Dodaj komentarz

26 komentarzy do "Kim są downy❓Tajemnica rozwiązana‼ Historie prawdziwe‼"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Astom
Gość

Kilka lat temu w jednym z filmów arona jasnowidza usłyszałem że downy to przewspaniałe i przecudowne dzieci kryształowe, że maja piękne dusze, często pochodzą z innych planet a ich zadaniem tu na Ziemi jest nauczyć ludzi miłości do bliźniego i opiekuńczości. Takie to bajeczki lęgną się w ezoteryce. Mocny film Sanjaya, oby więcej takich. Pozdrawiam

Pingu
Gość

Tzw. ,,starseeds”, czyli np. dzieci Indygo i temu podobne były nazwami stworzonymi dla dzieci z różnymi chorobami aby czuły się specjalne. Także ziarnko prawdy w tym jrst

Olgierd
Gość

Czy dwa przykłady przedstawione w filmie są dostateczna podstawa logiczną do wnioskowania o wszystkich przypadkach zespołu Downa?

Arowit
Gość

Nie wszystkie ale zapewne większość jest

Artorias
Gość

Cała prawda o tych demonach opętują słabe ciała a jak ktoś rodzi się downem to jest przekleństwo za jedzenie świniny i demom już ma nad takim Cymą prawie w pełni kontrolę to już jest jak w tym filmie Omen. Pozdrawiam Centralę JSM.

Mojmir
Gość

Kiedyś ziomek z pracy powiedział mi , że jak by mu się urodził down To by przebral w ubranko dla psa i poszedł uśpić do weterynarza ..wtedy myślałem.,Że jest jebniety, a tak naprawdę był bardziej swiadomy ode mnie ?

Mojmir
Gość

Litość to zbrodnia. …kto da się dymać ten będzie dymany

Łukasz
Gość

Co mają takie durne kobiety w psychice, że się dają grzmocić downowi? Ręce opadają…

Zbyszko
Gość

Witamy Króla Lehji Sanjayę i Centralę JSM. Nareszcie problem został nazwany po imieniu . Zrobiłeś to Królu w mistrzowski sposób opierając się wiedzy i faktach. Burzysz kolejne zaszczepione nam programy rozjaśniając umysły gotowych na przyjęcie wiedzy prawdziwej i za to Cię kochamy Dziękujemy i Pozdrawiamy Jola i Zbyszko

yerry
Gość
Sanjaya rozszyfrowałeś downów jako osobny gatunek człekopodobny. Dlaczego zatem rodzą się w rodzinach innego gatunku i to raczej jak twierdzisz wśród osobników gatunku ludzkiego o wysokiej inteligencji(lekarze, architekci,itp). Przecież ludzie mają potomstwo ludzkie, psy psie, a downy powinni mieć downowate. Czyli jacy rodzice, takie potomstwo. Znam wiele rodzin , które masowo jedzą od pokoleń świninę ( w dodatku nie są jakoś specjalnie grubi), a downów w tych rodzinach nie ma. Zatem na jakiej zasadzie gatunek downa różny od ludzkiego rodzi się w rodzinach ludzkich? A jakie potomstwo mają pary downów? Druga sprawa: Gdzie umieścić w klasyfikacji dzik, świnia, zombie, cmentarniak,… Czytaj więcej »
Kamil
Gość

Dokładnie pomyślałem tak samo. Ludzie jak i zwierzęta nie rodzą osobników innego gatunku, chyba, że o czymś nie wiem 🙂 Domyślam się, żę niby jedzenie świni miałoby zmieniać dna człowieka tak mocno, że rodzi potomstwo o innym gatunku? Tylko tak to mielibyśmy na planszy ludziokrowy, ludziopsy, ludziokurczaki itd… Powiesz, że tylko świnia ma DNA mocno podobne do ludzkiego i to dlatego ma tak silny wpływ – nie wiem. Poza tym ocenianie ok 60 000 ludzi na podstawie kilku poznanych jest raczej mało wiarygodne.

janusz bogusz
Gość

Mimo, że cenię Sanjaye, to w pełni się z tobą zgadzam. Pewnie teraz wypiszą mnie z grupy. Ale prawda, to prawda od bardzo dawna. Pozdrawiam

Bronimir
Gość

Kolejny przełomowy i otwierający oczy materiał. Dziękuję Sanjaya !

krysmir
Gość

Mam w rodzinie downa. To jest syn szwagierki. Nie potrafi mówić, ale wszystko rozumie i jest bardzo inteligentny i wredny – złośliwy :). Jego ojciec od zawsze jadł i nadal je dużo świńskiego mięsa (golonki to podstawa). Dużo prawdy w tym filmie.

Malgorzata
Gość

Teraz duzo rzeczy mi sie wyjasniło, poukładało…

Michał
Gość

Ciekawe wyjaśnienie. Skąd według JSM bierze się upośledzenie umysłowe, autyzm, kalectwo, głuchota, ślepota i inne niepełnosprawności? Proszę, żebyście wyjaśnili szczegółowo po kolei każdą z wymienionych.

Monika Potocka
Gość

GENIALNE ODKRYCIE !!! Sanjaya MASZ RACJE !!!
Down, to WIRUS który powstaje przy określonych warunkach i w konkretnym miejscu !
Implementacja tego wirusa, to KARMA !!!
ten wirus powoduje, że zamiast człowieka powstaje byt człekopodobny ….
Byt który jwest połaczony z demonami.
ja bym dodała jeszcze że downy to byty przez które demony wysysaja ludzka energie.

Sanjaya dzieki za odkrycie !!!!

Joanna
Gość

Z związku kazirodczego rodzą się właśnie dzieci z Zespołem Downa, mysle ze od zawsze kazdy slyszal ze ten gen pochodzi wlasnie z dawnych dziejow jesli rodzice, lub rodzienstwo mieli ze soba potomstwo.. przeklestwo.. glownie z Skandynawii(dzie bylo malo ludzi).. Co ciekawe zespol Downa maja rowniez zwierzeta i tutaj mozna zaczac nowa dyskusje, bo te zwierzaki bywaja czasami roslinozerni. Nie mam pojecia co o Tym myslec.

Astom
Gość

A twoja mądrość zwala z nóg.

rick
Gość

jest ten film czy nie jest? czy trzeba sie rejestrować na tym serwisie VK.COM? czy tam został film skasowany czy jest?

Franatyk
Gość

16:44 cyt.:”…jakieś filmy obejrzał i bzdury opowiadał…”, trudno się nie zgodzić… pełno takich wszędzie :>

Lancelot
Gość

Przeszczepy narządów ze świni dokonywano już ponad 40 lat temu. A jak człowiek ma się ruszać, to dlaczego ten pajac siedzi i pierdziuli?

wpDiscuz