Dodaj komentarz

6 komentarzy do "Powrót Armila Jarocha – Diabłologia – Prawa Życia – część 1"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Artorias
Gość

Ciemne siły się boją JSM i blokują strony na yt czeka ich kara za to , uwiarygadniają że Sanjaya jest z 3 poziomu i nie wiedzą co mają z nim zrobić , bo nic nie mogą , zostaną usunięci jak robactwo za karę co robią Jasnej Stronie Mocy

SchOinKi
Gość

Dobrze Cie znów widzieć przyjacielu. Kazda wygrana bitwa wzmacnia. Pozdro

tomek
Gość

usuneli Jsm15 dzbany z yt

Astom
Gość

Miło się ciebie słucha i tego co masz do powiedzenia Jaroch, fajnie że wróciłeś pokazując demonom że nie będą mieli z tobą łatwo. Pozdrówki.

Tomir
Gość
Każdy Słowianin, zwłaszcza ten co pamięta jeszcze, jak powinno smakować jedzenie, dobrze wie o co chodzi. Mieszkając w Anglii, właściwe jedyne miejsca gdzie mogę zjeść np. jabłko to polski sklep, w którym jedzenie jedzie bezposrednio z Polski. Co ciekawe – w dobrym polskim sklepie coraz częściej widuje się Anglików – tych bardziej świadomych. Poza tym, nie wiem jak w Polsce – ale na zachodzie weganizm rozrasta się w ekspresowym tempie. Sanjaya – jeśli uznasz to za istotne – czy mógłbyś kiedyś rozwinać temat marchewki, pietruszki i inncyh roślin popularnie uznawanych za korzystne – a w rzeczywistości szkodliwych? Co do pietruszki… Czytaj więcej »
wpDiscuz