Dodaj komentarz

5 komentarzy do "Jak zniszczyć JSM – MIND CONTROL – Były Hetman Mirdusz Mariusz Małecki atakuje JSM"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Zbohjed
Gość

Ale te żony mają duże pantofle.

Mirmił
Gość

Parafrazując znane powiedzenie – agenci atakują a JSM robi swoje dalej:) Problem pojawi się jak kiedyś Sanyaja przejdzie na 3 poziom bo kto będzie kontynuował ideę JSM?

Witomysł
Gość

Miłar jest godnym następcą, ma wiedzę i jest najbliżej Króla. Przewiduję, że za 10 lat Jasna Strona Mocy będzie znana wszystkim w Polsce, a za 20 lat okupanci zostaną wydaleni ze słowiańskich ziem. Za 24 lata lud słowiański zostanie zjednoczony pod ideą JSM i odbuduje się nowa Wielka Lehja.

Witomysł
Gość

A i piszę to jako były agent. Agentura to wie i dlatego tak bardzo teraz atakują JSM. Plan agenturalny jest taki żeby do końca tego roku zniszczyć ideę ale im się to nie uda i JSM odbuduje się mocniejsze.

Jar
Gość
nie da się zniszczyć JSM tak jak nie można zniszczyć światła dobra ciepła czasem chmury zasłonią słońce ale one przemijają a słoneczko znowu nas ogrzewa nasze niebo zasnute jest chmurami od setek lat a jednak promienie JSM potrafią się przebić i ta garstka ludzi która jeszcze została dostrzega te promienie i zaczyna podnosić głowę na swoim przykładzie mogę powiedzieć że dzięki naukom Króla Sanyaji zmieniło się moje życie jestem bezfilarowcem przez całe swoje 55 letnie życie nie uzyskałem tyle cennej i praktycznej wiedzy co przez ostatnie 2 lata zaczerpnąłem z JSM tą wiedze można czerpać garściami zupełnie za darmo wystarczy… Czytaj więcej »
wpDiscuz