Dodaj komentarz

7 komentarzy do "WIADOMOŚCI JSM – Szczepienia seniorów eutanazja? Reklama naganiacze NWO"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
artur
Gość
Witam Was . Przesyłam link z YouTube z kanału kiki świat , rodzince która podróżuje z przyczepą kempingową . Proszę wysłuchać w jaki sposób rekrutuje się yutuberów aby zachęcali do szczepień https://youtu.be/g__m-H7ET_s?t=764 . Co do weta góralskiego Ja osobiście uważam , że to powinna być nazwa ogólnopolska krajowa a nie , że góralska , bo górale to też polacy. Pitoń – co do niego uważam , że to agent Watykanu, jak każdy agent przekazuje prawdę wycinkowo , w celu osiągnięcia swoich celów . To agent który zazwyczaj kończy rozmowy słowem amen . Sanjaya w jednym ze swoich wykładów powiedział ,… Czytaj więcej »
Tomi
Gość

Dzięki artur, cenne info. Będzie przesiew youtuberów, ci porządni nie sprzedadzą się nawet za grubą kasę a reszta zyska pieniądze kosztem wartościowych widzów. Pitoń dobrze gada 😉

Tomi
Gość

Co do naszej polskiej policji to na strajkach przedsiębiorców czy na tzw. marszu niepodległości, można było zaobserwować podobne sceny znęcania się nad ludźmi jak te we francji. “Wstyd i hańba polskiej policji !!!” aż cisnęło się na usta, lecz to również mogli być wynajęci terroryści, pseudokibice lub przestępcy powyciągani z więzień itp. Jednak ogólnie rzecz biorąc wizerunek polskiej policji jest po prostu karygodny głównie przez nękanie ludzi z powodu obostrzeń pisdemicznych.

Ela
Gość

W prawdziwej pandemii ten ciągły psychiczny terror i gwałt byłby zbyteczny. Gdyby Czarna Śmierć szalała za naszymi drzwiami, rząd wiedziałby doskonale, że nie musi wydawać milionów, aby przekonać ludzi, aby zostali w domu. Bardziej prawdopodobne, że musieliby sporo zapłacić za wyjście z domu.
Czemu oni to robią? Z pewnością muszą już teraz zdawać sobie sprawę, że rosnąca liczba wysoko cenionych i doświadczonych naukowców kwestionuje politykę, która zabija znacznie więcej ludzi, niż ratuje i która będzie zabijać również w przyszłości!

wpDiscuz