Dodaj komentarz

5 komentarzy do "Przekazywać wiedzę czy nie przekazywać PRAWA ŻYCIA"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
WUUN
Gość

A więc tak, Sanjaya często atakuje religie, a sam jest guru pewnego rodzaju sekty religjinej (w USA jest wielu takich), no bo tak, jaka jest definicja religii: jest to system wierzeń i praktyk, określający relację między różnie pojmowaną sferą sacrum (logos w tym przypadku) i sferą boską a społeczeństwem, grupą lub jednostką(JSMowcy). Więc jak to jest, atakujesz religie a sam jesteś guru takiej sekty jakby rodzimowierczej. Często atakujesz Chrześcjiaństwo jako religię, a rodzimowierstwa już nie, wręcz je chwalisz, a przecież wiadomo, żę to jest jedna z religii. Podaj mi jakieś kontrargumenty na to, co napisałem.

Mateusz
Gość

Trzeba najpierw rozróżnić sekty górno(JSM) i te dolno biegnuowe(kościół) a następnie zacząć od znaczenia słowa sekta.Sanjaya dużo o tym mówił…

WUUN
Gość

Nie mają argumentów??? Mają bardzo dużo argumentów, tylko nie chcesz ich słuchać, tylko wyzywasz ich od agentów. Odpowiedz chociażby na moje, to będzie już cud.

Prawit.
Gość

Podpowiem Ci ją sam należę do sekty JSM i to najlepsze Co Mnie w Życiu spotkało. I Sanjaya nie kłam że jest guru tylko pisz ze jest Królem!!!!!

sanjaya wyruhaj mnie
Gość

kurwaaaa zesralem sie w gacie

wpDiscuz