Dodaj komentarz

5 komentarzy do "Co Polak ma? A czego nie ma?"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Ela
Gość

Jak widzę Polaków w maseczkach, to mi się płakać chce na widok wyznawców tej głupoty… Oni nawet nie wiedzą, że to symboliczny znak zakneblowania ust. Jeśli ktoś się boi wirusa, to niech sobie nosi, nawet może z domu nie wychodzić, ale dlaczego wszystkim się to narzuca? Podobnie ze szczepionką.
Polak nie ma wolnego wyboru, który gwarantowałby mu godność. Nawet nie ma bladego pojęcia co to jest godność…
I najgorsze, że większość nie wie, że o tym nie wie.

Tomi
Gość

To są covidioci 😉

ujawnie
Gość

Widzę, że troll tomeknieormek z sandefjord w formie. Znowu pisze sam ze sobą na damskich nickach i sam sobie odpisuje. Wlazł tu za mną bo inwigiluje moją sieć i poinfekował urządzenia mojej rodziny. On mi pisał na nicku podziargany, że jest ze służb. Specjalnie wlazłem na tą stronę ponieważ nikt tu od dawna nie pisał komentarzy, chciałem zobaczyć czy wejdzie za mna ten Tomciu2015 i jest, wlazł.

gandzikgandzialfo
Gość

Są różni ludzie, jedni lubią bawić się w stalker w sieci bo im dano jakieś pozwolenia

prawda
Gość

Łysy troll tomeknieromek z tatuażem na szyi zawsze lubi pisać z kobiecego nicka i męskiego do siebie. Myśli psychopata tomeknieromek z sandefjord że jak napisze z kilku nicków to zmyli ludzi i będzie bardziej wiarygodny. Zazwyczaj i kobiecy nick i ten drugi co z nim pisze to jedna i ta sama osoba, ten psychol tomeknieromek.

wpDiscuz