Subscribe
Powiadom o
guest

8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mirosław
Mirosław
5 lat temu

Wielki Sanjaya dziękuję tobie za filmy , ta wiedza naprawdę otwiera oczy, też bym chętnie się zakochał, ale w mojej okolicy same cmentarniaczki ,wyczekują tylko weekendu aby w piątek pójść na imprezke wystroić się pokręcić tyłkiem, a w niedzielę do kościółka rosołek schabowy itd…pozdrowienia dla JSM od Mirosława z Rzeszowa .

Zagubiona
Zagubiona
5 lat temu

Zakochałam się w cmentarniku, na walentynki kupił bukiet róż i oczekiwał tylko seksu, co mam zrobić?

Pawel
Pawel
5 lat temu

Witam. Miłość to jak dom. Wielu boduje ale nieliczni maja plan i odpowiedni fundament pod mieszkanie. Bez solidnego fundamentu, dom się chwieje, jest słaba, nic nie warty.

Barbara
Barbara
5 lat temu

W mojej najbliższej rodzinie sami cmentarniacy, znajomi również. Próbuje z nimi rozmawiać ale nie potrafię ich przekonać… ciezko czasami a to przeciez wszystko jest takie logiczne.

jamir
jamir
5 lat temu

prościej się nie da wystarczy posłuchać zapamiętać a póżniej dołączyć do tego praktyke czyli zacząć na sobie testować tą wiedzę , sanyaja to sprawdził i jeszcze ją udoskonalił, także jest to prawda ,nie używam tego sexu jakiś rok czasu wogóle i zacząłem dostrzegać zmiany np instrumenty muzyczne zaczęły same grać jak je w ręce biore , płytki zacząłem układać rowery naprawiać zadziałała ewidentnie ta twórczość ten mentalizm ,łeb zaczął inaczej informacje przetwarzać

dziękuje i pozdrawiam

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
× Napisz na WhatsApp JSM