Dodaj komentarz

15 komentarzy do "Czy Sanjaya jest niezwykłym człowiekiem?"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Łukasz
Gość

Sanjaya już dawno wyszedł poza ramy jakimi określa się zwykłego ludka. Ale czy to dobrze czy źle, moim zdanie dobrze bo ubogaca naszą szarą rzeczywistość humorem i światłem wiedzy pa.

Radomił
Gość
Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm… Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję życiu. Dziękuję mu, życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość. Wielu ludzi… Czytaj więcej »
Artorias
Gość

Tak jesteś niezwykłym człowiekiem ! Widzę że Assan już nie działa dla JSM nawet komentarzy nie piszę wziął wiedzę i poszedł do Sławomira Olechy

Slawek
Gość

Sanjaya przedstawil swoja droge zyciowa oparta na prawach zycia/logosie postepuje wedlug zasad, ma silne ja. Wiedza sie dzieli. Szkoda ze nie ma rodziny. Bardziej by umacnial. Ale i tak dziekuje ze jest.

Kamil
Gość

Ten Pan Kryszczak to odleciał, ale tak, niezwykłym człowiekiem jest. Niezwykła, wiedza, odwaga, sprawność fizyczna, ambicja, pewność siebie, osobowość. Bardzo dobry Król, Dowódca JSM, ogrodnik, nauczyciel, wojownik. Kompozytor? – widzę postęp. Muzyka antyrepti? – brzmi kiczowato, nie widzę zastosowania dla tego określenia. Czasem trochę zbyt pewny siebie.

Obserwator
Gość

Psychiatryk i tyle.

Obserwator
Gość

Psychiatryk i tyle !

Jedrek
Gość

Mnie tez nie raz przez mysl przeszlo cos takiego. W koncu co jest sensem zycia? By pietrzyc sie w gore, wciaz, wciaz i wciaz, i pozniej po tysiacach, milionach, eonach lat stawac sie istota ktorej nie sposob ogarnac naszymi obecnymi umyslami, i dalej isc w gore.

Ewelina
Gość

Sanjaya swoją boskość i niezwykłość wypracował sobie ciężką pracą. Pokazał nam że można i uczy nas jak to zrobić. Każdy z nas podlega tym samym prawom czyli prawom życia (logos) i każdy może wypracować sobie swoją boskość i niezwykłość. W każdym z nas drzemie boskość. Pozdrawiam serdecznie naszego kochanego Sanjayę i dziękuję za wszystko co czyni dla nas.

Michał
Gość

To brzmi jak new age albo jedna światowa religia

Małgosia
Gość

Sanjaya pokazuje prawdę o wszystkim.Jest żródłem wiedzy o Logosie, praktykiem.Bieźmy przykład.Dziękuję mu za to.PozdrawiamJSM i komentatorów.

Pawel
Gość

Jest i będzie częścią życia każdego komu pomógł, pokazał drogę. I czy ktoś tego chce, czy nie chce taka jest prawda. I nikt temu nie zaprzeczy.

Andrzej
Gość

myślę że w czasach przed okupacyjnych prawie wszyscy mieszkańcy Lehji byli tacy jak Sanjaya ,cmentarniacy to zapewne była rzadkość lub zapewne nie było ich wcale

Astom
Gość

Sanjaya jest jak słońce i nie da się go zgasić 🙂 Pozdrawiam

wpDiscuz