Dodaj komentarz

4 komentarzy do "Jak System zarabia na trupach? Czyli z życia cmentarników"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Iwona
Gość

Pozdrawiam JSM. Widziałam ten film Oni Tu Są . Urodziłam się w 1971 r byłam jeszcze bardzo młoda ludzie nie brali wtedy tego filmu na serio.

Iwona
Gość

Dobili mojego dziadka , który był na operacji prostaty . Wszystko było dobrze miał wyjść, ze szpitala rodzina przyjechała a powiedziano, że miał zawał. Dziadek nie miał chorego serca było zdziwienie.

Witomysł
Gość
Coś niesamowitego! Eliud Kipchoge przebiegł dziś maraton poniżej dwóch godzin!! Rozumiecie to? On przebiegł ponad 42 km w czasie 1.59h. Czyli biegł średnio 21 km/h. Co za potężna moc! Jedno mnie tylko zastanawia, w jednym z wywiadów Eliud Kipchoge chwalił się, że je mięso: „Nie przestrzegam żadnej specyficznej diety. Jem dużo ugali (potrawa przygotowywana z kukurydzy) i zielonych warzyw. W moim jadłospisie jest też mięso, mleko, ryż oraz strączki. Uwielbiam chlebek chapati, ryż i makarony.” Więc jak to jest z tym weganizmem? Może trup jednak daje moc… No nie zaprzeczycie przecież, MARATON PONIŻEJ 2 GODZIN!! Jak uzyskać taką moc będąc… Czytaj więcej »
Zbohjed
Gość

Cóż, można konia podle zabić i go zjeść licząc na to, że się będzie biegać tak szybko, jak on, a można się z nim zaprzyjaźnić i poczuć jego moc będąc na jego grzbiecie.
A z cytatu wynika, że Eliud je najwięcej kukurydzy i warzyw, a mięsa mało.

wpDiscuz