Dodaj komentarz

10 komentarzy do "Kolejne ataki Ciemnych Sił a JSM nabiera MOCY!"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Witomysł
Gość
Witam wszystkich po Jasnej Stronie Mocy. Królu Lehj Sanjaya, wstawiam się tutaj w obronie chorążego Krakowskiego Miro. Z moich obserwacji od dłuższego czasu wynika, że Miro jest nadal po stronie JSM, przystąpił na niego atak potężnego demona 2 filaru cmentarnego. Jak wszyscy wiemy to nie jest łatwy demon do wygonienia. Sam mam problemy z biorobocicą opętaną tym demonem i nawet mając wiedzę, ciężko jest z tym walczyć. Sam Król dobrze wie jak działają ciemne siły. Mówię to Ja Janusz Nosacz, który kiedyś był opetany 5-cioma filarami i wieloma demonami, a teraz dzięki naukom króla nie mam już żadnego filara i… Czytaj więcej »
Witomysł
Gość
Ja nie mam facebooka i nie mam wglądu na czat JSM (dlatego bardzo mi się spodobała idea forum JSM ale wiadomo że facebook ma szersze zasięgi i dla rozpowszechniania idei JSM trzeba korzystać z narzędzi nawet jeśli stworzyli je masoni) W takim razie przyjmuję z pokorą decyzję Sanjayi, On jako Król Lehj i założyciel Jasnej Stony Mocy zna wszystkich, ma wiedzę i mądrość. Ja jeszcze czasami zachowuję się impulsywnie, nie mam takiej wiedzy i mocy jak Sanjaya. Trzeba pamiętać, że Sanjaya jest Ojcem JSM i do póki nie ma swojego zastępcy, tylko On może decydować o dalszym losie JSM i… Czytaj więcej »
Astom
Gość

Takie triki z dodawaniem lub blokowaniem komuś energii działają, doświadczyłem tego na sobie świadomie szukając pomocy ale nieświadomie u ciemnych sił. Przestrzegam przed panią Anią Mikulską i Aronem Jasnowidzem.

bogoslaw
Gość

Wielki Szacunek Krolu -Zycze Wytrwalosci Tobie I Twoim Spartanom!-Gadzi Gen z Ssssssssssssykiem-Podkulil Ogon!!!-Brawo!!!

Barblo
Gość
Co do oduczycieli to osoby negatywne które niszczą umiejętnie młodzierz, czasami nie umiejętnie. Więc tych którzymają wyższą świadomość niszczą dają słabe oceny lub pały a przygłupów wywyższają – lepsze oceny. Nie zwracają na przerwach co się dzieje wiem z opowiadania, jeden opętaniec przewrócił dziewczynkę na wózku inwalidzkim – dziecko płakało i było poobijane a nauczycielki – 2 weszły do klasy jak to zobaczyły i udawały że nie widzą. Znęcanie się przygłupów nad grzecznymi i mądrymi dziećmi w klasie i na przerwie – nauczycielki widziały choć udają że nie widzą. Większość nauczycieli teraz to osoby mocno negatywne i służą systemowi –… Czytaj więcej »
Artorias
Gość
Ja najwięcej nacierpiałem się w cmentarnej budzie. Tam mnie zdegradowali i wprowadzili mi filary bo ojciec i matka mnie trzymali z dala od 2 filara. Gady na lekcjach religii , biologii ciągle coś kręcili. Jeden gad z religii okupacyjnej mówił że bóg stworzył świat w 7 dni drugi oduczyciel gad mówił ze ileś tam miliardów lat co do sekundy z wybuchu nic. Wybór jak między kiłą a rzeżączką ,te gady mi tam wprowadzali 2 filar bo miałem wtedy bardzo dużo energii witalnej i oduczycielom się nie podobało że zadawałem niewygodne pytanie i byłem ciekawy otaczającego mnie świata to kroili mi… Czytaj więcej »
bogoslaw
Gość

BRAWO WITOMYSL!!!

wpDiscuz