Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
cthulhu13revelation
cthulhu13revelation
1 rok temu

Skoro ktoś to wszystko stworzył to gdzie ten cały stwórca wszystkiego? I w ogóle czemu nie może nauczyć od razu wszystkich, dać szansę wszystkim tylko skazuje na kompost, jak sam twierdzisz. Czym to się różni od tych religii satanistycznych, gdzie selekcja: za dobro do raju wyślemy, za zło do piekiełka. Jaki jest sens istnienia jakiegoś raju, piekiełka, niewidzialnych bóstw? Czemu żaden stwórca wszystkiego co żyje nie może się objawić światu, aby dać dowód? Twoje dowody to sfera domysłów. Jeff Bezos jakoś poleciał w kosmos i żadnej kopuły nie było. Ta wasza teoria płaskiej ziemi się w ogóle sensu nie trzyma… Czytaj więcej »

Zbohjed
Zbohjed
1 rok temu

Jak jesteś taki cwany, to wyzwij Sanjaię na pojedynek biegowy na 100 km po trawie – każde Twoje wymigiwanie się od tego oznacza, że miękka rura jesteś i tyle w temacie, a no i przestań wreszcie wierzyć w tego Kosmosa i obietnice przyszłych kolonii na innych planetach – niby taki rozwój technologii, a przez 50 lat nigdzie nikt nie poleciał i nie wylądował, poza tym Bezosy tak latają, żeby nie przekroczyć magicznego pułapu 100km, tzw. stwórca nie może się objawić ludziom z zamkniętym umysłem i sercem, a ty do nich przynależysz, co z przykrością stwierdzam. Wiem, że nie powinienem się… Czytaj więcej »

waffa
waffa
1 rok temu

Sandale, już się wypstrykałeś z nowych ckliwych filmów? Nie masz nic nowego, niż odgrzewane kotlety vegetariańskie? Gadanie o dupie i seksie już się przejadło, stwórz coś nowego dla swej trzody. Nie mam na myśli, tej siermiężnej muzyki o siermiężnych tytulikach.