Subscribe
Powiadom o
guest

5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
WUUN
WUUN
4 lat temu

A więc tak, Sanjaya często atakuje religie, a sam jest guru pewnego rodzaju sekty religjinej (w USA jest wielu takich), no bo tak, jaka jest definicja religii: jest to system wierzeń i praktyk, określający relację między różnie pojmowaną sferą sacrum (logos w tym przypadku) i sferą boską a społeczeństwem, grupą lub jednostką(JSMowcy). Więc jak to jest, atakujesz religie a sam jesteś guru takiej sekty jakby rodzimowierczej. Często atakujesz Chrześcjiaństwo jako religię, a rodzimowierstwa już nie, wręcz je chwalisz, a przecież wiadomo, żę to jest jedna z religii. Podaj mi jakieś kontrargumenty na to, co napisałem.

Mateusz
Mateusz
4 lat temu
Reply to  WUUN

Trzeba najpierw rozróżnić sekty górno(JSM) i te dolno biegnuowe(kościół) a następnie zacząć od znaczenia słowa sekta.Sanjaya dużo o tym mówił…

WUUN
WUUN
4 lat temu

Nie mają argumentów??? Mają bardzo dużo argumentów, tylko nie chcesz ich słuchać, tylko wyzywasz ich od agentów. Odpowiedz chociażby na moje, to będzie już cud.

Prawit.
Prawit.
4 lat temu

Podpowiem Ci ją sam należę do sekty JSM i to najlepsze Co Mnie w Życiu spotkało. I Sanjaya nie kłam że jest guru tylko pisz ze jest Królem!!!!!

sanjaya wyruhaj mnie
sanjaya wyruhaj mnie
4 lat temu

kurwaaaa zesralem sie w gacie

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
× Napisz na WhatsApp JSM