Dodaj komentarz

10 komentarzy do "Jak uprawiać ogród – Z ogrodu JSM"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Zbohjed
Gość

Znawcy wbijają kawałek miedzianego drucika na dole łodygi pomidora zamiast tlenku miedzi (to chyba ta sama zasada działania co przy pocieraniu jęczmienia na oku czymś ze złota).

kotekiipsotek
Gość

W koncu konkretnego cos w miare a nie glupoty o plaskiej ziemi 😉
Wiecej takich odcinkow!
Jak radzi sobie z mszyca, stonka itp 😉

Zbohjed
Gość
Stonka: 1. Najważniejsze – wybrać na uprawę najlepiej takie miejsce aby: a) było otoczone drzewami, aby stonki nie przyfruwały z wiatrem, b) było oddalone jak tylko się da najbardziej od innych upraw ziemniaków, c) nie było na wzniesieniu, pagórku – bo stonki łatwo przyfruwają, d) nie było w tym samym miejscu co w ubiegłym roku, 2. Zbieramy jak najwcześniej po kiełkowaniu te stonki, które przyfrunęły, jak się da to 1 raz dziennie, tam gdzie są dwie stonki jedna na drugiej i gdzie da się zauważyć czarne ślady – czyli kupy – na liściach najlepiej odwrócić i sprawdzić czy są pomarańczowe… Czytaj więcej »
Barblo
Gość
O szkole zrobiliście sporo filmów ale co ja zauważyłem po dokładnym przemyśleniu. Otóż szkoły działają na zasadzie programowania i wgrywania różnych programów a mianowicie za posłuszeństwo dobra ocena za dużo posłuszeństwa bardzo dobre oceny za nie posłuszeństwo złe oceny a za bardzo złe nie posłuszeństwo jedynki lub wezwanie rodziców, takie poziomy w dół. Szkoła uczy aby niczego nie nauczyć bo pracując uczymy się wiedzy praktycznej a przy kontemplacji potrafimy łączyć różne rzeczy widzimy zbierzność i wiedza prawdziwa daje wgląd i zrozumienie tzn. jak zrozumiemy religię i teologię oraz filozofię to rozumiemy że kapłani oszukują i widzimy to dokładnie po ich… Czytaj więcej »
Barblo
Gość

A współpraca w budzie jest karana np. pomoc podpowiedzi lub ściągi itd. czyli kolejny program no i instalowanie złości i agresji – stres siedzenie tyle czasu w budzie oraz ubliżanie sobie – powód musi sie znaleźć za złe oceny – moim zdaniem reakcja prawidłowa – nie wykonywanie programu N.W.O lub odmienność to czapka czy coś innego mu się nie podoba a musi być wszystko podobne kloejny program N.W.O

barbara
Gość

Piękny ogródek, bardzo przydatne informacje, na pewno wykorzystam w tym roku pomysł z tlenkiem miedzi. Pozdrawiam i proszę o więcej takich filmów.

Arek
Gość

Niesamowity odcinek o roślinach, ja sam nie znam się na tym wcale ale to bardzo cieszy gdy patrze na eksperta i jego owoce pracy. Zdrowia dla Was, pogody ducha, pozdrawiam ☺☺?

wpDiscuz