Subscribe
Powiadom o
guest

5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Witomysł
Witomysł
4 lat temu

Bardzo dobrze wytłumaczone prawa życia. Jeśli się popełnia zło to za to trzeba zapłacić, albo w tym życiu albo w kolejnym. Ja byłem opętany i atakowałem JSM i teraz mam karę, prawa życia mnie mieliły, muszę swoje odpokutować. Przyjmuję karę w pokorze, asceza i post daje mi siłę dla ciała, a dla ducha medytacja. Trzeba swoją karę odbyć i wtedy można budować lepsze ja. Nawet jeśli się było po ciemnej stronie można się obudzić ale trzeba uczyć się praw życia i koniecznie pozbyć się filarów cmentarnych bo one ciągną na dno.

Perun
Perun
4 lat temu
Reply to  Witomysł

No dobrze tylko jak sie to ma do prawa karmy i prawa akcji i reakcji. Jakos judeo-chrzescisranstwo niszczy naszom Lechie od ponad tysiaca lat i jakos nie widac tego zeby dosiegaly ich negatywne reakcje. Wrecz przeciwnie widac ze ich projekt NWO zostaje dopinany na ostatni guzik. Chyba ze zle to rozumie a ich karma zostanie rozlozona na setki albo tysiace lat. Pozdrowienia dla Krola od Peruna z Angli.

Leonarda
1 rok temu
Reply to  Perun

Ich tez oszukano. Fala czasy jest zroznicowana od fali do fali. Ich jest gadzia rasa i czas. Dlatego to tak dlugo trwa. Kradziez ludzkosci od fali czasu 4 tysiace do nastepnych. Kres czasu nie znaja i to jest nasza wolnosc i nadzieje od fali czasu do nowej fali czasu. Dlugowiexzna sprawa kresu czasu. W czasie nasza przyszlosc, na czasie opiera sie glebokosc wiedzy, ktora trzeba zglebiac po wsze czasy. Magowie ukryli kres czasu w czasie, ale jak dlugo to potrwa?

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
× Napisz na WhatsApp JSM