Dodaj komentarz

28 komentarzy do "Kim są downy❓Tajemnica rozwiązana‼ Historie prawdziwe‼"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Astom
Gość

Kilka lat temu w jednym z filmów arona jasnowidza usłyszałem że downy to przewspaniałe i przecudowne dzieci kryształowe, że maja piękne dusze, często pochodzą z innych planet a ich zadaniem tu na Ziemi jest nauczyć ludzi miłości do bliźniego i opiekuńczości. Takie to bajeczki lęgną się w ezoteryce. Mocny film Sanjaya, oby więcej takich. Pozdrawiam

Pingu
Gość

Tzw. ,,starseeds”, czyli np. dzieci Indygo i temu podobne były nazwami stworzonymi dla dzieci z różnymi chorobami aby czuły się specjalne. Także ziarnko prawdy w tym jrst

Olgierd
Gość

Czy dwa przykłady przedstawione w filmie są dostateczna podstawa logiczną do wnioskowania o wszystkich przypadkach zespołu Downa?

Arowit
Gość

Nie wszystkie ale zapewne większość jest

Artorias
Gość

Cała prawda o tych demonach opętują słabe ciała a jak ktoś rodzi się downem to jest przekleństwo za jedzenie świniny i demom już ma nad takim Cymą prawie w pełni kontrolę to już jest jak w tym filmie Omen. Pozdrawiam Centralę JSM.

Mojmir
Gość

Kiedyś ziomek z pracy powiedział mi , że jak by mu się urodził down To by przebral w ubranko dla psa i poszedł uśpić do weterynarza ..wtedy myślałem.,Że jest jebniety, a tak naprawdę był bardziej swiadomy ode mnie ?

Mojmir
Gość

Litość to zbrodnia. …kto da się dymać ten będzie dymany

Łukasz
Gość

Co mają takie durne kobiety w psychice, że się dają grzmocić downowi? Ręce opadają…

Zbyszko
Gość

Witamy Króla Lehji Sanjayę i Centralę JSM. Nareszcie problem został nazwany po imieniu . Zrobiłeś to Królu w mistrzowski sposób opierając się wiedzy i faktach. Burzysz kolejne zaszczepione nam programy rozjaśniając umysły gotowych na przyjęcie wiedzy prawdziwej i za to Cię kochamy Dziękujemy i Pozdrawiamy Jola i Zbyszko

yerry
Gość
Sanjaya rozszyfrowałeś downów jako osobny gatunek człekopodobny. Dlaczego zatem rodzą się w rodzinach innego gatunku i to raczej jak twierdzisz wśród osobników gatunku ludzkiego o wysokiej inteligencji(lekarze, architekci,itp). Przecież ludzie mają potomstwo ludzkie, psy psie, a downy powinni mieć downowate. Czyli jacy rodzice, takie potomstwo. Znam wiele rodzin , które masowo jedzą od pokoleń świninę ( w dodatku nie są jakoś specjalnie grubi), a downów w tych rodzinach nie ma. Zatem na jakiej zasadzie gatunek downa różny od ludzkiego rodzi się w rodzinach ludzkich? A jakie potomstwo mają pary downów? Druga sprawa: Gdzie umieścić w klasyfikacji dzik, świnia, zombie, cmentarniak,… Czytaj więcej »
Kamil
Gość

Dokładnie pomyślałem tak samo. Ludzie jak i zwierzęta nie rodzą osobników innego gatunku, chyba, że o czymś nie wiem 🙂 Domyślam się, żę niby jedzenie świni miałoby zmieniać dna człowieka tak mocno, że rodzi potomstwo o innym gatunku? Tylko tak to mielibyśmy na planszy ludziokrowy, ludziopsy, ludziokurczaki itd… Powiesz, że tylko świnia ma DNA mocno podobne do ludzkiego i to dlatego ma tak silny wpływ – nie wiem. Poza tym ocenianie ok 60 000 ludzi na podstawie kilku poznanych jest raczej mało wiarygodne.

A N
Gość
Dobrze, to dlaczego w związkach kazirodczych rodziły się dałniki? Nie jest to wszak wiedza tajemna, mówią nawet o tym w budach. Ogólnie w naszej zbiorowej świadomości jest zakorzenione to, że kanibalizm jest zły i ma ogromny na nas wpływ. Jak są filmy o kanibalach to zawsze one są zdeformowane, splugawione. Osoby jedzące wieprzowinę też z czasem wyglądają na splugawione. Jedzą zwierzę, którego organy używają do transplantacji. Nie brzydzi Cię na samą myśl, że miałbyś zjeść wątróbkę albo inny organ ludzki? Bo to jest to samo. Poza tym, ile wieprzowiny jedzą te rodziny, o których piszesz? Bo ja też znam ludzi,… Czytaj więcej »
essy
Gość

Downy mają inną liczbę chromosomów od ludzi, a więc to inny gatunek.

janusz bogusz
Gość

Mimo, że cenię Sanjaye, to w pełni się z tobą zgadzam. Pewnie teraz wypiszą mnie z grupy. Ale prawda, to prawda od bardzo dawna. Pozdrawiam

Bronimir
Gość

Kolejny przełomowy i otwierający oczy materiał. Dziękuję Sanjaya !

krysmir
Gość

Mam w rodzinie downa. To jest syn szwagierki. Nie potrafi mówić, ale wszystko rozumie i jest bardzo inteligentny i wredny – złośliwy :). Jego ojciec od zawsze jadł i nadal je dużo świńskiego mięsa (golonki to podstawa). Dużo prawdy w tym filmie.

Malgorzata
Gość

Teraz duzo rzeczy mi sie wyjasniło, poukładało…

Michał
Gość

Ciekawe wyjaśnienie. Skąd według JSM bierze się upośledzenie umysłowe, autyzm, kalectwo, głuchota, ślepota i inne niepełnosprawności? Proszę, żebyście wyjaśnili szczegółowo po kolei każdą z wymienionych.

Monika Potocka
Gość

GENIALNE ODKRYCIE !!! Sanjaya MASZ RACJE !!!
Down, to WIRUS który powstaje przy określonych warunkach i w konkretnym miejscu !
Implementacja tego wirusa, to KARMA !!!
ten wirus powoduje, że zamiast człowieka powstaje byt człekopodobny ….
Byt który jwest połaczony z demonami.
ja bym dodała jeszcze że downy to byty przez które demony wysysaja ludzka energie.

Sanjaya dzieki za odkrycie !!!!

Joanna
Gość

Z związku kazirodczego rodzą się właśnie dzieci z Zespołem Downa, mysle ze od zawsze kazdy slyszal ze ten gen pochodzi wlasnie z dawnych dziejow jesli rodzice, lub rodzienstwo mieli ze soba potomstwo.. przeklestwo.. glownie z Skandynawii(dzie bylo malo ludzi).. Co ciekawe zespol Downa maja rowniez zwierzeta i tutaj mozna zaczac nowa dyskusje, bo te zwierzaki bywaja czasami roslinozerni. Nie mam pojecia co o Tym myslec.

Astom
Gość

A twoja mądrość zwala z nóg.

rick
Gość

jest ten film czy nie jest? czy trzeba sie rejestrować na tym serwisie VK.COM? czy tam został film skasowany czy jest?

Franatyk
Gość

16:44 cyt.:”…jakieś filmy obejrzał i bzdury opowiadał…”, trudno się nie zgodzić… pełno takich wszędzie :>

Lancelot
Gość

Przeszczepy narządów ze świni dokonywano już ponad 40 lat temu. A jak człowiek ma się ruszać, to dlaczego ten pajac siedzi i pierdziuli?

wpDiscuz