Dodaj komentarz

7 komentarzy do "Propagowanie opętań – Wahadełka Psychiatryk ezoteryczny"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Witomysł
Gość
W 100% zgadzam się z Sanjaya co do działania wahadełka. Kiedyś jak nie znałem jeszcze dobrze praw życia i JSM (zaczynałem oglądać Sanjaye ale nie wiedziałem o czym mówi) i byłem zagubiony, próbowałem tej egzoterycznej ściemy i korzystałem z wahadełka, ba nawet zbudowałem swój deparchator według wskazań Marka Podleckiego. Raz wahadełko pokazało mi avatar Sanjayi jak wyzywa wulgarnymi słowami, a potem nagle zostałem pozbawiony wszystkiej energii, padłem na podłogę i ledwo oddychałem. Jak już doszedłem do siebie wyrzuciłem od razu to urządzenie na śmieci. Teraz wiem, że to demon się objawił i podszywał pod Sanjaye, żeby mnie wyssać z energii… Czytaj więcej »
pawel
Gość

warto słuchać sanjaya. naprawde dobre spostrzeżenia.

Barblo
Gość

A może jakiś filmik o słowiańskich imionach czyli jak je tworzyć aby zmienić sobie imię na godne. Król Sanjaya na pewno zna się na temacie a i temat jest bezpieczny – niekontrowersyjny i nie wzbudzający agresji. Mało jest tych imion a te które słyszeliśmy nie zawsze mogą nam odpowiadać.

Artur
Gość

Sanjaya masz rację co do tych wahadełek ,ze to biznes ale Aron przecież nie uzywa wahadełka i jest dobrym jasnowidzem taka prawda a ponadto doznał przebudzenia duchowego to coś oznacza w końcu

Deparchator
Gość

Oj szykuje się wojna w astralu z Panem Markiem

11rtyu
Gość

Dobrze was odwiedzić ! ?

wpDiscuz