RAZEM PRACA IDZIE SZYBKO I SKUTECZNIE – DRUŻYNA JSM W OGRODZIE‼Dziś mamy wsparcie, Tymir z Tychów Posłaniec JSM z Chorągwi Krakowskiej. Dzisiaj chwasty poniosły sromotną klęskę. Nasz ogród ma być piękny i płodny. Warto mieć własne pożywienie i być jak najdalej od korporacyjnych trutek. Wspólna praca łączy i daje wiele radości. Odbudowujemy Lehje, pradawni Słowianie byli mistrzami uprawy ziemi.
Dzisiaj był taki upał, prawie 30 stopni C, na Słońcu 60, cmentarniacy bardzo narzekali i chowali się w cieniu, a to jest okazja żeby się napocić i się wygrzać.
Król Sanjaya korzysta z okazji, że jest upadł, grubo się ubrał i robi sobie terapię – sauna w ruchu. Moc sama nie przyjdzie trzeba o nią zawalczyć, a puchary i medale czekają.
A tutaj wspólny posiłek, coś co daje siłę, pożywienie, coś co ożywia i wszystko z naszego ogródka. Spożywamy pracę naszych rąk i dzięki temu, to bardziej smakuje i ożywia nasze ciała: ziemniaczki, koperek, sałata lodowa, rzodkiewka, niby taka drobnostka a tak cieszy. Bo największą radość daje to co samemu się wypracowuje.
Nasze warzywa są tylko dla naszych ludzi, Hetmanów, Posłańców, Asystentów, nie można ich kupić za żadną kasę.
Wartość dożywczą i energetyczną, smakową, poznali Ci, którzy mieli przyjemność spożywania naszych warzyw i owoców.
Zakładajcie swoje ogródki i uczcie się sztuki ogrodniczej, to daje zdrowie, radość, satysfakcję i moc.
Życie cmentarników jest smutne nawet tych bardzo kasiastych.
Pozdrowienia z Centrali JSM
Jasna Strona Mocy nabiera MOCY!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mietek
Mietek
5 lat temu

Smutne, że tak ryzykuje udarem. Pozazdrościć pozytywnego nastawienia, ale ubieranie się ciężko i ciemno na słońcu w upał w połączeniu jeszcze z ciężką pracą niestety może okazać się pewnego dnia zabójcze. Mam szczerą nadzieję, że woda jest spożywana w odpowiednio zwiększonej ilości, choć i to nie załatwi sprawy elektrolitów.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
× Napisz na WhatsApp JSM