Subscribe
Powiadom o
guest

6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
weddar
weddar
1 miesiąc temu

A przypadkiem żeńskim odpowiednikiem maga nie jest wiedźma, wiedź-ma, ma wiedzę ? Skoro ojciec i reszta typów ma odpowiedniki dwóch płci to czemu nie mag i majster ? Żeńskim odpowiednikiem majstra mogłaby być kucharka a maga wiedźma. Pozdrawiam z Krakowa.

Oleg
Oleg
1 miesiąc temu

Dobre pytanie weddar, o to samo chciałem zapytać.

Oleg
Oleg
1 miesiąc temu

Czy żeby wzrastać, piąć się do góry, to trzeba po kolei od dołu, przejść w swoim życiu przez wszystkie typy ludzkie, zarówno w dolnym jak i górnym biegunie?

Weddar
Weddar
1 miesiąc temu
Reply to  Oleg

Myślę że w jakimś sensie tak. Popatrz od dołu. Rodzimy się jako niemowlęta cały czas śpimy i jemy nie mamy potrzeby walki i rozwoju-jesteśmy jak zomniaki. Potem okres dziecięcy, cały czas zabawa, dzięki której dzieci uczą się współpracy i je rozwija.-typ imprezownika. Następnie okres nastoletni-uczymy się walki o swoje czy to o lepsze oceny czy rywalizację-amazon. Potem przychodzi okres szukania dziewczyny w życiu. Nie ma w tym z definicji nic złego i dolnibiegunowego. Ale nastolatek , nawet godnie żyjący będzie początkowo patrzyl tylko zewnętrznie na kobiety i nie będzie rozumiał czym jest miłość. Potem okres nauki zawodu czy studii. Nabieramy… Czytaj więcej »

Last edited 1 miesiąc temu by Weddar
Weddar
Weddar
1 miesiąc temu

Co do typów zabraklo jeszcze wspomnienia dolnego bieguna ojca i majstra. Dla ojca będzie to macho a dla majstra pracoholik

tomi
tomi
27 dni temu

Zombie Nation – Kernkraft 400 – przykład programowania na zombiaków

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
× Napisz na WhatsApp JSM