PILNE! Aktualności z kraju i ze Świata – 12.03,2020 – Odcinek 12 – KORONAWIRUS – 1000 ludzi w Warszawie zarażonych – W MASS MEDIACH O TYM SIĘ NIE DOWIECIE – WŁOCHY UMIERAJĄ!


Dodaj komentarz

2 komentarzy do "PILNE! Aktualności z kraju i ze Świata – 12.03,2020 – Odcinek 12 – KORONAWIRUS – 1000 ludzi w Warszawie zarażonych – W MASS MEDIACH O TYM SIĘ NIE DOWIECIE – WŁOCHY UMIERAJĄ!"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Zbohjed
Gość
Wszystkie testy pozytywne – bo tak ma być, ten wirus jest od dawna i każdy może go mieć, tylko, że jest w tzw. homeostazie, równowadze w organiźmie, nie robi szkód i się nie mnoży niepotrzebnie. Okłamano nas – to Bechamp miał rację, a nie Pasteur – w sprawie chorób. Strach blokuje wszystkie procesy w organiźmie – dlatego małe dzieci, które nie nauczyły się jeszcze bać nie umierają na koronawirusa, bo nie zaburzają homeostazy zgodnie z 1 prawem logosu. Sytuacja jest tak poważna, że trzeba by było zastanowić się nad wprowadzeniem kolejnego filaru cmentarnego “Pasteurowskie rozumienie chorób”, dzięki któremu wszystkim można… Czytaj więcej »
Zbohjed
Gość

Przypominam, że główny ekspert wirusowy uspokajał na kanale “onet rano” i powiedział, że Pasteurowi powinno się postawić pomnik, a my mamy do czynienia z niezwykle inteligentnymi i przebiegłymi ludźmi – pacjent 0 ma przecież 66 lat, a logo WHO i ONZ zawiera płaską Ziemię, a nad moim terenem w ubiegłym tygodniu też latał śmigłowiec i też tak nisko jak nad Saperską i to zdarzyło się po raz pierwszy w ogóle.
Pozdrawiam wszystkich pijących skołę.

wpDiscuz