ARTYKUŁ JSM : „Czym Jest Telegonia? Sztuka Przekazywania Życia”

Witam, tu Sanjaya (czyt.Sandżaja) JSM

Dzisiejszym tematem będzie: „Telegonia, czyli sztuka przekazywania życia, kultura poczęcia i o co w tym wszystkim chodzi?”

W dawniejszych czasach było coś takiego jak kultura poczęcia. Ludzie mieli świadomość, do czego służą narządy rodne. Sama nazwa wskazuje, że służą do rodzenia. A tutaj ciemne siły, żeby zniszczyć nas, zrobili coś takiego jak rewolucję seksualną, czyli wprowadzili taki burdel, burdele i ta rozwiązłość seksualna oczywiście pochodzi z Watykanu.

Z Watykanu jest wszelka zaraza i to przeszło pierw do Francji, bo tam chrześcijaństwo. Potem tutaj przylazło do nas i „róbta co chce ta”, seks jest fajny, drażnijcie sobie narządy płciowe. Seks różni się tym od płodzenia i kultury poczęcia, że seks jest niepłodny, jest rozrywkowy. Oczywiście czasami jest wypadek przy pracy, jest niechciana ciąża, a potem jest problem usuwać czy nie usuwać i są dwa marsze białe i czarne i się kłócą. To jest takie proste, używać rzeczy zgodnie z ich przeznaczeniem. Dla nas, dla ludzi bardzo ważne jest żeby godnie przekazać życie. Jeżeli on jednego dnia nie założył kondoma, „kon dom – wspólny dom”, ale nazwa. Ona nie weźmie jakiś tam trucizn antykoncepcyjnych, ten porusza, porusza, spuści się, akurat zajdzie ona w ciążę i się mówi, że ona jest matką, a on jest ojcem, to jest poniżej zwierząt wszystko robione. Zwierzęta to, co one robią te dzikie to jest godne. Jest określony czas, marzec, kwiecień, maj i najsilniejsi, najzdrowsi mają prawo, przywilej do przekazania życia, a teraz degeneraci przekazują zdegradowany gen, czyli patologie. Patologie przekazuje patologie, patologia rodzi patologie, bo to wynika z takiego prawa, energia rodzi energię. I mafia medyczna, czyli okupanci, ta współczesna święta inkwizycja zaciera rączki, bo pojawia się mały Krzysiu, który ma ileś tam już chorób i potrzeba przypuśćmy z pół miliona, żeby Krzysia tam rżnąć, operować i mafia medyczna obiecuje, że jak rodzice zbiorą tyle pieniędzy, to jest szansa, że Krzysiu pożyje.

A tu należy zadbać o zdrowie matki, o zdrowie ojca, to jest dłuższy temat. Zdrowi, tylko zdrowi rodzice, mogą mieć zdrowe potomstwo i nie ma innej możliwości. A teraz, co jeszcze proponują       in-vitro, czyli inseminacja.  Inseminowali zwierzęta takie robili eksperymenty, a teraz robią eksperymenty na ludziach. To są naprawdę psychopaci, to są obcy, to są sataniści, to nie są ludzie.

Porozmawiamy teraz o telegonii, okazuje się, że temat nie jest aż taki znany. Ja się z tym zetknąłem gdzieś tak z 4 lata temu, mi się ten temat od razu wydał taki prawdziwy i to bardzo wiele tłumaczy. Chodzi o to, że w dawniejszych czasach był kult dziewictwa, wyraz hym i hymen brzmi tak samo, hymen z greckiego znaczy błona dziewicza. Stąd to pozostało kult dziewicy. Ci oszuści z Watykanu, najeźdźcy mają tą wieczną dziewicę, ale ona nie ma być wieczną dziewicą, chodzi o kult dziewictwa.

W dawniejszych, czasach jeszcze nie tak dawno, jak ja byłem dzieckiem, jeszcze było coś w naszym społeczeństwie, że dziewictwo zachowywało się dla męża. A teraz „róbta co chceta”, dupcie się, jest gender od przedszkola i uczą masturbacji. Oczywiście to jest takie przyjemne, ponieważ narządy rodne są tak zrobione, że są bardzo drażliwe i tam przepływa duży prąd, żeby był orgazm, żeby stworzyć organizm. A prącie to jest od prądu. Męski członek – prąd życia przekazuje, robi duży orgazm, powinien zrobić jak największy orgazm, żeby ten nowy organizm tą energię przejął, żeby na start od rodziców, żeby dziecko (płód) dostał dużo życia, energii. To jest temat bardzo długi i bardzo ważny. W budach i w mass mediach tego nie powiedzą, tylko cały czas będą pieprzyć o jakichś rozrywkach i suplementay na lepszą erekcję i na dłuższe orgazmy będą tam sprzedawać, a to jest burdel, to jest wyniszczanie. Seks, to jest roztrwanianie energii witalnej i to jest niegodne, to jest drugi filar cmentarny. Sztuka przekazywania życia to jest tak, kobieta powinna być zdrowa, powinien to być świadomy akt przekazywania życia. To jest zupełnie, co innego niż seks, czyli dupcenie się, „dupcenie – dupa w cenie”. Takie mamy upadłe czasy.

Jeżeli te dzieci są „wydupcone”, to potem życie mają wydupcone. Jeżeli nie ma dużego orgazmu lub w ogóle nie ma, to te dziecko jest pokrzywdzone. Ja potrafiłem rozpoznawać dzieci płodzone bez orgazmu, po prostu wsadził, poruszał i się spuścił. Orgazm jest po to, że to dziecko ma wziąć ten orgazm, a nie że baba ma cieszyć pałę tym orgazmem. Seks jest to taki rodzaj w tej chwili obłąkania, opętania i jest to rodzaj poważnego uzależnienia się, taka narkomania od orgazmu.

Oczywiście dla kobiet, które zostały opętane, zmanipulowane, nie wiedzą, o co chodzi. One mają orgazm, pieniądze i władzę nad mężczyzną, ale mają smutne życie. Głównym naszym celem jest cieszeniem się życiem. Jeżeli nie znamy tych Praw, a babramy się w rozrywkach różnych, tych seksualnych czy innych. Każdy rodzaj seksu jest negatywny, jest tylko sprawa, jaki jest ten poziom. Najważniejszy jest pierwszy mężczyzna. Kobiety w dawniejszych czasach o tym wiedziały i dziewczynka od początku wiedziała, że nie wolno, żeby jakiś tam chłopak czy coś wsadzał ręce w majtki i grzebał się, oglądał narządy rodne.

Ona dobrze wiedziała, że ona jest małą matką. W dawniejszych czasach były młode matki, matki i stare matki. A teraz jest tyle określeń na kobiety. Kobieta z przeznaczenia, kobieta to jest brzydkie słowo, pochodzi od kobyły, jest matką, matką wtedy jeżeli ona wie, że jest matką to trzeba się zająć dziećmi, domem, mężem. A teraz one robią karierę, karierę polityczną, zawodową, itp., a dom jest pusty, dzieci, sieroty smutne idą do przedszkola. Kto się tymi dziećmi zajmuje? Obce kobiety. Dzieci idą do jakiejś budy i kto się nimi zajmuje? Obcy, obcy, jeszcze żeby uczyli, a to tylko kradną czas i ogłupiają, podstawowych rzeczy w budach o życiu się dowiedzieć nie można.

Najważniejsza rzecz, pierwszy mężczyzna, pierwszy kontakt seksualny dla kobiety, błona dziewicza. Członek męski, prącie, jeżeli tam wejdzie pierwszy, błona ginie, tak jak błona fotograficzna robi zdjęć swojej krwi i swojego ducha. Pierwszy członek w tym łonie i już jest taka fotografia.

Teraz, jeżeli ona miała przypuśćmy dziesięciu facetów, dziesięciu facetów, których ją tam bzykało, oczywiście to się tutaj nazywa, że to jest miłość, że oni się kochali. Jedenasty ją zapładnia, bo przypuśćmy to już nie jest ważne, czy  oni to chcą czy nie, ale przypuśćmy, że jest ciąża i nie usunie jej i urodzi, i ona będzie się czuć matką. To jest takie prawo, że ten ostatni najmniej będzie mieć swojej energii, w tym dziecku. Co prawda on dał ten materiał genetyczny, ale ta energia taka subtelna, najwięcej jest od tego pierwszego mężczyzny, on daje 90%, nieważne ile tam lat, około 90% w łonie tej kobiety, w tych narządach rodnych pozostaje ten, pierwszy mężczyzna, z którym uprawiał seks. I ten pierwszy facet faktycznie jest ojcem, jeżeli miała jeszcze tamtych dziewięciu po drodze, to te dziecko, które jest rodzone ma jedenastu tatusiów, jedenastu, z każdego ma coś, bardzo często te najgorsze rzeczy. I efekt jest taki, bardzo negatywny, że nawet to dziecko może fizycznie być podobne do tego 11 ojca, ale nie jest podobne energetycznie, nie jest podobne, jako dusza, jako duch, jest obce, bo ono jest podobne do tego pierwszego najwięcej, podobne do każdego po troszku.

Problem jest taki, że nie ma tego magnetyzmu. Życie polega na więzi i jest problem, w rodzinach naszych jest obcość i to jest taka plaga. Niby jest mama, tata, są dzieci, ale oni jakoś tak ani się nie szanują, ani tego magnetyzmu nie mają, bo był seks, było dupcenie. Takie dziecko, które miało dziesięciu tatusiów, czasami nawet więcej mogło mieć, patrzy na tego plemnikodawcę, mówi do niego tato, ale nic nie czuje do niego. Ten ojciec, plemnikodawca patrzy na tego swojego syna, mówi synku, ale jakoś nie czuje żeby on był jego synem. Dziecko podświadomie nie szanuje tych rodziców, bo go wydupcyli. To dziecko, nie jest z kultury poczęcia tylko z wydupczenia, to dziecko zostało pokrzywdzone. I potem już się tego cofnąć już nie da. Rodzicie z takim dzieckiem mają problem, bo takie dziecko już ich nie kocha, nie szanuje, nie ma tego magnetyzmu, nie ma tego ciepła rodzinnego. To dziecko się czuje w domu obco i Ci rodzice z tym dzieckiem też się czują obco. Idą gdzieś tam razem na spacer, obecnie to na zakupy w niedzielne idą do supermarketu albo razem jeszcze do kościoła idą, do tego miejsca wysłanego kościami, tam nie ma życia, to jest wszystko umieranie.

Przy takim założeniu, że jest kultura poczęcia, czyli ona była dziewicą, czekała na tego swojego ukochanego, nie było żadnych zabaw, czyli roztrwaniania energii płodności, był ten godny akt przekazania tej energii życia, był potężny orgazm, było skupienie świadomości, była silna emocja, to  wszystko jest bardzo ważne.

Nawet też jeszcze jest ważna pora roku, kiedy? Dla mnie tacy świadomi rodzice też jakieś posty oczyszczające robili, przygotowali się mentalnie do tego najważniejszego zadania. Wtedy, jak przekazali temu dziecku, temu płodowi mnóstwo energii, to takie dziecko jak powiedziało tatuś, to ono czuło, że to jest tatuś. Jak ten tatuś, ten ojciec spojrzał na to dziecko i powiedział, mój ty synu, moja córko, to,  aż iskry szły. I w takiej rodzinie jak oni byli razem, to był potężny magnetyzm, jeden za drugiego, by oddał życie.

A teraz są kłótnie, awantury starych się oddaje do umieralni, do jakiegoś hospicjum, nie ma więzi, jest jedna wielka patologia, a to głównie przez seks. Trudno jest to pojąć, ponieważ od samego początku uczy się, że narządy rodne to jest cel życia i im więcej się drażni tym jest większe szczęście, a to jest wypalanie energii życia i potem oni chodzą tacy bez życia.

Czasami widzę takie nastolatki, nieraz przez Nysę tak szedłem, patrzę taka siedzi smutna, może osiemnastka, może młodsza, usta w pałąk smutna taka siedzi. Widać, że już tyle seksu miała, tyle energii życia sobie wypaliła, i w niej już życia nie ma. Już wszystko widziała, wszystkiego doświadczyła.

Teraz pytanie, czy ta telegonia tyczy się też mężczyzn? Również tyczy się mężczyzn, w mniejszym stopniu, ale też. Jeżeli chłopak sobie hasał po prostytutkach, czyli po najbardziej zdegradowanych babach. Oczywiście ta granica, która jest prostytutką, która nie jest, jest bardzo, bardzo płynna, bo u większości młodzieży,  to już jest po prostu prostytucja, to co się tam dzieje.

On tam hasał po burdelu, to on wkładając swojego kutasika do narządów rodnych takiej prostytutki, a ona miała tam przypuśćmy z 50 ze 100 jakiś jebaków, bo inaczej ich nie nazwę, to ona ma tą najbardziej negatywną energię skumulowaną właśnie w tych narządach rodnych. One czasami też rodzą dzieci. Oczywiście kurwa czy prostytutka, co może urodzić? Tylko skurwysyna, nikogo więcej nie jest w stanie urodzić. To nie jest dziecko, rodzi się patologię.

Jeżeli jest przypuśćmy  dobry chłopak i ma taką prostytutkę, czy taką zdegradowaną babę, wkłada tam, oczywiście on ma frajdę, bo ta energia się uaktywnia, tą energię wyrzuca ale on bierze ten brud, pobiera ten brud psychiczny. Bardzo często jest tak, że taki młody chłopak jak sobie pójdzie do takiego typowego burdelu i sobie ruchnie, to potem już mu coś siada na psychikę. Taka prostytutka ma dużo demonów, dużo syfu ma w tej swojej cipce, bo to nie są narządy rodne, przyrząd do kopulacji i do zarabiania. Taki chłopak jak on kopulował z prostytutkami, przypuśćmy trafi na jakąś lepszą dziewczynę, bo tak czasami jest, i on ją zapłodni, to też nic dobrego z tego nie ma, on przekazuje ten syf, te demony.

Także to się tyczy dwóch stron, życie to jest połączenie energii męskiej i żeńskiej, to dopiero tworzy życie. Jeśli chodzi u nas, to na naszych terenach to jest ciemnota straszna, troszkę na terenie rosyjskim jest. Tam w szkołach pewno tylko w niektórych przekazują tą wiedzę o  telegonii, wiedze na temat przekazywania życia, bo to jest wiedza tajemna. To, że ktoś akurat nie założy kondoma i spuści się do środka to jest żadne przekazywanie życia to jest poniżej zwierząt. Ale okupantom zależy na tym, żeby tu był jeden wielki burdel, żeby te potomstwo, czyli żeby dzieci, nie szanowały i nie kochały rodziców i żeby te dzieci też się czuły niekochane, bo jeżeli te dzieci są z nierządu, czy takie byle jakie to one przez całe życie czegoś im będzie brakować i odtworzyć to przy pomocy ich medytacji oczyszczenie jest bardzo, bardzo trudne. Bo już na starcie zostały pokrzywdzone. I to tłumaczy, dlaczego tak wiele naszych polskich rodzin jest tak kiepskich.

Dlaczego jest aż tyle rozwodów? Dlaczego te dzieci lądują do domów dziecka? Oczywiście system się bardzo cieszy. Dziecko w domu dziecka można za granicę sprzedać za dobrą kasę. To aparat państwowy się tym zajmuje, również kościół, też się tym zajmuje, bo kościół we wszystkim bierze udział, co negatywne. Również kościół jest zainteresowany, żeby kobiety rodziły niechciane dzieci, czyli z seksu, bo jakby była ta wiedza kultura poczęcia, to niby nie mogli zarobić. Zrobili sobie takie okna życia, żeby ona urodziła i żeby to dziecko dała, żeby tam nie musiała usuwać ciąży. Oni z tego mają ogromne pieniądze, sprzedają na jakiś uboje rytualne czy na jakieś części zamienne, czyli na organy i nikt nic nie wie, gdzie to dziecko idzie, za jakie pieniądze? Ale mafia watykańska, że oni pomagają, mówią, żeby oddać im oni się zaopiekują, tak, to są, to są bandyci to jest tradycja, tradycja chrześcijańska, to są wyprawy krzyżowe, to jest święta inkwizycja, to są tortury oni  taką tradycję mają.

Także te rewolucje seksualne to jest bardzo groźna broń. To przylazło do nas z zachodu, jak wszelkie inne rewolucje. Nawet dziewczyna, jeżeli się całuje, całowanie to polega na tym, że język się wkłada do otworu gębowego, czyli do ust drugiej osoby, to już się troszeczkę, to wszystko zmienia u niej, jej energetyka. Nawet tu się powinny pilnować i szanować.

Z szanowaniem to jest tak, jeżeli ty się sama nie uszanujesz, to nikt ciebie szanować nie będzie. Cały ten system diabelski tak działa, że ona chce być taka seksi, nastolatki malują się jak stare prostytutki. Wystarczy wyjść na ulicę, zobaczyć większość nastolatek ma tak grubą tapetę i najczęściej jeszcze odsłoniętą dupę, jakieś legginsy, dżinsy to jest wszystko prostytucja. Ona chce przyciągnąć samca na seks. Ona nawet tego nie wie, bo gdyby wiedziała to w takim burdelu większość z tych dziewczyn nie chciałoby brać udziału. Bo to tak niegodne być prostytutką, ale one nie wiedzą. Młody chłopak dupcy sobie i jemu się wydaje, bo ktoś mu tak zrył beret, że on jest taki fajny, bo dupcy tu, dupcy tam, ale on nie wie, że on bierze udział w burdelu i że on sobie niszczy życie i tej drugiej osobie też niszczy życie. I za to są bardzo poważne konsekwencje, Szóste Prawo Logosu, prawo Akcji i Reakcji jest nieubłagane. Nie ma możliwości, po tym jak już się ktoś ocknie, czym jest seks, to jeszcze długi czas musi zapłacić za tą ukradzioną przyjemność. Bo to jest tak, nienaturalnie się wychyla Wahadło w jedną stronę nienaturalnie, to potem Prawa Życia mu dają nieprzyjemność w drugą stronę. Tym wszystkim ważne jest jeszcze ubiór.

Stworzyłem film pt. ,,Dupa” jakie to jest destrukcyjne.

Formy żeńskie, żeńszczyny, niewiasty powinny chodzić w sukniach i to takich najlepiej do kostek, to je chroni. I kobietę, dziewczyny w sukni to się szanuje, a prostytutek się nie szanuje. Nastolatki nie wiedzą w ogóle, o co chodzi, bo zostały zmanipulowane. Jej się wydaje, że jak ona jest taką fajną dupą, jeszcze dupę pokazuje, na dodatek ma jakiś taki makijaż, bardzo mocny, wulgarny jak jakaś stara prostytutka, że taka fajna, a potem robi usługi seksualne dla chłopaków. Chłopaki się tam zabijają o nią, bo ona jest dobra, dobra w lodzikach, dobra w tym, w tamtym, uwagę skupiają na niej i ona jest taka zadowolona, że jest w centrum uwagi, ae to jest krótko. A potem takiej prostytutki się nie kocha, nie szanuje się. Jeśli chcemy być szanowani, należy szanować się.

Mnie za moje poglądy, oj ile ja usłyszałem słów krytyki, że ja będę sam za takie moje poglądy, nawet wśród naszych znajomych, bliskich znajomych słyszałem słowa krytyki, że z tym drugim filarem cmentarnym z tym seksem to za mocno, za mocno z Jezusem, za mocno, że to fikcja za mocno, jakby było nas miliony, to wtedy bym opowiadał o Logosie, ale bzdura, my zaczynamy od jakości ma być jakość, to ma być wartość coś szlachetnego, godnego, a nie, że się narobi milion, przecież są miliony katolików i co jaki z nich jest pożytek, jak z milionów owiec idą na rzeź. Siłą jest świadomość, jakość, my mamy możliwość wpływania na swoje życie i na cudze, świadomość porządkuje materię. To jest bardzo ważna rzecz, porządkuje materie.

I teraz te mass media okupacyjne tak działają, tak wciskają tyle negatywnych wzorców, żeby ci ludzie nie chcieli pozytywnie, żeby nawet możliwości nie mieli, pozytywnego wpływania na życie. Jeśli młodzież miałaby wiedzę na temat telegonii, na temat, czym jest seks, jak to działa, że to są narządy rodne do rodzenia. Gwarantuje wam, że wielu młodych ludzi nie poszłoby w to, ani by się im nie chciało masturbować, ani dupcyć, bo wiedzieliby, że w ostatecznym rozrachunku, żeby bardzo na tym przegrali, że to jest niegodne. A ja też mam poczucie godności, to w niegodne rzeczy nawet przyjemne, nie chce wchodzić.

Problem polega na tym, że to jest taka ciemnota, pomimo, że tyle jest informacji w Internecie, szkolnictwo i tak dalej, edukacja, a tu jest taka ciemnota.

Umysły młodych ludzi, dzieci się zatruwa i te dzieci i  młodzież nie ma tak naprawdę wyboru, bo jeżeli im się od dziecka zryło beret, że dupcenie, seks jest celem, celem naszego życia, to oni tego chcą.

Poruszają sobie po tych narządach płciowych, po tych narządach rodnych ale fajnie jest, a to trzeba więcej, trzeba znaleźć kogoś, żeby te narządy drażnił. Jest potężna, potężna propaganda w mass mediach i w Systemie.

Prawie we wszystkich filmach, główny bohater wyrywa najlepszą laskę i ją potem tam posuwa. Pokazują to mniej czy bardziej atrakcyjnie. Poza tym Internet jest pełny pornografii. Niby jakaś cenzura. Na nasze filmy tak, potrafili nam film ,,Kultura poczęcia” cenzurę na to dać i na wiele innych filmów naszych cenzurują w sieci. Tyle jest durnowatych filmów. Niedawno widziałem, Miłar mi pokazał taki wiatraczek jest. Nie będziemy tego pokazywać, tylko powiem, co to jest. Wiatraczek się kręci, jest taka sylwetka ludzka, jest taka kobieta wypięta i on tak dupcy, wykonuje takie ruchy, jak wiatrak się kręci szybciej to on szybciej wykonuje ruchy kopulacyjne. Parę milionów odsłon i jakoś Facebook tego nie usuwa. Nie ma na to cenzury, bo właśnie po to jest Facebook. Im coś bardziej głupsze, bardziej jakieś wulgarne, tym dla okupantów jest lepiej.

Oni się najbardziej boją godnych ludzi, żeby być godnym człowiekiem, to trzeba godnie żyć i z dala od filarów cmentarnych. A my mamy możliwość wpływania na materię, czyli na ten świat, w którym żyjemy i mamy możliwość i wpływania na siebie. A oni tak to urządzają przez te mass media, żeby cały czas manipulować w naszych umysłach, także mamy możliwości do obrony, mamy nawet prawo się bronić.

My tu jako JSM prowadzimy wojnę przeciwko ciemnym siłom, ale wojnę obronną. Ostatnio pojawili się jacyś rycerze Logosa i to niby JSM, to znowu jakaś agentura. My nie jesteśmy rycerzami, wojownikami. Słowo rycerz jest od rytu, czyli od tych masonów różnych. Jesteśmy wojownikami słowo „woj.”, to jest „w oj”, to jest ojciec, czyli Słowianie, ojcowie byli wojownikami, bronili swoich rodzin.

Także tu jest do takiej młodzieży głównie, do starszych też, starszych którzy już życie przeżyli, jest to tak jak gdyby poza nimi, to też  ten film się odnosi do nich, żeby młodym przekazywać, że seks to nie jest zabawa, że za to są duże kary, i że za tym stoją okupanci.

Jeżeli chcecie mieć dobre rodziny, jeżeli chcecie, żeby między wami naprawdę była miłość, z dala od drugiego filara cmentarnego i w ogóle od tych filarów cmentarnych.

Jeżeli chcecie mieć dobre rodziny, szukajcie godnych współmałżonków, to najlepiej żeby nie mieli kariery seksualnej,. Jeżeli on, czy ona miała jakąś dużą karierę seksualną, czy w ogóle miała, to ona już na urodzenie dobrego dziecka, ona już w tym wcieleniu jest spalona.

Chociaż niektórzy tam gadają jak ta Burzyńska taka tantryczka, że tam 8 godzin orgazmu i można to wymazać, ja takich rzeczy nie akceptuję. Trzeba się po prostu pilnować i najcenniejszą rzecz, czyli tą czystość, zachować dla męża, którego się kocha i z którym się będzie tworzyło rodzinę, będzie się rodzić dzieci, bo formy żeńskiej mają obowiązek rodzić. My też mamy obowiązek rodzić, jako mężczyźni przekazać materiał genetyczny.

Po tym można rozpoznać agentów, że tam mówią o jakiś szczepionkach, chemitreisach, o mafii medycznej, ale o czymś takim, że jest jakiś drugi filar cmentarny, że to niszczy, że seks to burdel i do czego służą narządy rodne tego od agentów się nie dowiecie. A mi gdyby zależało na tych wyświetleniach nigdy tego drażliwego tematu, tej patologii, czym jest seks bym nie ruszał. Bo jak się mówi o tym, to od razu te feministki, takie zboczone baby od razu się wściekają. Bo dla nich seks to jest władza, a one nie chcą zająć się domem, dziećmi.

Czasami nawet były takie przypadki niezrozumiałe dla współczesnej nauki, że tam u ruskich była olimpiada. Było dużo murzynów, tam mieli seks z Rosjankami, potem oni wyjechali. Po jakimś czasie zaczęły się rodzić murzyniątka, czy jakieś mulaty, ponieważ zadziałała telegonia.

Ten murzyn z swoim penisem dawał swoje zdjęcie. Potem przyszedł ten Rosjanin dał nasienie, ale no niestety urodził się już murzyn. Dlatego te prawo pierwszeństwa nocy było tak ważne. Kto pierwszy, pierwsza miłość, to jest właśnie to. Był kiedyś nawet taki czas, że na naszych ziemiach, księża katoliccy mieli prawo pierwszej nocy, nie tylko jakiś Pan, żeby po prostu niszczyć nasz gen Słowiański. To polegało na tym, żeby był ślub i pierwsza noc i pani młoda, szła na plebanie i ksiądz ją tam posuwał. Ale, że ludzie się zaczęli buntować, buntować, buntować, więc sobie wymyślili, że można tą noc wykupić i znowu, i znowu szekle, znowu kasa. A w tej chwili żeby to skundlić lepiej jeszcze napuścić tutaj migrantów, żeby po prostu zniszczyć gen, to jest walka ciemnych sił przeciwko Słowianom. Także nie tylko militarna, bo militarną to już wygrali, ale nie, nie do końca mogli nas zniszczyć, dlatego wprowadzili tą rewolucję, „róbta co chce ta” i mnóstwo udogodnień, tabletki antykoncepcyjne, środki antykoncepcyjne, jakie to nienaturalne. Jeżeli seks byłby aż taki naturalny, to nie trzeba by się było aż tak zabezpieczać, nie byłoby aż tyle problemów.

Przekazywanie życia jest naturalne, kultura poczęcia.  W dawniejszych czasach to było takie prawo, że jak była ta noc poślubna, w nocy poślubnej nie było oczywiście dupcenia, ale jak po ślubie okazało się, że to nie jest dziewica, to tamci rodzice, tej nie dziewicy musieli płacić odszkodowanie i ona była oddawana, czyli nie miała żadnej wartości. W tej chwili, to już jest tak nisko, że jakby to wprowadzić, to  jakie gniewy byłyby. 

Wyobraźcie  sobie jabłko. Jeden ugryzie, drugi ugryzie, trzeci ugryzie dziesiąty ugryzie, jest taki ogryzek i potem przychodzi ten mąż, który się z nią żeni, z nią i jeszcze gryzie ten ogryzek. My nie lubimy z natury naszej jeść coś, jak już ktoś coś tam jadł.

To chodzi o to, żeby energetykę wymieszać, żeby skundlić, żeby nie było tej rasy słowiańskiej zniszczyć gen i oni to niszczą na wiele, wiele, wiele sposobów, a jedną z najgroźniejszych broni jest właśnie propagowanie tego seksu i tego burdelu tutaj.

I to wszystko przyszło oczywiście z Watykanu od okupantów i teraz jest jeszcze takie mieszanie wszystkich ras wszystko mieszają i są udogodnienia. Jak się coś powie na jakiegoś czarnego, czy na żółtego, czy na jakiegoś tam araba, czy na coś, uch, jak się powie coś w jakichś mediach społecznościowych, od razu afera, prokurator, jak tylko coś negatywnie od razu film usuwają, blokują.

A na Polaków można, na Słowian można, także widać, że jesteśmy pod okupacją. Na Żydów jak się coś powie, to od razu antysemita, antysemita, mowa nienawiści i to w naszym słowiańskim państwie. Ale my jesteśmy pod okupacją, dlatego tak to właśnie wygląda. Historia, czyli dzieje nasze, to, co uczą w budach to są same bzdury, a to jest po to, że jak roślinka jest odcięta od korzeni umiera. A historia, czyli dzieje, to są korzenie, dlatego odcięli i również odcięli od wiedzy jak przekazywać życie i taka niby prosta rzecz, do czego służą narządy rodne. Tej wiedzy przeciętny Słowianin, przeciętny Polak nie wie, a taka fajna zabawka można sobie tam poruszać samemu albo ona, albo kolega porusza i fajnie i fajnie jest. Jest wiele różnych metod i sposobów na drażnienie narządów rodnych, fajna zabawa, potem smutek, ile chorób jest z tego, ile depresji, tragedii samobójstw, jakie rodzą się potem słabe, słabe, słabe dzieci.

Bohaterowie przestali się rodzić, czyli rodzi się patologia.

Więc, jeżeli tu poważnie myślimy o walce przeciwko tym ciemnym siłom, to trzeba zadbać o godne życie i o godne przekazywanie życia, czyli tego materiału genetycznego, bo mamy obowiązek, a jeżeli się to byle jak przekazuje to, potem to wraca. Jest akcja i reakcja. Jeżeli żyjemy godnie, godnie przekazujemy życie to mamy zadowolenie, zdrowie. Po prostu mamy życie.

Jeszcze powiem odnośnie tego drugiego filaru cmentarnego, jak już ktoś raz wdepnie w seks  bardzo trudno z tego wyjść, nawet jeżeli wie, że to jest złe. Czemu tak trudno wyjść? Bo to jest rodzaj opętania, tam siedzą diabły, które szepczą: „zobacz jaki fajny seks, jaka fajna dupeczka, fajne cycuszki”, cały czas go podkręca. Także wyjście z tego to nie jest tak łatwo, ktoś kto mocno w to wszedł, to potem może zająć mu to całe lata, a może nawet wcielenia.

To na dzisiaj tyle, dziękuję za uwagę, do usłyszenia, do zobaczenia.

Pozdrawiam Sanjaya.

5 3 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
× Napisz na WhatsApp JSM