Dodaj komentarz

21 komentarzy do "Wiadomości – Aktualności – INFO JSM"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Tomas
Gość

Stary dobry Sanjaya, dużo dobrych informacji w tym odcinku.
Pozdrawiam

Mirdusz
Gość

Dziękuję Tobie Sanjaya za opiekę nad moją najmłodszą côrką Nadią, dziękuję za to że zostałem wyróżniony, to wiele dla mnie znaczy,dziękuję że prostujesz moją życiową drogę do szczęścia, pragnę także podziękować wszystkim tym, ktorzy tworzą mocną grupę Jasnej Strony Mocy,pozdrawia Mirdusz.

jamir
Gość

bardzo ładnie wszystko wiadomo co u was i co dalej ,
fajny ten film bo można odczuć że masz nawet taką potrzebę mówienia prawdy a to bardzo dobrze nastraja itd.

dziękuje i pozdrawiam

XXX
Gość

Pozdrawiam JSM. Od lat oglądam JSM i w większości spraw zgadzam się zupełnie. Co jednak jeżeli moja wiedza i doświadczenie niektórych rzeczy nie pozwalają mi przyjąć, chyba że “na wiarę”?? Naprawdę chcę, aby ktoś rozwiał moje wątpliwości, ale przeważnie spotykam się z negacją, zamilczeniem lub odrzuceniem. Myślę, że ustosunkowanie się do wątpliwości innych ludzi, wysunięcie mocnych argumentów na te wątpliwości wzmocniłoby siłę oddziaływania JSM i przyciągnęło wartościowych ludzi, których postawa “nie, bo nie” zniechęca. JSM potrzebuje dobrych wartościowych ludzi, bo niestety widać że z tym trochę słabo.

Władysław
Gość

Serdecznie pozdrawiam Króla i Asystentów,bardzo wiele dobrych informacji prosto ze stolicy Lehji moja dusza promienieje ze szczęścia i radości,w ostatni piątek dotarł do mnie pakiet z ulotkami do Hamburga dbam o to aby i tutaj rozprzestrzeniała się wieść o JSM.
Serdecznie pozdrawiam wszystkich ludzi zaangażowanych w działalność Jasnej Strony Mocy.

Astom
Gość

Dziękuję za film, miło wiedzieć jakie to dzieje mają miejsce w Centrali JSM. Trzymam kciuki za Assana i Barmira i życzę im skutecznego pokonania demonów i szybkiego powrotu do JSM. Apropo opętań to mam do Sanjayi prośbę o opracowanie poradnika dla opętanych przez demony. Na swoim przykładzie wiem jak ciężko jest wyjść chociażby z drugiego filara cmentarnego a są jeszcze różne nałogi i fałszywe ego. Myślę że byłoby to bardzo pomocne dla walczących w tej kwestii. Pozdrowienia dla wszystkich z Jasnej Strony Mocy.

Robert
Gość

Wiedza, ktora podaje Sanjaya daje lepsze i godne zycie – niecmentarne. Mozna sie o tym przekonac uzywajac jej i przekazujac dalej.
Dziekuje
Pozdrawiam

Zdzislaw
Gość

Witam JSM. Jest taki portal jak WordPress.opolczyk.com mowiacy o slowianszczyznie,falszywych flagach itp.ktory czytam z zainteresowaniem,gdyz wydaje mi sie,ze ma podobne wyobrazenia,moze i cele z JSM ale chcialbym uslyszec od Sanjaji co o tym on sadzi .pozdrawiam

Mateusz
Gość
Dobrze wiedzieć co w centrali się dzieje,czekałem na tego typu informacje I byłem przekonany że wkrótce pojawi się jakieś info.Dziekuje tobie Sanjaya za wiedze którą przekazujesz gdyby nie Ty dalej babralibyśmy się w tym cmentarniackim życiu.Wraz z moimi bliskimi znajomymi słuchamy Ciebie i wspólnie dyskutujemy I przekazujemy sobie wiedzę i na szczęście wokół mnie jest coraz więcej świadomych ludzi którzy po mału budzą się z głębokiego snu.Wspolczuje tym którzy nie mogą podzielić się wiedzą z najbliższymi Ale,głowa do góry I probujcie dalej tylko małymi kroczkami po trochu ta wiedzę im programować tak samo jak system programuje nas od małego więc… Czytaj więcej »
bogoslaw
Gość

Nie Szastajcie Tym Slowem Cmetarniak-Bo My Wszyscy Po-Po-Po-Woli-Wyczolgujemy Sie z Tamtad-Cmetarz-Wbijany Byl Nam Mieczem od Pokolen.!!!

Slawomir
Gość

Cmentarniak dobre slowo na obudzenie sie.

bogoslaw
Gość

Od samewgo Poczatku Nie podobalo mi sie Namawianie Asana do Klamswa! I Ty Krolu Przyklepales mu w pewnym momecie! Wyszlo na moje!!!!-Serdeczne Pozdrowienia.!!!

bogoslaw
Gość

Szkoda Barmira -Jest Swietnym Kompozytorem-W Tym Kierunku Powinien Sie Rozwijac!!!-Pachnace Kwiaty Sa Tego Przykladem!!!-Nie Wspomne O GONITWIE=Z KROLEM!!!-Szkoda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Igor
Gość

bardzo fajnie ,skrótowo podane informacje ( zawsze chcemy wiedzieć co u Was)…taki DTV:) JSM ,myślę, że powinien być nagrywany cyklicznie ,przykładowo raz na miesiąc bądź kwartał… dziękujemy za przekazywaną nam wiedzę…serdeczne pozdrowienia Agnigor

Bogumił
Gość

Barmira wyczułem na początku. Sanjaja doceniaj Miłara bardziej,daj mu więcej swobody przy wypowiedziach,bo chłopak jest dobry,ale ty często nie dajesz mu się wypowiedzieć na zlotach

Pawel
Gość

Witam. Według mnie ulotka by przyniosła skutek musi trochę zaszkokowac, pobudzić ciekawości i zainteresowanie o czym jest. W świecie materialnym ludzie różnie reagują na ludzi, komuś się można nie spodobać a masz dobre checi i nie osiągniesz celu… Ja poszedł bym w stronę ulotki i na ulotce napisu że trup na krzyżu to fikcja i napis Jasna STERONA Mocy walczy z okupantem. Ulotka musi budzić ciekawość i po szczegóły powinno się wejść na stronę JSM i tam powinna być skierowana główna informacja

wpDiscuz