę pomyślałam że prowadzą innego gościa, inna sylwetka. Myslalam że pomylili matarialy. Powiedziałam sobie to inny facet. Acha filmik który rozeslalam już w messenger nie może być wyświetlany. Usunieto

wpDiscuz